Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Робота в Avast

Життя в Avast

Що значить працювати в Avast?
Запитайте в експертів

Christina Bari
Лондон (Сполучене Королівство)

Можливість щодня працювати в чудовому різноманітному колективі стала сильним поштовхом до мого кар’єрного розвитку. Це захопливе та дивовижне місце для роботи. Зустрічі за сніданком, ігри з бластерами Nerf щотижня та спільний відпочинок на природі роблять кожен день приємним випробуванням.

Крістіна Барі, старший копірайтер
Маркетинг

Jiří Harasim
Прага (Чехія)

В Avast ми виконуємо всі завдання своїми силами за допомогою нашої команди фахівців. Наразі я відповідаю за технічну архітектуру наших VPN-клієнтів і серверної частини програм. За шість років роботи в Avast мені ніколи не було нудно, адже мені довелося працювати з десятками захоплюючих проектів.

Томаш Тункл, провідний розробник програмного забезпечення
Розробка VPN-мереж

Wendy Cook
Оттава (Канада)

Кожен у команді має право голосу та робить свій внесок у кінцевий продукт. Усі підрозділи компанії взаємодіють один з одним задля досягнення спільної мети — створення найкращих програм для безпеки у світі. А також мені дуже подобається гнучкий робочий графік. Це дає можливість установити баланс між роботою та відпочинком. Я люблю свою роботу!

Венді Кук, керівник проектів
Avast Business

Hana Farkaš
Брно (Чехія)

Я працюю скрам-майстром у веб-команді. Моїм завданням є створення сприятливих умов, у яких наші розробники можуть концентруватися на роботі, вчитись один в одного та підтримувати командний дух. Найбільше задоволення я отримую, коли працюю з людьми, заохочую їх до роботи та роблю щасливими. Це приносить високі показники роботи.

Хана Фаркас, скрам-майстер
Інформаційні технології

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.