Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Мережеві рішення безпеки

Новий рівень кіберзахисту для вашого бізнесу.

Забезпечте захист усіх користувачів, які підключаються до мережі з будь-якого розташування та з будь-якого пристрою.

Хмарний захист

Захистіть вашу мережу без зайвих проксі-серверів і додаткових локальних пристроїв. Під’єднайте свою службу DNS до наших хмарних технологій і насолоджуйтеся потужним захистом від загроз.

Універсальні інформаційні канали загроз

Виберіть нашу базу шкідливих об’єктів і веб-сайтів, яка постійно оновлюється, і дозвольте захистити вас. Наші мережеві рішення безпеки засновані на потужних інтелектуальних мережах виявлення загроз, які постійно оновлюються й отримують дані від мільйонів датчиків.

Автоматична класифікація сайтів

Якщо сайт ще не класифіковано, він автоматично ретельно перевіряється на наявність різних типів шкідливих об’єктів, як-от експлойтів браузера, небезпечних елементів ActiveX і атак із використанням міжсайтових сценаріїв, які відразу блокуються.

Новинка! Ознайомтеся зі службою «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Новинка! Ознайомтеся зі службою «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Щоб створити ці найновіші системи безпеки, ми об’єднали зусилля з компанією Zscaler — провідним постачальником корпоративних мереж хмарних брандмауерів — і отримали перший брандмауер корпоративного рівня на хмарній платформі, розроблений спеціально для компаній малого та середнього бізнесу.

Докладніше про захищений інтернет-шлюз
Зустрічайте захищений веб-шлюз

Безпека вашої мережі завдяки нашій хмарній службі захищеного веб-шлюзу

Основою служби захищеного веб-шлюзу Avast Business є блокування доступу до відомих небезпечних веб-сайтів і підозрілих завантажень. Захистіть мережу від загроз і нейтралізуйте потік атак.

Докладніше про захисний веб-шлюз
Захист мережі з CloudCare

Служба «Захисний веб-шлюз» доступна в CloudCare

CloudCare — це захисна платформа SaaS, яка дає змогу дистанційно керувати багаторівневим захистом кінцевих точок і мережі на багатьох пристроях за допомогою єдиної панелі.

Докладніше про CloudCare