Прокрутити донизу

Закрийте дірки у системі захисту вашої мережі

Щойно хакери отримують доступ до вашої мережі, вони добудуться й до ваших даних.
Служба Avast «Захист домашньої мережі» допоможе нейтралізувати цю загрозу.

Чим ви ризикуєте?

Незалежно від того, працюють роутери та інші пристрої через бездротову мережу або підключені дротами, вони є легкою здобиччю для хакерів. Хакери можуть легко зламувати роутери, отримуючи доступ до ваших особистих даних, веб-камери або просто безкоштовно користуючись мережею, за яку ви платите.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Застаріле програмне забезпечення роутера містить чимало вразливостей, які хакери легко використовують. В Інтернеті навіть можна знайти численні посібники, які розповідають усім бажаючим, як зламати ваш комп'ютер та викрасти ваші дані, скориставшись слабкими місцями у вашій мережі.

Перевірте захист своєї мережі безкоштовно

Всі захисні продукти Avast включають функцію «Захист домашньої мережі». Просто запустіть сканування, і «Захист домашньої мережі» повідомить вам, чи існують проблеми і як їх можна усунути.

Користуєтеся Avast? Тоді ви належите до спільноти у 230 мільйонів людей у різних країнах світу. Якщо це так, виберіть у меню програми пункт Сканувати › Сканувати на наявність загроз для мережі та натисніть кнопку, щоб запустити перевірку.

У вас ще немає Avast?