Відзначена нагородами система захисту серверів, що працюють з Вашими діловими даними

avast! File Server Security та avast! Email Server Security захищають Ваші дані та забезпечують безпеку Вашій організації. Коли рішення avast! File Server Security отримало нагороду VB100 від Virus Bulletin, під час проведення двох головних тестувань були досягнуті показники у 100% виявлення загроз та нульова кількість «фальшивих тривог».

ЗАХИСТИТИСЯ

Виберіть рішення, яке Вам потрібне

File Server Security Email Server Security
Моїй компанії потрібні:
Захист моїх ділових даних від вірусів і шпигунських програм так так
Захист трафіка файлових серверів від шкідливих програм так
Щільна інтеграція системи захисту з MS Sharepoint так
Захист серверів Exchange від вірусів так
Дбання про те, щоб у поштових скриньках не було спаму та фішингових повідомлень так
Ціни
Річна підписка за один сервер від $399,99 $249,99
Докладніше Докладніше

Коефіцієнт виявлення загроз 100%, чудова ефективність

Наш потужний продукт avast! File Server Security отримав нагороду VB100 в останньому тестуванні Virus Bulletin за продуктивність роботи в системі Windows Server 2012. Програма виявила 100% загроз із жодною «фальшивою тривогою» як на випадковому тестовому матеріалі, так і в умовах «чистого тесту».

Докладніше

Потрібна допомога?

Подайте заявку на отримання індивідуальної допомоги по електронній пошті або зверніться до місцевого дистриб'ютора avast!.

Ваш веб-браузер застарів.

1. З 8 квітня 2014 року компанія Microsoft призупинить підтримку браузера Internet Explorer в системі Windows XP. Це спричинить більші ризики для Вашого комп'ютера та даних, таких як дані платіжних карток та інтернет-банкінгу, які зможуть викрадати хакери або шкідливі програми.

2. На світі існує чимало браузерів, але ми в AVAST використовуємо самі й рекомендуємо іншим браузер Chrome – адже він забезпечує максимальний захист!