Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Цифровий світ, відкритий для всіх і побудований усіма

В Avast ми боремося за безпечне, відкрите й справедливе цифрове середовище для кожного. Найкращий спосіб забезпечити для всіх свободу в цифровому світі — зробити так, щоб у ньому відбивалося все розмаїття реального світу. Щоб створити своє бачення ціліснішого світу для всіх і кожного й дотримуватися його, важливо мати команду, у якій представлені різноманітні етносоціальні й культурні групи, і надавати її учасникам рівні можливості, враховуючи їхні індивідуальні особливості.

Відданість змінам, відданість людям

Як одна з найбільших світових компаній у галузі кібербезпеки, ми вважаємо своїм обов’язком очолити зміни, спрямовані на забезпечення рівного представництва в ІТ-секторі різних етносоціальних і культурних груп і надання їм рівних можливостей. Ми ніколи не облишимо спробу створити організацію, де знайшлося б місце для різних народів, культур і націй світу. Світ очікує на зміни, і ми зобов’язані прокладати шлях для них.

Поточні показники компанії Avast

Підтримка талановитих ІТ-спеціалістів, незалежно від національності та соціального стану

Компанія Avast намагається підтримувати талановитих спеціалістів із соціальних груп, які за традицією не завжди мали можливості зробити кар’єру у сфері науки, технологій, інженерії та математики (STEM). Ми співпрацюємо з організаціями й об’єднаннями професіоналів у всьому світі, щоб світлі голови, незалежно від походження, досвіду, культурної чи гендерної приналежності, мали більше шансів проявити свій хист. Усередині компанії ми постійно намагаємося вдосконалити процеси відбору персоналу й професійного розвитку, щоб кожний мав однакові й рівні шанси здійснити свої кар’єрні мрії.

Автентична культура, яку формують усі

Повага — це основа ефективної співпраці, і ми прагнемо сформувати відкрите середовище, де цінують думку кожного та всі співробітники почувають себе комфортно й повністю зосереджуються на роботі.

Наші історії

Наші програми та проекти

Доступність
Ми прагнемо, щоб наші продукти були доступні для максимально широкого кола користувачів, покращуючи візуальний контраст або додаючи озвучування.
Турбота Avast про майбутнє покоління
Ми підтримуємо своїх співробітників на всіх етапах життя та кар’єри, включно з періодом відпустки по догляду за дитиною та після її завершення. Ми пропонуємо послуги з догляду за дитиною, розважальні заходи й освітні програми (наприклад, курси програмування для дітей).
Залучення до роботи в ІТ-секторі осіб, що страждають на аутизм
Компанія Avast бере участь в унікальній програмі підтримки людей із розладами аутистичного спектра (РАС), які бажають отримати роботу в ІТ-секторі. Ми організували підготовку волонтерів серед співробітників Avast, які навчатимуть осіб із РАС, допомагаючи їм покращити навички у сфері інформаційних технологій, підвищити впевненість у власних силах і забезпечити організовану соціальну взаємодію.
Жінки в ІТ-секторі
Спільно з такими організаціями, як Czechitas, AjtyvIT та Code First Girls, компанія Avast допомагає дівчатам і жінкам, яких цікавить кар’єра у сфері ІТ, проводячи навчання й стажування за такими напрямами, як програмування, тестування, аналітична обробка даних і кібербезпека.