Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Робота в Avast

Культура

Ми захищаємо цифрову свободу

Ми даємо людям змогу безпечно та впевнено досліджувати простори Інтернету. Те, що МИ робимо, гарантує більше можливостей для ВСІХ. Змінюйте світ разом із нами!

Робота в Avast

Ми виховуємо справжніх професіоналів, здатних зробити все можливе для наших клієнтів. Avast — це місце, де ви можете розвиватися та рости.

Ми інвестуємо в новаторські технології та підтримуємо передові дослідження в галузі виявлення загроз. В Avast ви працюватимете над революційними проектами, які змінять світ.

Ми впроваджуємо нові рішення, які щодня рухають цифровий світ вперед.

Баланс усіх сфер життя

Ми хочемо, щоб кожен співробітник Avast повністю присвячував себе роботі й будував кар’єру, не жертвуючи особистим життям, амбіціями та мріями.

Саме тому ми пропонуємо повну щоденну гнучкість, зокрема й можливість працювати де завгодно, і не встановлюємо обмеження на вільний час — наші співробітники самі вирішують, коли, де та як їм працюється найкраще.

Як ми працюємо

У нашій роботі ми використовуємо прогресивні методи, створені для досягнення найкращих результатів.
Кожен співробітник усвідомлює значення свого внеску до загальної справи.
Нам важливі досягнення, а не докладені зусилля чи фізична присутність.
Ми заохочуємо самостійність.
Насправді ми працюємо асинхронно.

Успіх, поділений на всіх

Ми будуємо найкращу у світі компанію із захисту в Інтернеті. Нам хочеться, щоб кожен дбав про наше спільне майбутнє та допомагав його створювати.

Саме тому ми твердо переконані, що кожен співробітник Avast повинен брати участь у «розподілі здобичі» та мати реальну частку в бізнесі. Тож кожен співробітник Avast має значний грант акцій з обмеженнями й отримує вигоду від нашого спільного успіху.