Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Прокрутити вниз

Автоматичне оновлення програмного забезпечення за допомогою функції «Оновлення програм» від Avast

Позбавте хакерів можливості отримати доступ до вашого комп’ютера через вразливості програмного забезпечення. Автоматично оновлюйте своє програмне забезпечення до найновіших версій за допомогою функції «Оновлення програм» від Avast.

Чому використання застарілого ПЗ загрожує вашій безпеці

Використання застарілого програмного забезпечення дає хакерам можливість отримати доступ до вашого комп’ютера та даних. Спростіть процес встановлення оновлень: довірте це завдання функції «Оновлення програм» від Avast, щоб завжди мати актуальні версії програмного забезпечення.

Як хакери можуть нашкодити вашому комп’ютеру через застаріле ПЗ

У застарілому програмному забезпеченні відсутні виправлення й актуальні засоби захисту, тому хакери можуть використовувати ці вразливості для отримання доступу до вашого ПК та даних. Для гарантування повної безпеки важливо оновлювати ПЗ, щойно воно стає застарілим.

Оновлюйте програмне забезпечення швидко й легко

Якщо у вас є Avast Free Antivirus, оновити програмне забезпечення можна одним натисканням кнопки миші. Якщо у вас є Avast Premium Security, ваше програмне забезпечення оновлюється автоматично (нічого натискати не потрібно).

Програмне забезпечення можна оновлювати за допомогою функції «Оновлення програм» як у Avast Premium Security, так і в Avast Free Antivirus. Щоб знайти функцію «Оновлення програм» у програмі Avast Free Antivirus, просто перейдіть на вкладку «Захист», де й побачите піктограму «Оновлення програм». У вас ще немає програм Avast?

Завантажити Avast Free Antivirus
Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.