Avast BackUp

Ви не втратите свої файли.
Ніколи.

Нещасні випадки трапляються з усіма. Створіть резервну копію всіх даних свого комп'ютера або їхньої частини в надійному й безпечному онлайновому сховищі, з якого їх завжди можна відновити у разі аварійної ситуації.

значок EasyPass
30-денна гарантія повернення грошей

Ваші файли в надійних руках

Перед тим як передати документи, фотографії, музику та інші цінні дані до хмари, ми шифруємо їх за допомогою надійного алгоритму, що відповідає військовим стандартам. Завдяки цьому Ви можете бути певні, що Ваші приватні файли залишаться такими.

Сполучення резервного копіювання у хмарі та на локальному диску

Якщо Ви не бажаєте покладатися на своє інтернет-з'єднання, створюйте резервну копію своїх файлів на зовнішньому жорсткому диску. Можна також виконувати резервне копіювання і у хмару, і на локальний диск – це робить захист більш надійним та спрощує доступ до файлів.

Керування резервними копіями через Інтернет

Певна річ, існує веб-інтерфейс, що дозволяє керувати резервними копіями з будь-якого місця – або відновлювати старі версії Ваших файлів, якщо такі існують. Ви можете отримати доступ до цього інтерфейсу, клацнувши тут ›

Чому саме BackUp?

Все обладнання рано чи пізно ламається.

Жорсткі диски, флешки та диски DVD – все це не вічне. А коли носії інформації ламаються, зробити щось уже надто пізно.

Деякі люди – бяки.

Не всі, звісна річ. Але як ще назвати людину, яка викрала Ваш ноутбук разом з усіма даними на ньому?

Усі ми помиляємося

Коли Ви востаннє видалили файл, який Вам потім знадобився? Або налили кави на клавіатуру ноутбука? Чи, може, таке трапляється лише з нами?

Системні вимоги

Програма BackUp працює в ОС Windows 8, 7, Vista, XP, Server 2008 та 2003, у Вас має бути процесор Pentium 4 з тактовою частотою не менше 1 ГГц, 512 Мбайт оперативної пам'яті та 1 Гбайт вільного місця на диску. Швидкість Вашого з'єднання з Інтернетом (на передачу) має складати щонайменше 128 кбіт/сек.

Не можете прийняти рішення?

Спробуйте Avast BackUp безкоштовно впродовж 30 днів. На цей період Ви отримаєте 25 Гбайт місця для збереження Ваших файлів.

X