Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Прокрутити донизу

Видаляйте свої файли без можливості відновлення

Це може здаватися вам дивним, але при видаленні даних вони не знищуються безповоротно. Щоб зробити це, потрібен «Знищувач даних». Ця функція багаторазово перезаписує файли, які треба знищити, і таким чином робить їх невідновлюваними.

Чим ви ризикуєте?

Очистити кошик вашого ПК недостатньо для того, щоб надійно знищити дані, що містяться у видалених файлах. Людина, яка має доступ до вашого жорсткого диску, зможе з легкістю відновити ці дані. Тож коли ви наступного разу будете продавати, зичити або ремонтувати свій ПК, подбайте про безповоротне видалення даних.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Людина, в якої опинився ваш жорсткий диск, може відновити дані, що містяться у видалених файлах − у тому числі родинні фотографії або відео. Функція «Знищувач даних» надійно витирає видалені файли, перезаписуючи їх за допомогою інформаційного сміття. Інакше кажучи, ви можете бути впевнені в тому, що ваші дані повністю знищені.

Знищуйте свої видалені файли

Продукт Avast Premier включає функцію «Знищувач даних», а отже, дарує вам спокій на той випадок, якщо вам потрібно продати або відремонтувати комп'ютер.

Користуєтеся програмою Avast Premier? Чудово, отже ви маєте і функцію «Знищувач даних». Щоб безповоротно знищити будь-який файл, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Знищити за допомогою Avast». Необхідно очистити весь жорсткий диск? Відкрийте програму Avast і клацніть плитку «Конфіденційність». Клацніть піктограму знищувача даних, щоб переглянути всі можливості знищення.

У вас ще немає Avast?