Avast Anti-Theft

Включає безліч БЕЗКОШТОВНИХ функцій

БЕЗКОШТОВНЕ завантаження

Дистанційне прослуховування

Налаштуйте свій телефон на таємний дзвінок Вам (з вимкненим екраном), за допомогою якого Ви зможете непомітно почути, що відбувається поруч із телефоном.

Маскування програми

Ви можете змінити назву Avast Anti-Theft на будь-яку іншу назву (скажімо, назвати її «гра Pinocchio»), щоб можливі злодії не змогли легко знайти програму.

Сирена

Можливість увімкнути індивідуальну гучну сирену (Ви можете як записати власну сирену, так і скористатися існуючим файлом), яка підвищує гучність до максимального рівня, якщо злодії намагаються вимкнути її.

Режим невидимки

Якщо увімкнути цей режим, значок програми приховується у панелі програм, що дозволяє зробити її «невидимою» й ускладнює її пошук для злодіїв.

Віддалений пошук

Віддалений пошук телефону через GPS, WiFi або мобільну мережу (точність залежить від параметрів пошуку). Можливість визначити місцеположення одноразово або робити це постійно.

Сповіщення про зміну SIM-картки

Якщо Ваш телефон викрадено і використовується інша (неавторизована) SIM-картка, телефон може заблокувати себе, увімкнути сирену та надіслати Вам сповіщення (на інший пристрій) про новий номер та географічне положення.

Список довірених SIM-карток

Визначення «білого списку» надійних SIM-карток, які можна використовувати в телефоні без подачі сигналу про викрадення, або позначення головної картки в телефоні як «довіреної».

Економія заряду акумулятора

Anti-Theft працює лише тоді, коли потрібно виконати певні завдання, що дозволяє економити заряд акумулятора та ускладнює злодіям завдання знайти програму.

Майстер установки для телефонів з рутінгом

Майстер налаштування допомагає користувачу пройти процес інсталяції на телефонах з рутінгом, чи то виконуючи запис безпосередньо, чи то створюючи файл оновлення. Знання інтерфейсу командного рядка непотрібне.

Дистанційне стирання даних

Дистанційний запуск безповоротного стирання всіх даних у телефоні (наприклад, контактів, журналу дзвінків, SMS/MMS, історії браузера, програм, облікових записів електронної пошти), яке включає надійне фізичне стирання даних з карток пам'яті (на попередніх версіях доступність цієї функції є обмеженою).

Віддалене сповіщення про те, що телефон «Втрачений».

Дистанційне надсилання команди «Втрачений», яка викликає такі самі дії, як і заміна SIM-картки (напр., блокування телефону, сирену або блокування USB). Команда «Знайдений» дозволяє деактивувати команду «Втрачений».

Віддалене отримання історії

Відправлення запиту на отримання журналу дзвінків, контактів та SMS-повідомлень (кожне повідомлення відправляється окремо, але можливе застосування фільтру).

Віддалене відправлення SMS

Дистанційна команда телефону надіслати SMS-повідомлення на інший номер. У такий спосіб, навіть забувши десь телефон, Ви зможете відповідати на вхідні дзвінки або SMS-повідомлення.

Дистанційний перезапуск

Перезавантаження телефону SMS-командою, після чого буде запропоновано ввести PIN-код SIM-картки. (Працює лише на телефонах з виконаним рутінгом).

Сповіщення про низький заряд акумулятора

Телефон здатен відправляти на інший пристрій сповіщення про низький заряд акумулятора.

Дистанційна зміна конфігурації

Усі налаштування Anti-Theft можна змінювати дистанційно.

Показувати повідомлення на екрані

Надсилання бажаного повідомлення на екран телефону (наприклад, з інформацією про винагороду за його повернення), незалежно від того, чи є екран заблокованим.

Блокування доступу до налаштувань телефону

Увімкнення дистанційного блокування диспетчера програм у телефоні та (або) налаштувань.

Дистанційне блокування

Ви можете дистанційно заблокувати свій телефон з метою захисту даних на ньому, в такому разі виконати розблокування можна буде лише з використанням Вашого паролю.

БЕЗКОШТОВНЕ завантаження