Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Цифровий світ, відкритий для всіх і побудований усіма

В Avast ми боремося за безпечне, відкрите й справедливе цифрове середовище для кожного. Найкращий спосіб забезпечити для всіх свободу в цифровому світі — зробити так, щоб у ньому відбивалося все розмаїття реального світу. Щоб створити своє бачення ціліснішого світу для всіх і кожного й дотримуватися його, важливо мати команду, у якій представлені різноманітні етносоціальні й культурні групи, і надавати її учасникам рівні можливості, враховуючи їхні індивідуальні особливості.

Відданість змінам, відданість людям

Як одна з найбільших світових компаній у галузі кібербезпеки, ми вважаємо своїм обов’язком очолити зміни, спрямовані на забезпечення рівного представництва в ІТ-секторі різних етносоціальних і культурних груп і надання їм рівних можливостей. Ми ніколи не облишимо спробу створити організацію, де знайшлося б місце для різних народів, культур і націй світу. Світ очікує на зміни, і ми зобов’язані прокладати шлях для них.

Поточні показники компанії Avast

Підтримка талановитих ІТ-спеціалістів, незалежно від національності та соціального стану

Компанія Avast намагається підтримувати талановитих спеціалістів із соціальних груп, які за традицією не завжди мали можливості зробити кар’єру у сфері науки, технологій, інженерії та математики (STEM). Ми співпрацюємо з організаціями й об’єднаннями професіоналів у всьому світі, щоб світлі голови, незалежно від походження, досвіду, культурної чи гендерної приналежності, мали більше шансів проявити свій хист. Усередині компанії ми постійно намагаємося вдосконалити процеси відбору персоналу й професійного розвитку, щоб кожний мав однакові й рівні шанси здійснити свої кар’єрні мрії.

Автентична культура, яку формують усі

Повага — це основа ефективної співпраці, і ми прагнемо сформувати відкрите середовище, де цінують думку кожного та всі співробітники почувають себе комфортно й повністю зосереджуються на роботі.

Наші історії

Наші програми та проекти

Турбота Avast про майбутнє покоління
Ми підтримуємо своїх співробітників на всіх етапах життя та кар’єри, включно з періодом відпустки по догляду за дитиною та після її завершення. Ми пропонуємо послуги з догляду за дитиною, розважальні заходи й освітні програми (наприклад, курси програмування для дітей).
Залучення до роботи в ІТ-секторі осіб, що страждають на аутизм
Компанія Avast бере участь в унікальній програмі підтримки людей із розладами аутистичного спектра (РАС), які бажають отримати роботу в ІТ-секторі. Ми організували підготовку волонтерів серед співробітників Avast, які навчатимуть осіб із РАС, допомагаючи їм покращити навички у сфері інформаційних технологій, підвищити впевненість у власних силах і забезпечити організовану соціальну взаємодію.
Жінки в ІТ-секторі
Спільно з такими організаціями, як Czechitas, AjtyvIT та Code First Girls, компанія Avast допомагає дівчатам і жінкам, яких цікавить кар’єра у сфері ІТ, проводячи навчання й стажування за такими напрямами, як програмування, тестування, аналітична обробка даних і кібербезпека.
Групи підтримки співробітників (Employee Resource Groups, ERG)
ERG — це добровільні об’єднання співробітників, які допомагають нам створити справді різноманітний та інклюзивний робочий простір. Діяльність ERG, як-от «Жінки в Avast», «Веселковий альянс» (LGBTQ+) і «Азіати в Avast», дає нам змогу залучати, підтримувати, розвивати й утримувати талановитих людей незалежно від походження й досвіду, створюючи процвітаючу полікультурну організацію.