Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

SharePoint Antivirus для серверів і окремих користувачів

Захистить свій сервер SharePoint від загроз і кібератак за допомогою Avast Business Sharepoint Antivirus Protection — функції Avast Business Antivirus Pro. Тримайте конфіденційні дані в безпеці з розширеним скануванням і виявленням загроз для серверів Microsoft SharePoint.

Завантажити Avast Business Antivirus Pro

Чи вразливі сервери SharePoint до вірусів?

Оскільки Microsoft SharePoint — інтернет-платформа для співпраці, її сервери вразливі до тих самих атак, що й усі інші програми, розміщені в Інтернеті. Avast Business Sharepoint Antivirus розроблено, щоб захистити файли, документи й фотографії від атак шкідливого ПЗ, зокрема програм-вимагачів, вірусів та інших загроз.
Avast Business Sharepoint Antivirus

Докладніше про захист Sharepoint від Avast

Що робить захисне ПЗ SharePoint Antivirus?

Захист Avast Business SharePoint — це плагін для безпеки, який встановлюється на сервер SharePoint. Він скануватиме вивантажені й завантажені файли, щоб запобігти інфікуванню даних вашої компанії шкідливими документами, і блокуватиме атаки програм-вимагачів. Якщо буде виявлено шкідливий документ, його буде переміщено до карантину, а користувач отримає сповіщення за допомогою інтерфейсу Avast Business Antivirus або в консолі керування.

Як встановити Avast Business SharePoint Antivirus?

Активувати доповнення дуже легко. Після встановлення вибраної версії Business Antivirus (і Antivirus Pro, і Antivirus Pro Plus містять захист SharePoint) буде автоматично знайдено сервер SharePoint. З його допомогою можна віддалено активувати захист SharePoint.

Чи можна отримати доступ до захисту SharePoint Antivirus із мобільного пристрою?

ПЗ Avast Business SharePoint Antivirus перебуває в хмарі, тому доступ до нього можна здійснювати з будь-якого пристрою. Це означає, що документи вашої компанії будуть у безпеці, навіть якщо деякі з ваших підрядчиків і співробітників працюють віддалено або використовують незахищені мережі для завантаження документів на сервер SharePoint і вивантаження їх із сервера.

З якими версіями SharePoint Server сумісний захист SharePoint Antivirus?

Захист Sharepoint Antivirus сумісний із версіями Microsoft SharePoint Server 2010, 2013, 2016 і 2019.

Факти в цифрах

101,2 % — збільшення кількості різновидів програм-вимагачів

21 % від усіх компаній втратили прибутки через кібератаки

40 % від усіх кібератак спрямовано на компанії малого бізнесу

45 % малих і середніх підприємств, атакованих програмами-вимагачами, отримали свою інформацію назад, сплативши викуп

Переваги захисту Sharepoint Antivirus

Avast Business Sharepoint Antivirus

Працюйте разом у безпеці

Уся команда може разом працювати з тим самим файлом і не хвилюватися, що шкідливі програми отримають доступ до ваших конфіденційних даних. Плагін захисту SharePoint від Avast Business скануватиме кожен файл та з’єднання із сервером SharePoint.

Захист від атак програм-вимагачів

Атаки програм-вимагачів зазвичай успішніші на платформах із загальним доступом, якою є SharePoint Server. За одну атаку хакери крадуть понад 9000 елементів даних, і лише 45 % малих і середніх підприємств, атакованих за допомогою програм-вимагачів, отримують свою інформацію назад, сплативши викуп. Збережіть нерви й гроші — захистіть конфіденційні дані заздалегідь.

Avast Business Sharepoint Antivirus
Avast Business Sharepoint AntivirusYour computer is protected

Розширення безпеки сервера за рекомендацією Microsoft

Компанія Microsoft, постачальник SharePoint Server, рекомендує використовувати захист для безпечного обміну даних із сервером SharePoint. Avast Business SharePoint Antivirus надає повний захист файлів із загальним доступом, щоб запобігти простоям і втраті даних.

Захист від інфікованих файлів і завантажень

тісний зв’язок між захистом SharePoint і Avast Business Antivirus забезпечує комплексне антивірусне рішення для серверів SharePoint, включно з функціями на зразок «Пісочниці». За допомогою «Пісочниці» можна знайти та знешкодити небезпечні файли, а також перевірити підозрілі файли в безпечному середовищі, перш ніж використовувати їх.

Avast Business Sharepoint Antivirus Your computer is protected

Avast Business Antivirus Pro

Захистіть свої пристрої та сервери

963 грн.

Придбати 30-денна безкоштовна пробна версія

Якщо ви вже використовуєте Avast Business Management Console, увійдіть у свій обліковий запис і придбайте цей компонент звідти.

30-денна гарантія повернення грошей