Avast EasyPass

Треба пам'ятати лише один пароль.

EasyPass створює нові, унікальні, «непробивні» паролі та керує ними за Вас. Входьте у свої облікові записи та заповнюйте форми, такі як платіжні дані, за лічені секунди. В цілях Вашої безпеки всі дані шифруються.

значок EasyPass

119 грн.

Придбати    60 грн.
30-денна гарантія повернення грошей

Вхід натисканням однієї-двох клавіш

Коли Ви входите до різноманітних служб або програм, EasyPass запам'ятовує Ваші паролі та зберігає їх у надійно зашифрованому вигляді. Тож у майбутньому для входу буде достатнього натиснути дві клавіші, до того ж це набагато надійніше.

Створення по-справжньому надійних паролів

Хакери здатні виконувати мільярди спроб зламати паролі користувачів... за лічені секунди. Можете не сумніватися: Ваш пароль вони також можуть зламати. Але з EasyPass ви можете створювати надзвичайно надійні, генеровані випадковим чином паролі завдовжки до 512 символів.

Тотальна синхронізація...

Працюєте на декількох комп'ютерах? Жодних проблем. Ви можете отримати доступ до своїх паролів та інших даних, що зберігається в EasyPass (напр., платіжних даних, номерів кредитних карт, закладок), з будь-якого комп'ютера, на якому встановлений EasyPass.


Покращений диспетчер закладок

Імпорт, організація та синхронізація закладок на всіх Ваших комп'ютерах.

П'ять окремих видів шифрування

Вся Ваша інформація захищається за допомогою шифрування, що відповідає військовим стандартам.

Легке заповнення форм

Розпізнає стандартні типи полів і вставляє до них відповідні дані.

Підтримка всіх популярних браузерів

EasyPass працює з браузерами Internet Explorer, Firefox, Chrome та Opera.

EasyPass працюватиме у Вашій системі.

EasyPass без проблем може бути вбудований в конфігурацію Вашої системи. Але якщо Ви плануєте використовувати програму на інших комп'ютерах, можливо, Вам потрібно буде перевірити відповідність системним вимогам.

Системні вимоги

EasyPass працює в системах Windows 8.1, 8, 7, Vista, та XP з установленими останніми пакетами оновлень. Ви можете використовувати програму з браузерами Internet Explorer 6 та пізніших версій (будь ласка, вимкніть режим розширеного захисту в Internet Explorer 11), Firefox 5 і пізніших версій, Chrome та опера Opera версій 7–11.

Не можете прийняти рішення?

ЗАВАНТАЖТЕ ПРОБНУ ВЕРСІЮ