Інсталяційні файли

Антивірус avast! Free є БЕЗКОШТОВНОЮ ПРОГРАМОЮ - Вам потрібно лише один раз на рік реєструвати його, вказавши адресу електронної пошти.

Ви також можете безкоштовно спробувати платну версію ПЗ avast! впродовж 30 днів. Під час пробного періоду у Вас буде повний доступ до всіх функцій та технічної підтримки. По закінченні пробного періоду Ви можете як придбати ліцензію на програму, так і видалити її - вирішувати Вам.

Для бізнесу

Для стандартних установок використовуйте стандартний інсталяційний файл (адміністративна консоль). Для нестандартних установок (напр., якщо Вам потрібна консоль адміністрування на декількох комп'ютерах) використовуйте розширений інсталяційний файл (адміністративна консоль та дзеркало), що включає останню версію інструмента avast! Mirror.

Ваш веб-браузер застарів.

1. З 8 квітня 2014 року компанія Microsoft призупинить підтримку браузера Internet Explorer в системі Windows XP. Це спричинить більші ризики для Вашого комп'ютера та даних, таких як дані платіжних карток та інтернет-банкінгу, які зможуть викрадати хакери або шкідливі програми.

2. На світі існує чимало браузерів, але ми в AVAST використовуємо самі й рекомендуємо іншим браузер Chrome – адже він забезпечує максимальний захист!