Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Прокрутити донизу

Подбайте про своєчасне оновлення свого ПЗ

Застаріле програмне забезпечення створює потенційні ризики для комп'ютера, адже хакери можуть скористатися невиправленими вразливостями.

Чим ви ризикуєте?

Хакери обожнюють використовувати старе ПЗ, адже воно звичайно є найслабшою ланкою у захисній системи. Ось чому регулярне оновлення програм є основою безпеки вашого комп'ютера. З Avast оновлювати ПЗ анітрохи не складніше, ніж натиснути кнопку. Окрім того, Avast допомагає уникнути встановлення будь-яких небажаних програм.

Як хакери можуть завдати шкоду моєму ПК?

У застарілому програмному забезпеченні відсутні останні засоби захисту та «латки», тобто ви позбавлені захисту від хакерів, які добре знають, як користуватися вразливостями. Щоб забезпечити собі належний захисті, ви маєте регулярно оновлювати ПЗ.

Оновлюйте свої програми натисканням однієї клавіші

Усі захисні продукти Avast для домашніх ПК дають змогу оновлювати програмне забезпечення, один раз натиснувши кнопку.
А користувачам Premier не потрібно робити навіть це, адже їхнє ПЗ автоматично оновлюється в фоновому режимі.

Користуєтесь продуктами Avast? 400 мільйонів людей в усьому світі — так. Якщо ви з їх числа, але досі не встановили Avast Premier, не варто перейматися, адже це можна зробити одним натисканням. Відкрийте свій продукт Avast і клацніть плитку «Захист». На екрані відобразиться піктограма оновлення програм.

У вас ще немає Avast?