Avast Email Server Security

Антивірус та антиспамовий модуль для серверів.

Не дозволяйте нікому ставити ваш бізнес під загрозу. Охоплення необмеженої кількості поштових скриньок, розташованих на ваших серверах електронної пошти, антивірусом зі вбудованим модулем захисту від спаму.

30-денна гарантія повернення грошей Завантажте 30-денну пробну версію
Upgrades Included 30-денна гарантія повернення грошей Завантажте 30-денну пробну версію

ЗНИЖКА 20% на всі продукти для бізнесу

Функції

Захист, необхідний даним на ваших серверах

Ефективне рішення для захисту поштових серверів, що інтегрується з більшістю популярних версій ПЗ, таких як Windows Exchange 2003/2007/2010/2013 Server, через власні антивірусні API Microsoft.

Вбудований антиспамовий модуль

Антиспамовий модуль для серверів Microsoft Exchange 2007/2010/2013 з останнім пакетом оновлень захищає вас від спаму та фішингових повідомлень.

Вигода від захисту в реальному часі

Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією Avast, тож ваша мережа матиме навіть сигнатури загроз «нульового дня» відразу після того, як їх отримуватимемо ми.

Контроль сповіщень у реальному часі

Наш зручний графічний інтерфейс користувача включає універсальний центральний екран, з якого виконується керування всіма функціями програми. Повнофункціональна система звітності дозволяє налаштовувати категорії інформації, що потрапляє до звітів, і частоту створення звітів.

Проста та зручна система ліцензування

Для додаткової зручності ліцензії можна купувати залежно від кількості серверів (тобто не від кількості поштових скриньок).

Технології

НОВИНКА Інтерфейс користувача

Користувацький інтерфейс Avast було перероблено відповідно до сучасного стилю навігації.

НОВИНКА Віддалена допомога

Функція «Віддалена допомога» дає користувачам Avast можливість встановлювати з'єднання та показувати один одному робочі столи комп'ютерів. Це може бути корисним, якщо вам потрібна технічна підтримка, а також при потребі в загальному адмініструванні системи.

Вдосконалено Антивірусний та антиспамовий модуль

Наш відзначений нагородами модуль сканування забезпечує захист від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ, до того ж тепер він працює на основі нового алгоритму, з яким комп'ютер «навчається» сам і може обробляти дані щодо нових вірусів за частки секунди, а не за години, як раніше.

Вдосконалено Потокові оновлення антивірусної бази даних у реальному часі

Тепер ви отримуєте всі вірусні сигнатури у реальному часі через з'єднання зі хмарою антивірусної лабораторії Avast, і завдяки цьому можете не чекати, поки виконається традиційне оновлення антивірусної бази даних. Ваша база даних постійно оновлюватиметься останніми визначеннями вірусів.

Вдосконалено Антиспам

Антиспамовий модуль для серверів Microsoft Exchange 2007/2010/2013 з останнім пакетом оновлень.

Вдосконалено Екран поведінки

Наш екран поведінки тепер використовує вдосконалені алгоритми для більш чіткого визначення працюючих процесів із незвичайною поведінкою.

Екран пошти

Сканування усіх вхідних/вихідних повідомлень електронної пошти на наявність шкідливих програм (використовується спеціальний плагін для MS Outlook).

Веб-екран

Сканування усіх відвідуваних веб-сторінок, завантажених файлів та сценаріїв Java. Завдяки інтелектуальній функції потокового сканування веб-екран не вповільнює відкриття сайтів.

Екран скриптів

Виявлення шкідливих скриптів (сценаріїв), прихованих у веб-сторінках, і попереджання потенційного заподіяння ними шкоди Вашому комп'ютеру.

Екран програм P2P/інтернет-чатів

Перевірка файлів, що завантажуються через «пірингові» програми і через програми для миттєвого обміну повідомленнями через Інтернет.

Багатопотокова оптимізація сканування

Дозволяє розділяти великі файли між ядрами, що прискорює процес сканування на нових багатоядерних процесорах − а отже, і роботу програми Avast.

Емулятор коду

Використання динамічної трансляції (цей спосіб є значно швидшим за звичайну емуляцію) для загального розпакування, а також в евристичному модулі.

Простий блокувальник вкладень

Блокування вкладень залежно від розширення відповідних файлів

Плагін для Exchange

Призначений для щільної інтеграції з сервером Exchange.

Можливість фонового сканування

Сканування без впливу на поточну діяльність сервера.

Диспетчер сповіщень

Вбудований налаштовуваний диспетчер візьме на себе частину ваших завдань.

Системні вимоги

Серверні операційні системи:

  • Microsoft Windows Server 2003 та 2003 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server)
  • Microsoft Windows Server 2008 та 2008 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server, за винятком Server Core)
  • Microsoft Windows Small Business Server 2011 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна)
  • НОВИНКА Microsoft Windows Server 2012 та Server 2012 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна, у тому числі Small Business Server/Essentials, за винятком Server Core)
  • Microsoft SharePoint Server 2003/2007/2010/2013
  • Microsoft Exchange Server 2003/2007/2010/2013 Антиспамовий модуль Avast пропонується для Microsoft Exchange Server 2007/2010/2013

Мінімальні апаратні вимоги:

  • Не менше 256 Мб оперативної пам'яті (не менше 512 Мб при використанні Microsoft Windows Server 2008 або пізніших версій – в залежності від вимог, що висуваються операційною системою та встановленим стороннім ПЗ)
  • Процесор не нижче Intel Pentium III або аналогічного (в залежності від вимог, що висуваються операційною системою та встановленим стороннім ПЗ)
  • 500 Мб вільного місця на жорсткому диску

Нагороди та сертифікати

Ось лише деякі з провідних організацій, що регулярно винагороджують/сертифікують програмне забезпечення Avast:

Наш продукт Avast File Server Security отримав нагороду VB100 у проведеному Virus Bulletin тестуванні в системі Windows Server 2012 (червень 2013 р.).

За результатами незалежного тестування AV-Comparatives продукція Avast багаторазово отримувала найвищий рейтинг «Advanced +».

Огляди

«Серверна версія Avast має приємний інтерфейс, який включає велику кількість компонентів і рівнів, і є відносно простою для навігації навіть при тому, що кількість елементів керування є досить великою».

Порівняти всі рішення Avast для бізнесу

Endpoint
Protection
Endpoint
Protection Plus
Endpoint
Protection
Suite
Endpoint
Protection
Suite Plus
File Server
Security
Email Server
Security
Endpoint Protection
«Розумний» антивірус так так так так
Брандмауер для ПК так так
Антиспам так так
Віддалене керування
Small Office Administration так так так так
Enterprise Administration так так так так
Server Protection
File Server так так так
Sharepoint так так так
SBS Server так так так так
Exchange Server так так
Антиспам так так
ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ Придбати

Не можете прийняти рішення?

Завантажте 30-денну пробну версію

Таблиця цін

Ціна за одиницю

Без урахування ПДВ