Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Захищений інтернет-шлюз

Хмарний брандмауер наступного покоління (NGFW) для абсолютної безпеки

Надійний брандмауер на хмарній платформі

Захищений інтернет-шлюз Avast Business приходить на зміну традиційному обладнанню й надає доступ до надійного хмарного брандмауера, робота якого повністю забезпечується нашою глобальною хмарною мережею. Ми гарантуємо постійну перевірку мережі, регулярні оновлення та захист вашої компанії, який не надає жодна інша служба захисту для малого й середнього бізнесу. Захищений інтернет-шлюз Avast Business ліквідує численні прогалини в захисті, залишені старим програмним забезпеченням, локальним обладнанням і засобами уніфікованого керування загрозами.

Корпоративний рівень безпеки за ціною, доступною бюджетам малого та середнього бізнесу

Технології служби керованого захисту, які надає Avast Business, покращують стан безпеки, зменшують загальні витрати на обслуговування та підвищують кількість відвідувань і темп сприйняття. Тобто ви отримуєте безпеку корпоративного рівня — усе це за вартістю, що доступна бюджетам компаній середнього й малого бізнесу.

Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Переваги

 • Адаптується до потреб компанії. Ви ніколи не відчуєте проблем із пропускною здатністю
 • Вибирайте з десятків готових алгоритмів або змінюйте їх відповідно до власних потреб
 • Стратегія захисту компаній, що дбає про безпеку користувачів, у якій частині світу вони б не перебували
 • Глобальна мережа виявлення загроз, що обробляє 65 мільярдів транзакцій щоденно
 • Відсутність затримок і значне скорочення витрат на транспортну мережу зв’язку

Брандмауер на хмарній платформі, створений спеціально для малого та середнього бізнесу

Щоб створити ці найновіші системи безпеки, ми об’єднали зусилля з компанією Zscaler — провідним постачальником корпоративних мереж хмарних брандмауерів — і отримали перший брандмауер корпоративного рівня на хмарній платформі, розроблений спеціально для компаній малого та середнього бізнесу.

Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Функції

 • Швидка та повна перевірка протоколів SSL/TLS
 • Повне фільтрування вмісту та URL-адрес
 • Хмарна пісочниця для виконуваного вмісту та файлів zip і DLL
 • Хмарний брандмауер для захисту програм, портів, протоколів, мережевих служб і IP-адрес
 • Найбільша глобальна мережа захисту за допомогою брандмауера, що має понад 127 центрів обробки даних
 • Захист користувачів мобільних пристроїв із системами Windows, iOS і Android
 • Оновлення бази вірусів 125 000 разів на день
 • Видимість контекстних загроз
 • Інтеграція з Active Directory
 • Договори про рівень обслуговування (SLA): доступність на 99,999 %
 • Середня затримка передавання даних щонайбільше 100 мс
Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Посилений рівень безпеки з повною перевіркою SSL

Імовірно, існує серйозна загроза безпеці вашої компанії через відсутність перевірки зашифрованих даних. Захищений інтернет-шлюз Avast Business значно зменшує кількість поточних проблем із розгортанням і підтримкою сертифікатів для розшифрування й перевірки протоколів SSL/TLS. Крім того, до проблем розшифрування протоколів SSL/TLS належать зниження швидкості процесів, яке спричинене складністю конфігурації обладнання, а також перешкоди пропускній здатності. Захищений інтернет-шлюз Avast Business закриває значні прогалини в безпеці завдяки поширенню захисту на співробітників, що працюють у різних місцях, місцеві підрозділи, а також пристрої за межами центрального офісу.

Нижча вартість за простіші рішення

Нова послуга надає можливість залучати менше експертів із безпеки та підтримки споживачів на одного клієнта. Крім того, послуга не потребує встановлення нового обладнання або залучення додаткових технічних спеціалістів. Оновлення мікропрограм, запасне обладнання для забезпечення високого рівня доступності та пов’язані витрати на розміщення тепер у минулому. Спрямувавши трафік на хмарну платформу Avast, безпекою можна керувати віддалено за допомогою хмарної консолі для захисту кінцевих точок і мережі. Після встановлення рішення вартість підтримки знизиться, а керування стане значно простішим.

Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business
Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Більша кількість відвідувань

Якщо ви наш партнер MSP (постачальник керованих послуг) або MSSP (постачальник послуг із керування інформаційною безпекою), нова служба підвищить відвідуваність ваших сайтів і процент збереження клієнтів завдяки можливостям керування та рішенню, сумісному з усіма іншими вашими службами. З Avast Business вам не доведеться зіткнутися з авансовими виплатами за обладнання, експертами з безпеки, змінами мережі й довгостроковими зобов’язаннями, які відлякують клієнтів.

Хмарна платформа безпеки

Служби кіберзахисту Avast Business легко підключити через нашу хмарну платформу захисту безпеки CloudCare, за допомогою якої ними можна також керувати. Відстежуйте загрози з єдиної інформаційної панелі й легко розгортайте багатошаровий захист безпеки корпоративного рівня. Використовуйте безкоштовний інструмент підтримки з віддаленим доступом, щоб безпечно підключатися до будь-якого пристрою та вирішувати проблеми на відстані. Додаткові можливості кібербезпеки з CloudCare: функції «Резервне копіювання в хмару», «Керований антивірус» і «Захист пошти».

Отримати «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business