Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Battery Saver

Обходьтеся без підзаряджання на 20% довше. Один раз торкнувшись екрана, ви зможете зупинити свої програми, прискорити пристрій та подовжити роботу від акумулятора.

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО

Отримуйте точну оцінку часу роботи від акумулятора

Переглядайте дані про те, скільки часу роботи від акумулятора у вас залишилося і скільки програм працюють на пристрої, щоб бути впевненим, що вам вистачить заряду для важливих дзвінків, повідомлень або інших задач.

Контролюйте програми, що споживають багато заряду

Отримуйте сповіщення про програми, які швидко витрачають заряд, та зупиняйте їх з екрана блокування. Чим менше програм у вас працює, тим довше ви можете виконувати потокову передачу музики, використовувати навігацію, грати в ігри тощо.

Використовуйте профілі для створення індивідуальних налаштувань

Профілі дозволяють отримати від акумулятора максимум, змінюючи налаштування телефону відповідно до ваших потреб. Використовуйте до 5 профілів: «Смарт», «Дім», «Робота», «Ніч» та «Аварійна ситуація».

Профіль «Аварійна ситуація» дозволяє зберегти заряд акумулятора для найважливіших задач

Використвоуйте профіль «Аварійна ситуація», щоб отримати від акумулятора всю енергію до останньої клаплі – скажімо, коли ви подорожуєте, загубилися серед дикої природи або просто не маєте можливості зарядити пристрій.

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНО