We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Інформаційний центр

Останні новини галузі безпеки та інформація про продукти Avast Business

Фільтр матеріалів за типом

Корисні матеріали

Відео Плани обслуговування | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Плани обслуговування допомагають надавати універсальні рішення й стандартизувати послуги безпеки. Постачальники керованих послуг можуть об’єднувати автоматизацію, антивірусний захист, керування виправленнями й пов’язані з ними політики в готові або спеціальні плани обслуговування, щоб автоматизувати процес підключення й розгортання.
Переглянути
Відео Звіти | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Засіб створення звітів генерує й надає стандартні або настроювані звіти про стан і переваги використання послуг із забезпечення захисту, що надаються. Маючи доступ до даних у реальному часі, постачальники керованих послуг можуть також виявити потенційні недоліки захисту, обґрунтувати потребу в наданні додаткових послуг клієнтам і підвищити їхню лояльність.
Переглянути
Відео Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA) | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA) забезпечує комплексне відстежування запитів і вирішення проблем, виявлених за допомогою сповіщень і користувацьких запитів, на платформі Managed Workplace та використання сторонніх систем автоматизації професійних послуг ConnectWise, Autotask, Salesforce, Tigerpaw тощо.
Переглянути
Відео Віддалене керування класу преміум | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Віддалене керування класу преміум, вбудоване в платформу для дистанційного моніторингу й керування без додаткової оплати, дає змогу встановлювати безпечне віддалене підключення до комп’ютера клієнта для виправлення помилок і надання послуг. За його допомогою можна перезавантажувати комп’ютер у безпечному режимі з автоматичним відновленням підключення, передавати файли, перетягуючи їх, записувати сеанси, працювати на кількох моніторах, використовувати засоби коментування на екрані, двосторонній чат тощо.
Переглянути
Відео Керування виправленнями | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Функція керування виправленнями дає змогу підтримувати операційні системи, програмне забезпечення Windows і програми сторонніх виробників в актуальному стані й захищати їх від відомих загроз. Для вибору доступні ручні й автоматизовані налаштування, за допомогою яких можна визначати політики, виконувати перевірки, затвердження, планування, встановлення й генерування звітів для всіх виправлень на керованих пристроях.
Переглянути
Відео Вбудований антивірус | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Інтегроване в платформу для дистанційного моніторингу й керування захисне рішення Antivirus Pro Plus дає змогу налаштовувати, контролювати, змінювати й впроваджувати всі керовані антивірусні політики з однієї інформаційної панелі. Його оснащено 13 захисними функціями, зокрема захистом електронної пошти, файлів, дій в Інтернеті й аналізом поведінки, для блокування програм-вимагачів і загроз. Постачальники керованих послуг можуть налаштовувати антивірусні політики, запускати сканування, створювати звіти тощо.
Переглянути
Відео Резервне копіювання та аварійне відновлення | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Резервне копіювання та аварійне відновлення вбудовано безпосередньо в платформу для дистанційного моніторингу й керування завдяки співпраці з компанією Infrascale. Це забезпечує комплексне резервне копіювання файлів, папок і платформ без операційних систем на робочих станціях і серверах. На платформі для дистанційного моніторингу й керування постачальники керованих послуг можуть отримувати доступ до графіків історії резервного копіювання, захищених станів пристроїв і відновлювати справний стан пристроїв, а також контролювати й переглядати звіти всіх резервних копіювань.
Переглянути
Відео Автоматизація | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Автоматизація прискорює надання послуг, дає змогу ефективно використовувати час технічних працівників і швидко впроваджувати послуги на сотнях пристроїв. За допомогою понад 200 сценаріїв можна налаштувати рутинні завдання на повторення, усунення помилок і стандартизацію. Кілька сценаріїв можна поєднати в один пакет автоматизації й виконати як одне завдання.
Переглянути
Відео Оцінка безпеки об’єкта | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace За допомогою засобу оцінки безпеки об’єкта постачальники ІТ-послуг можуть провести сканування в реальному часі менш як за годину й зібрати дані результатів перевірки в наочні звіти. Ці докладні звіти допомагають постачальникам керованих послуг виявляти недоліки безпеки й виправляти їх, щоб зменшити ризики для клієнта.
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Комплексний захист кінцевих точок для малого бізнесу — короткий огляд від експерта
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Pro Комплексний захист кінцевих точок і даних для малого бізнесу — короткий огляд від експерта
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Pro Plus Комплексний захист кінцевих точок, облікових та інших даних для малого бізнесу — короткий огляд від експерта
Переглянути
Відео Managed Workplace: оптимальна платформа дистанційного моніторингу й керування для постачальників керованих послуг Служба Managed Workplace створена з урахуванням сучасних вимог до безпеки. Дізнайтеся, як можна підвищити рівень своїх послуг із забезпечення безпеки, одночасно створюючи нові перспективи для розвитку свого бізнесу.
Переглянути
Відео CloudCare: консоль дистанційного керування для захисту ваших клієнтів CloudCare — це просте у використанні рішення для захисту з конфігурацією для кількох клієнтів, що дає торговельним партнерам і партнерам, що надають додаткові послуги, можливість пропонувати клієнтам додаткові функції й послуги. Дізнайтеся про можливості надання нових послуг і забезпечення стабільного доходу.
Переглянути
Додаткова інформація