Avast Anti-Theft

Включає безліч БЕЗКОШТОВНИХ функцій

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО

Дистанційне прослуховування

Налаштуйте свій телефон на таємний дзвінок вам (з вимкненим екраном), за допомогою якого ви зможете непомітно почути, що відбувається поруч із телефоном.

Сирена

Можливість увімкнути гучну сирену, яка підвищує гучність до максимального рівня, якщо злодії намагаються вимкнути її.

Список довірених SIM-карток

Визначення «білого списку» надійних SIM-карток, які можна використовувати в телефоні без подачі сигналу про викрадення, або позначення головної картки в телефоні як «довіреної».

Режим невидимки

Якщо увімкнути цей режим, значок програми приховується у панелі програм, що дозволяє зробити її «невидимою» й ускладнює її пошук для злодіїв.

Віддалений пошук

Віддалений пошук телефону через GPS, Wi-Fi або мобільну мережу (точність залежить від параметрів пошуку). Можливість визначити місцеположення одноразово або робити це постійно.

Сповіщення про зміну SIM-картки

Якщо ваш телефон викрадено і використовується інша (неавторизована) SIM-картка, телефон може заблокувати себе, увімкнути сирену та надіслати Вам сповіщення (до вашого облікового запису Avast) про новий номер та географічне положення.

Дистанційне стирання даних

Дистанційний запуск безповоротного стирання всіх даних у телефоні (наприклад, контактів, журналу дзвінків, SMS/MMS, історії браузера, програм, облікових записів електронної пошти), яке включає надійне фізичне стирання даних з карток пам'яті (на попередніх версіях доступність цієї функції є обмеженою).

Віддалене сповіщення про те, що телефон «Втрачений».

Дистанційне надсилання команди «Втрачений», яка викликає такі самі дії, як і заміна SIM-картки (напр., блокування телефону, сирену або блокування USB). Команда «Знайдений» дозволяє деактивувати команду «Втрачений».

Віддалене отримання історії

Відправлення запиту на отримання журналу дзвінків, контактів та SMS-повідомлень (кожне повідомлення відправляється окремо, але можливе застосування фільтру).

Дистанційний перезапуск

Перезавантаження телефону SMS-командою, після чого буде запропоновано ввести PIN-код SIM-картки. (Працює лише на телефонах з виконаним рутінгом).

Сповіщення про низький заряд акумулятора

Телефон здатен відправляти на інший пристрій сповіщення про низький заряд акумулятора.

Дистанційне блокування

Ви можете дистанційно заблокувати свій телефон з метою захисту даних на ньому, в такому разі виконати розблокування можна буде лише з використанням вашого паролю.

Дистанційна зміна конфігурації

Усі налаштування Anti-Theft можна змінювати дистанційно.

Повідомлення на екрані

Надсилання бажаного повідомлення на екран телефону (наприклад, з інформацією про винагороду за його повернення), незалежно від того, чи є екран заблокованим.

Блокування доступу до налаштувань телефону

Увімкнення дистанційного блокування диспетчера програм у телефоні та (або) налаштувань.

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО