avast! Pro Antivirus 2014

Повнофункціональний і непомітний антивірус.

Запускайте сумнівні програми й відкривайте підозрілі файли в безпечному середовищі пісочниці - це не створить жодної загрози для Вашого комп'ютеру.

1 рік

249 грн.

2 роки

469 грн. 349 грн.

3 роки

689 грн. 449 грн.

Потужний антивірус для повсякденного користування

Розумна програма для захисту від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ

І це не просто маркетинговий слоган! Наш антивірус, оснований на технології DynaGen, щодня виконує потокову передачу сотен дрібних оновлень антивірусної бази даних Вашого ПК в реальному часі, що дозволяє ще швидше забезпечувати захист від нових шкідливих програм. Рішення приймаються блоком штучного інтелекту всередині алгоритму, що виконує аналіз підозрілих файлів.

Запуск сумнівних файлів у відокремленому середовищі

Сумніваєтеся у безпечності завантаженого файлу? Запустіть його у «пісочниці» - віртуальному середовищі, яке дозволяє безпечно працювати навіть з файлами, інфікованими дуже шкідливим ПЗ. Утім, часто Ви зможете заздалегідь дізнатися, чи є файл безпечним, за допомогою нашої технології FileRep (опиту репутації файлів).

Не працює? Полагодимо!

Якщо з Вашим ПК сталися серйозні неприємності і якась шкідлива програма блокує доступ до встановленої версії avast!, ви можете скористатися образом установки avast!, заздалегідь створеним на USB-накопичувачі або диску CD/DVD, і в такий спосіб відновити свій комп'ютер, повернувши йому працездатність.


Оновлений інтерфейс

Родина програм avast! 2014 включає нові елементи керування з підтримкою сенсорних функцій, настільки прості, що навіть Ваша бабуся зможе стати фахівцем з антивірусів. А ще Ви зможете переконатися, що Ваші улюблені розширені функції тепер працюють значно швидше.

Захистіть свої фінансові операції

Ваші гроші заслуговують надійного захисту від шахраїв. Попередьте викрадення даних Вашої кредитної картки або банківського рахунку та крадіжку грошей. Використовуйте функцію SafeZone (Безпечна зона) у складі антивіруса avast! Pro, яка дозволяє убезпечити вразливі транзакції. Ви можете налаштувати автоматичне відкриття банківських сайтів або сайтів інтернет-магазинів за допомогою функції «Безпечна зона» (avast! SafeZone), у такий спосіб забезпечивши надійний захист своїх вразливих фінансових даних. В останній версії функцію було спрощено та покращено.

Наші юзери у хмарі

avast! CommunityIQ - це одне з найшвидших у світі сигнатурних джерел даних про шкідливі програми. Система проактивного попереджання використовує дані, які ми отримуємо від десятків мільйонів наших користувачів, котрі анонімно передають нам нові зразки шкідливих програм, з якими вони зіткнулися.

Вигідні ліцензії на декілька років

Наші користувачі дуже важливі для нас, і ми додаткового винагороджуємо тих із них, які купують ліцензію на 2 або 3 роки. Не забувайте переглядати спеціальні ціни, вказані вище.

Так, програма працюватиме на Вашому ПК.

Якщо Ваш комп'ютер «тягне» повну версію Windows 7, антивірус avast! Pro працюватиме на ньому без жодних проблем! Ми гарантуємо! Але якщо Ви купуєте програму для когось іншого, можливо, варто перевірити відповідність системним вимогам.

Системні вимоги

На вашому ПК має бути встановлена щонайменше ОС Windows XP (з SP2). Операційні системи Windows Vista, 7, 8, і навіть 8.1 підтримуються в повному обсязі (за винятком випадків, коли комп'ютер працює під керуванням версії Starter або RT), як у 32-, так і в 64-розрядному варіанті. Вам достатньо буде процесора Pentium 3, випущеного впродовж останніх 10 років, зі 128 Мб оперативної пам'яті та 750 MB вільного місця на диску. А тепер уявіть, як «літатиме» програма на новому обладнанні!

Найпопулярніша родина антивірусних програм!

Система захисту, яка служить багатьом мільйонам людей

Наразі під нашим захистом знаходяться понад 220 мільйонів користувачів на всіх населених людиною континентах планети, і ми вже гадаємо, як розширити свою сферу охоплення на Антарктиду. Переговори з тамтешніми пінгвінами вже почалися.

Понад чверті сторіччя ефективного захисту для комп'ютерів.

У 2013 році avast! відзначив 25 років успішної діяльності. Усім, чого ми досягли, ми зобов'язані довірою і задоволенням наших користувачів. Лояльність наших клієнтів надихає нас на подальше вдосконалення та інновації у нашій справі. Якщо сталося так, що avast! не відповів Вашим очікуванням, не забувайте, що всі наші продукти та послуги включають 30-денну гарантію повернення грошей без указання причин.


Експерти регулярно відзначають нас сертифікатами та нагородами

Ненавидимо хвалитися, але якщо Ви наполягаєте... Ми часто-густо отримуємо нагороди та сертифікати від незалежних галузевих організацій та тестувальників. Вони високо поціновують здатність нашого ПЗ виявляти віруси, а також те, що воно практично не впливає на роботу комп'ютера.

Потрібні додаткові функції?

Антивірус avast! Pro avast! Internet Security avast! Premier
«Розумний» антивірусщо використовує нову технологію DynaGen так так так
Захист від шкідливих програма також від шпигунського ПЗ і від руткітів так так так
SafeZone (Безпечна зона) для захисту платіжних та банківських операцій так так так
Брандмауерщо непомітно захищає Вас від хакерів так так
Антиспамовий екран для захисту від спаму та фішингових повідомлень так так
Автоматичний оновлювач програмякий дбає про те, щоб Ваші програми не застарівали. так
Функція AccessAnywhere для доступу до свого ПК через Інтернет так
Знищувач даних для безповоротного видалення даних за стандартом CIA так
Сумісність з усіма ОС Windowsповна підтримка систем Windows 8.1, 8, 7, Vista та XP так так так

від 249 грн.

Завантажити

від 349 грн.

Докладніше

від 499 грн.

Докладніше

Не можете прийняти рішення?

Завантажте 30-денну пробну версію

Ваш веб-браузер застарів.

1. З 8 квітня 2014 року компанія Microsoft призупинить підтримку браузера Internet Explorer в системі Windows XP. Це спричинить більші ризики для Вашого комп'ютера та даних, таких як дані платіжних карток та інтернет-банкінгу, які зможуть викрадати хакери або шкідливі програми.

2. На світі існує чимало браузерів, але ми в AVAST використовуємо самі й рекомендуємо іншим браузер Chrome – адже він забезпечує максимальний захист!