We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Будуйте своє майбутнє разом з Avast

Життя в Avast

Що значить працювати в Avast?
Запитайте в експертів

Моє завдання полягає в пошуку нових рішень для вдосконалення наявного ПЗ або розробки нових функцій. Я люблю вигадувати різні підходи до вирішення питань і потрібну для цього креативність поза роботою використовую під час виготовлення мила, свічок і сиру.

Моніка Завадська
Старший інженер програмного забезпечення

Я пишу сценарії для автоматизації, які полегшують локалізацію, щоб наші продукти відповідали найвищим стандартам в усьому світі. Мені дуже подобається працювати в чудовому дружньому середовищі, де кожен прагне створювати найкраще захисне програмне забезпечення.

Еслам Елґурані
Інженер із локалізації (студент)

Наразі я працюю над тим, щоб люди хотіли купити наші продукти й користуватися ними. Мені подобається політика відкритості й чуйності в компанії Avast, нові можливості для навчання та захопливі проекти, а також те, що після робочого дня в мене є час прогулятися на природі.

Петра Тоснарова
Директор відділу онлайн-продажу

Я дизайнер і очолюю невелику команду. Я творча людина, тож особливо ціную можливість вирішувати складні завдання, спілкуватися з людьми та займатись улюбленою справою — сприяти професійному зростанню інших. Я також пишаюся тим, що стала частиною команди, де панує різноманіття й інклюзивність.

Б’янка Ґрассі
UX-дизайнер