Спробуйте наш популярний програмний продукт
30 днів вільного користування

avast! Internet Security

Продукти avast! відзначені нагородою VB100 від незалежного тестувальника Virus Bulletin у багатьох номінаціях.

За результатами незалежного тестування AV-Comparatives продукція avast! багаторазово отримувала найвищий рейтинг «Advanced +».

Завантажити

Windows

 • avast! Premier

  Найпотужніше ПЗ avast! за всі часи

  Наш найдосконаліший захисний продукт з безліччю функцій. Premier пропонує навіть ще більше можливостей, ніж наш повнофункціональний продукт Internet Security: зокрема, він включає функцію AccessAnywhere.

  Пробне користування на 30 днів

  Завантажити
 • avast! Internet Security

  Захист «усе включено» для Вас

  Повний захист, включає брандмауер та антиспам. Цей продукт містить брандмауер, фільтри для захисту електронної пошти від спаму, а також додаткові захисні функції для безпечних платіжних та банківських операцій в Інтернеті - тобто це набагато більше, ніж звичайний антивірус.

  Пробне користування на 30 днів

  Завантажити
 • avast! Pro Antivirus

  Повнофункціональний і непомітний антивірус

  Налаштовуваний антивірус та захист від шпигунського ПЗ. Усі функції нашого повнофункціонального продукту Internet Security, за винятком брандмауера та антиспаму - якщо все це у вас уже є, вам не доведеться оплачувати ці функції ще раз.

  Пробне користування на 30 днів

  Завантажити

iPhone/iPad

 • avast! SecureLine для iOS

  Шифрування незахищеного обміну даними через Wi-Fi з вашого пристрою iPhone/iPad/iPodTouch, доступ до додаткового веб-контенту та зменшення трафіка даних.

  Пробне користування на 7 днів

  Завантажити

Ваш веб-браузер застарів.

1. З 8 квітня 2014 року компанія Microsoft призупинить підтримку браузера Internet Explorer в системі Windows XP. Це спричинить більші ризики для Вашого комп'ютера та даних, таких як дані платіжних карток та інтернет-банкінгу, які зможуть викрадати хакери або шкідливі програми.

2. На світі існує чимало браузерів, але ми в AVAST використовуємо самі й рекомендуємо іншим браузер Chrome – адже він забезпечує максимальний захист!