Avast Endpoint Protection Suite

Антивірусна програма для комп'ютерів і серверів. Комплексний продукт.

Для ефективного захисту клієнтських ПК та серверів потрібна загальна сумісність вибраних вами рішень. Придбайте антивірус, який дозволяє захищати все, у тому числі сервери SharePoint.

30-денна гарантія повернення грошей Завантажте 30-денну пробну версію

ЗНИЖКА 20% на всі продукти для бізнесу

Функції

Захист
робочих станцій
Захист файлового сервера
Система захисту поштового сервера включена в пакет Suite Plus
Антиспамовий модуль включений в пакет Suite Plus
Брандмауер включений в пакет Suite Plus
Віддалене
керування

Сертифіковане, швидке антивірусне рішення, яке споживає зовсім мало системних ресурсів

Створений на базі нашого сертифікованого та відзначеного нагородами антивірусного модуля, пакет Avast Endpoint Protection Suite забезпечує не лише надійний захист, але й можливість централізованого керування/оновлення через веб-інтерфейс і віддаленої установки, попередження системи безпеки в реальному часі, планування автоматичного сканування та ін.

Розширений захист для файлових серверів

Це ефективне рішення для захисту серверів сканує весь трафік вашого сервера, захищаючи його від заражень. Рішення сумісне з усіма поширеними ОС, у тому числі Windows 2012/2008/R2, 2003 Server, а наш плагін SharePoint Server інтегрується з серверами SharePoint 2013/2010/2007/2003 Servers через власні антивірусні інтерфейси Microsoft, додатково підвищуючи ефективність захисту файлового сервера.

Вигода від захисту в реальному часі

Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією Avast, тож ваша мережа матиме навіть сигнатури загроз «нульового дня» відразу після того, як їх отримуватимемо ми.

Економія часу та грошей завдяки дистанційному керуванню

Віддалене установлення та оновлення програм дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання ПЗ на окремих вузлах. Щоб підвищити гнучкість роботи, ми пропонуємо два варіанти консолі керування – просту консоль Small Office Administration та розширену Enterprise Administration для складних мереж.

Максимальна продуктивність

Планувальник дозволяє виконувати сканування, оновлення та інші задачі в період, коли працівники не користуються комп'ютерами, і завдяки цьому не заважати роботі. Дбання про безпеку бізнесу ще ніколи не було таким інтуїтивно зрозумілим, безклопітним та ефективним.

Технології

Endpoint Protection Suite
Дистанційне керування
Small Office Administration
Дистанційне керування
Enterprise Administration

НОВИНКА Інтерфейс користувача

Користувацький інтерфейс Avast було перероблено відповідно до сучасного стилю навігації. Малодосвідченим користувачам сподобається його простота, тоді як експерти за потреби мають можливість користуватися розширеними функціями і параметрами.

НОВИНКА Сумісність з Windows 10

Версія Avast 8 підтримується і для останньої версії платформи Windows.ไป

Вдосконалено Антивірусний та антиспамовий модуль

Наш відзначений нагородами модуль сканування забезпечує захист від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ, до того ж тепер він працює на основі нового алгоритму, з яким комп'ютер «навчається» сам і може обробляти дані щодо нових вірусів за частки секунди, а не за години, як раніше.

Вдосконалено Потокові оновлення антивірусної бази даних у реальному часі

Тепер ви отримуєте всі вірусні сигнатури у реальному часі через з'єднання зі хмарою антивірусної лабораторії Avast, і завдяки цьому можете не чекати, поки виконається традиційне оновлення антивірусної бази даних. Ваша база даних постійно оновлюватиметься останніми визначеннями вірусів.

Вдосконалено Система визначення репутації файлів

Функція Avast FileRep, яка тепер зберігає у хмарі дані щодо понад мільярда окремих файлів, дозволяє дізнатися, чи безпечним є файл, навіть не відкриваючи його – рейтинг безпеки визначається на основі того, у скількох користувачів є цей файл і наскільки він є новим. Ця технологія також використовується програмою для того, щоб модуль сканування приймав більш зважені рішення щодо файлів.

Вдосконалено Екран поведінки

Наш екран поведінки тепер використовує вдосконалені алгоритми для більш чіткого визначення працюючих процесів із незвичайною поведінкою.

Вдосконалено Пісочниця Avast

Додатковий рівень захисту завдяки можливості запускати програми у віртуальному середовищі – можливі шкідливі програми атакують не ваш ПК, а лише «пісочницю», в якій вони не зможуть заподіяти жодної шкоди.

Вбудований захист файлового сервера

Включає ефективне сканування, чудову масштабованість та підтримку кластерізації (навіть у режимі «активний-активний»), а також чудово інтегрується з MS SharePoint через власні антивірусні API Microsoft.

Плагін для сервера SharePoint

Щільна інтеграція з серверами SharePoint 2003/2007/2010/2013 через власні антивірусні інтерфейси Microsoft.

Низьке використання ресурсів

Незначне навантаження на ресурси.

Консоль з веб-інтерфейсом

На зручній інформаційній панелі виводяться всі поточні проблеми та рекомендовані шляхи їхнього усунення.

Зручний графічний інтерфейс користувача

Одне центральне вікно, з якого здійснюється керування всіма функціями програми.

Віддалена установка та оновлення

Дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання ПЗ на окремих вузлах.

Автоматичний пошук нових/незахищених ПК

Програма сповіщає про підключення до мережі компанії потенційно незахищених/небезпечних ПК.

Універсальна звітність

Можливість зручно налаштувати категорії інформації, щодо яких створюються звіти, та частоту створення звітів.

Зручність і простота

Програма буде зручною навіть для людей з обмеженим досвідом у сфері ІТ.

Можливість планувати/виконувати сканування за розкладом

Планувальник сканування дозволяє виконувати його вночі або в будь-який інший період, коли ви не користуєтеся комп'ютером.

Попередження в реальному часі

У разі зараження або потенційно небезпечних дій до централізованої консолі відразу надходять попередження в реальному часі.

Знімки екрана

Ієрархія

Консоль Avast Enterprise Administration зберігає пристрої, якими вона керує, у вигляді «дерева» – яке формується, наприклад, на базі географічної або організаційно структури мережі. Це також дає змогу призначати відповідні адміністраторські права доступу та політики. Дерево можна як побудувати автоматично, так і імпортувати з текстового файлу.

Пошук /віддалене розгортання

Avast Enterprise Administration дозволяє виконувати віддалене розгортання антивірусних програм Avast без присутності спеціаліста біля цільового комп'ютера, у тому числі охоплювати відразу декілька доменів. Щоб звести до мінімуму можливість виникнення вразливостей у системі безпеки, консоль Avast Enterprise Administration також виконує пошук нових, незахищених комп'ютерів у мережі компанії.

Звітність

Avast Enterprise Administration пропонує широкий вибір графічних та табличних звітів, які можна як створювати та переглядати безпосередньо в консолі адміністрування, так і експортувати/зберігати у різноманітних форматах (таких як PDF, HTML, DOC). Можна скласти розклад створення звітів − наприклад, створювати їх кожного дня, щотижня або тоді, коли ви вважаєте потрібним.

Попередження

Avast Enterprise Administration через різноманітні налаштовувані способи попередження сповіщає користувача про дії, які відбуваються в мережі. Ви можете налаштувати отримання сповіщень по електронній пошті (протокол SMTP або MAPI), у вигляді спливаючих повідомлень мережі Windows або навіть спрямовувати їх на мережевий принтер.

Автоматичні оновлення

Консоль Avast Enterprise Administration виконує оновлення поступово, завантажуючи лише нові дані − це значно скорочує час передачі даних та зменшує вимоги до швидкості з'єднання. Існує можливість налаштувати будь-яку кількість серверів дзеркала для роботи в ієрархічній структурі.

Безпека

Avast Enterprise Administration впроваджує політику компанії у сфері безпеки, пропонуючи можливість призначення неоднакових прав доступу для окремих користувачів або груп. Кожному елементу (напр., завданню, комп'ютеру, події, групі комп'ютерів) зіставляється певний список контролю доступу, при цьому параметри видимості задаються головним адміністратором або адміністраторами. Весь обмін даними з консоллю шифрується за протоколом SSL та ідентифікується за допомогою цифрового сертифіката.

Підтримка користувачів ноутбуків

Avast Enterprise Administration підтримує мобільні пристрої, користувачі яких можуть підключатися до мережі компанії у довільній манері і часто намагаються обходити обмеження, встановлені адміністраторами. Після сигналу від POP-клієнта оновлення завантажуються та застосовуються автоматично кожного разу, коли пристрій підключається до мережі компанії (у тому числі через віртуальну приватну мережу VPN або через Інтернет).

Знімки екрана

Системні вимоги

Endpoint Protection Suite
Дистанційне керування
Small Office Administration
Дистанційне керування
Enterprise Administration

Client operating systems:

 • НОВИНКА Microsoft Windows 10 (any Edition with the latest Service Pack, 32-bit or 64-bit, except mobile,core editions)
 • Microsoft Windows 8 and 8.1 (any Edition with the latest Service Pack, 32-bit or 64-bit)
 • Microsoft Windows 7 (any Edition with the latest Service Pack, 32-bit or 64-bit)
 • Microsoft Windows XP (any Edition with Service Pack 2 or higher, 32-bit or 64-bit)
 • Microsoft Windows Vista (any Edition with latest Service Pack, 32-bit or 64-bit, except Starter Edition)

Server Operating Systems:

 • Microsoft Windows Server 2003 and 2003 R2 (any edition with latest Service Pack, 32-bit or 64-bit, incl. Small Business Server)
 • Microsoft Windows Server 2008 and 2008 R2 (any edition with latest Service Pack, 32-bit or 64-bit, incl. Small Business Server, except Server Core)
 • Microsoft Windows Small Business Server 2011 (any edition with latest Service Pack, x64bit)
 • НОВИНКА Microsoft Windows Server 2012 and Server 2012 R2 (any edition with latest Service Pack, x64bit, incl. Small Business Server/Essentials, except Server Core)
 • Microsoft SharePoint Server 2003/2007/2010/2013

Minimum hardware requirements:

 • 256 MB RAM or above, 512 MB or above if running Microsoft Windows Server 2008 or higher (depends on OS requirements and other 3rd-party software installed).
 • Intel Pentium III compatible processor or above (depends on OS requirements and other third party software installed)
 • 500MB free hard disk space

 

Note: Avast Endpoint Protection is not supported (is not compatible, cannot be installed and won't run) on DOS, Microsoft Windows 3.x, Microsoft Windows NT 3.x, Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98, Microsoft Windows ME, Microsoft Windows 2000, or any other OS not specified as supported.

Клієнтські операційні системи:

 • новий значокMicrosoft Windows 10 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, за винятком базової версії та версії для мобільних пристроїв)
 • Microsoft Windows 8 та 8.1
 • Microsoft Windows 7 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна)
 • Microsoft Windows XP (будь-яка версія з пакетом оновлень SP2 або SP3, 32- або 64-розрядна)
 • Microsoft Windows Vista (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, за винятком Starter Edition)

Серверні операційні системи:

 • Microsoft Windows Server 2003 та 2003 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server)
 • Microsoft Windows Server 2008 та 2008 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server, за винятком Server Core)
 • Microsoft Windows Small Business Server 2011 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна)
 • новий значок Microsoft Windows Server 2012 та Server 2012 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна, у тому числі Small Business Server/Essentials, за винятком Server Core)
 • Microsoft SharePoint Server 2003/2007/2010/2013

Мінімальні апаратні вимоги:

Процесор не нижче Intel Pentium III або аналогічного (в залежності від вимог встановленої версії ОС та іншого стороннього програмного забезпечення)

Не менше 512 Мб оперативної пам'яті (в залежності від вимог встановленої версії ОС та іншого стороннього програмного забезпечення)

900 Мб вільного місця на жорсткому диску

Стандартна роздільна здатність екрана не менше 1024 x 768 пікселів.

Інші вимоги:

Веб-браузер з підтримкою Silverlight 5 (Internet Explorer не нижче 6.x або аналогічний браузер).

Підключення до Інтернету (для завантаження та реєстрації програмного забезпечення, а також для оновлення дзеркала з серверів оновлення Avast).

Доменна мережа або членство в робочій групі Windows

Примітка. Якщо інші необхідні сторонні програми відсутні на комп'ютері, вони будуть встановлені під час інсталяції програми. До їхнього числа належать Microsoft .NET Framework 4, Microsoft Silverlight 5 та інші додаткові програми, такі як інсталятор Microsoft Windows тощо.

Клієнтські операційні системи:

 • новий значокMicrosoft Windows 10 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, за винятком базової версії та версії для мобільних пристроїв)
 • Microsoft Windows 8 та 8.1
 • Microsoft Windows 7 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна)
 • Microsoft Windows XP (будь-яка версія з пакетом оновлень SP2 або SP3, 32- або 64-розрядна)
 • Microsoft Windows Vista (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, за винятком Starter Edition)

Серверні операційні системи:

 • Microsoft Windows Server 2003 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server)
 • Microsoft Windows Server 2008 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server, за винятком Server Core)
 • Microsoft Windows Server 2008 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 32- або 64-розрядна, у тому числі Small Business Server, за винятком Server Core)
 • Microsoft Windows Small Business Server 2011 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна)
 • новий значок Microsoft Windows Server 2012 та Server 2012 R2 (будь-яка версія з останнім пакетом оновлень, 64-розрядна, у тому числі Small Business Server/Essentials, за винятком Server Core)

Мінімальні апаратні вимоги:

Процесор не нижче Intel Pentium III або аналогічного (в залежності від вимог встановленої версії ОС та іншого стороннього програмного забезпечення)

Не менше 512 Мб оперативної пам'яті (в залежності від вимог встановленої версії ОС та іншого стороннього програмного забезпечення)

900 Мб вільного місця на жорсткому диску

Стандартна роздільна здатність екрана не менше 1024 x 768 пікселів.

Інші вимоги:

Безкоштовний продукт Microsoft SQL Server 2008 R2 Express (постачається разом із Avast Enterprise Administration в якості продукту, що встановлюється додатково) або повна версія Microsoft SQL Server 2008 R2 (потрібно для підтримки службою реплікації декількох екземплярів Avast Enterprise Administration Server)

Internet Explorer не нижче 6.x.

Підключення до Інтернету (для завантаження та реєстрації продукту, а також для оновлення дзеркала з серверу оновлення Avast).

Доменна мережа або членство в робочій групі Windows

Наша схема ліцензування

Avast Endpoint Protection Suite ліцензується за кількістю вузлів, тобто якщо ви придбали ліцензію на 20 пристроїв, ви можете використовувати їх на будь-якій комбінації з 20 пристроїв (незалежно від того, чи є вони серверами або звичайними ПК).

Приклад

Якщо ви придбали ліцензію на 20 пристроїв, її можна використовувати на:

 • 20 звичайних ПК і 0 серверах;
 • 19 звичайних ПК і 1 сервері;
 • 10 звичайних ПК і 10 серверах;
 • і т.ін.

Потрібна додаткова допомога з покупкою? Звертайтеся до нас

Нагороди та сертифікати

Ось лише деякі з провідних організацій, що регулярно винагороджують/сертифікують програмне забезпечення Avast:

Наші рішення Avast Endpoint Protection отримали сертифікат OPSWAT – галузеву відзнаку сумісності програмних продуктів для захисту робочих станцій.

За результатами незалежного тестування AV-Comparatives продукція Avast багаторазово отримувала найвищий рейтинг «Advanced +».

Огляди

«Якщо вам потрібно захистити всі свої бізнес-ресурси, у тому числі сервери та всіх кінцевих користувачів, вам знадобиться система, яка зможе протистояти найхитромудрішим сучасним загрозам і при цьому не потребує великої команди ІТ-фахівців для керування нею: Avast Endpoint Protection Suite».

«Декілька рівнів захисту від шкідливих програм у поєднанні з системою виявлення загроз на основі даних користувацької спільноти та центральним сервером керування роблять Avast вигідною альтернативою для будь-якого антивірусного рішення».

Порівняти всі рішення Avast для бізнесу

Endpoint
Protection
Endpoint
Protection Plus
Endpoint
Protection
Suite
Endpoint
Protection
Suite Plus
File Server
Security
Email Server
Security
Endpoint Protection
«Розумний» антивірус так так так так
Брандмауер для ПК так так
Антиспам так так
Віддалене керування
Small Office Administration так так так так
Enterprise Administration так так так так
Server Protection
File Server так так так
Sharepoint так так так
SBS Server так так так так
Exchange Server так так
Антиспам так так
ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ Придбати ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ

Не можете прийняти рішення?

Завантажте 30-денну пробну версію

Таблиця цін

Ціна за одиницю

Без урахування ПДВ