Найпопулярніший антивірус у світі,
у версії для бізнесу

Захистіть свої ділові та особисті дані за допомогою найпопулярнішого антивірусного рішення у світі – нашої комплексної системи захисту окремих вузлів з централізованим керуванням.

ПОРІВНЯТИ ВСІ

Надійні рішення для Вашого бізнесу

Малий або домашній офіс

1-10 працівників

ДОКЛАДНІШЕ

Навіть якщо Ви не можете дозволити собі найняти ІТ-спеціалістів, вам потрібна система комп'ютерної безпеки, проста в керуванні та така, що забезпечує повний захист ділових та особистих даних.

Підприємства малого
та великого бізнесу

10 і більше

ДОКЛАДНІШЕ

Тому, хто керує ІТ-інфраструктурою для бізнесу, потрібно ефективно захищати комп'ютери, мережі та сервери. Окрім того, компаніям потрібна консоль адміністрування для дистанційного керування системою захисту бізнесу.

Сервери

Необмежена кількість підключень

ДОКЛАДНІШЕ

Коли компанія зростає, захист окремих вузлів вже не є єдиною річчю, що потребує захисту. Скористайтеся нашою відзначеною нагородами системою захисту для файлових та поштових серверів, захистивши й убезпечивши дані своєї компанії.

Зручна інтеграція й повна сумісність із провідними мережевими та технічними рішеннями полегшують роботу як звичайним користувачам, так і адміністраторам

Рішення Avast Endpoint Protection мають сертифікат організації OPSWAT щодо сумісності з провідними рішеннями для мереж, дистанційного доступу та відповідності нормативам, даючи кінцевим користувачам змогу обмінюватися даними без проблем

Докладніше

Ідеальний вибір для підприємств малого бізнесу

«Завдяки своїй виключно простій і зрозумілій структурі продукт Avast Endpoint Protection Suite Plus чудово підходить для невеликих підприємств, особливо таких, де ІТ-адміністратор не відзначається високою кваліфікацією».

Огляд корпоративних антивірусних продуктів від AV-Comparatives

Докладніше

Коефіцієнт виявлення загроз 100%, чудова ефективність

Наш потужний продукт Avast File Server Security отримав нагороду VB100 в останньому тестуванні Virus Bulletin за продуктивність роботи в системі Windows Server 2012. Програма виявила 100% загроз із жодною «фальшивою тривогою» як на випадковому тестовому матеріалі, так і в умовах «чистого тесту».

Розгортання за 5 хвилин

«Програмне забезпечення для захисту робочих станцій виключно легко розгортається менш ніж за 5 хвилин, так що виконати розгортання під силу навіть не дуже досвідченому адміністратору».

Огляд корпоративних антивірусних продуктів від AV-Comparatives

Докладніше

Знайомство

Найпопулярніший антивірус у світі

Антивірусне ПЗ Avast захищає понад 200 мільйонів пристроїв – це більше, ніж у будь-якого іншого антивіруса. Фактично рішенням Avast довірений захист майже чверті усіх захищених спеціальними програмами комп'ютерів у світі

Швидкий, ефективний і непомітний

Наш відзначений нагородами антивірусний модуль захищає Вас від вірусів та шпигунських програм, майже не впливаючи на роботу комп'ютера.

Найактуальніший захист

Avast виконує понад 250 антивірусних оновлень у потоковому режимі впродовж доби, у реальному часі ефективно захищаючи Вас від усіх останніх загроз, з якими зіткнувся бодай хто із десятків мільйонів користувачів у нашій спільноті.

Порівняння усіх продуктів

Endpoint
Protection
Endpoint
Protection Plus
Endpoint
Protection
Suite
Endpoint
Protection
Suite Plus
File Server
Security
Email Server
Security
Endpoint Protection
«Розумний» антивірус так так так так
Брандмауер для ПК так так
Антиспам так так
Віддалене керування
Small Office Administration так так так так
Enterprise Administration так так так так
Server Protection
File Server так так так
Sharepoint так так так
SBS Server так так так так
Exchange Server так так
Антиспам так так
Річна підписка від $39,99 $49,99 $174,95 $224,95 $399,99 $249,99
ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ

Потрібна допомога?

Подайте заявку на отримання індивідуальної допомоги по електронній пошті або зверніться до місцевого дистриб'ютора Avast.

Не можете прийняти рішення?

Завантажте 30-денну пробну версію
X