Avast GrimeFighter

Щоб на комп'ютері було все чистенько.

Сміття, яке уповільнює ваш комп'ютер, гарантовано можна обережно й нещадно прибрати. Дайте дозвіл офіцеру Піту та його помічникам GrimeFighter повернути швидкість вашому комп'ютеру.

БЕЗКОШТОВНО ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ АНАЛІЗУ

1 рік

249 грн. 249 грн.

2 роки

469 грн. 349 грн.

3 роки

689 грн. 449 грн.
30-денна гарантія повернення грошей

Новий чи старий, ваш комп'ютер — це магніт для сміття

Очищує, навіть коли інші безсилі

Avast GrimeFighter — це геть не те, до чого ви звикли. Спочатку його помічники «введуть заспокійливе» вашому комп'ютерові, щоб мати змогу ретельно перевірити навіть заблоковані системні файли та знищити більшість видів сміття.

Зробіть свій комп'ютер цілим та неушкодженим

Помічники виявляють компоненти устаткування, схильні до поломки, щоб передбачливо захистити вашу конфіденційність та посилити безпеку. Це все робить ваш комп'ютер більш стійким до злих атак із боку сміття.

Забезпечує не тільки прискорення роботи комп'ютера

Поволі сміття проникає на ваш комп'ютер. Навіть якщо ви принесли додому новий комп'ютер, зазвичай на ньому вже кублиться багато видів попередньо встановленого сміття. Якщо у вас зненацька з'явилися будь-які пробні програми або нав'язливі панелі інструментів, дозвольте GrimeFighter дати їм відсіч.

Помічники проти сміття

Grime & Officer Pete

Сміття

Спеціалізація: Уособлення всіляких лих, що сповільнюють комп'ютери по всьому світу

Коли ви потерпаєте через повільну роботу свого комп'ютера, який до того ще й частенько ламається, скоріше за все, це через сміття. Сміття втілює в собі все зло: шпигунські та рекламні програми, віруси, непотрібні служби та інші перешкоди, які не дають вам нормально користуватися комп'ютером. Не турбуйтеся, офіцер Піт, капітан GrimeFighter, зробить все, як треба. Він усуває будь-які причини вашого незадоволення роботою комп'ютера, командуючи своєю групою експертів. Він перевіряє ваш комп'ютер та атакує будь-які прояви сміття у вашій системі. А ось і решта команди GrimeFighter...

Kobayashi

Кобаясі

Спеціалізація: Підкрадається та знищує шкідливі програми на вашому комп'ютері

Лише злодій здатен упізнати злодія, отже потрібен злочинний ніндзя, щоб дізнатись, як перемогти хакерів. Koбаясi вже давно вирішив помститися за честь своєї сім'ї, ще з часів, коли його мати завантажила підроблену антивірусну програму, що вкрала дані її банківського рахунку. Живучи з жагою помсти, зараз він працює на нас і винищує віруси (навіть підлих троянських коней) та інші шкідливі програми, які прокралися на ваш комп'ютер.

Nikita

Нікіта

Спеціалізація: Очищує ваш браузер і підтримує його роботу

Браузер — це найпривабливіша ціль для хакерів, які намагаються встановити шпигунські модулі та іншу гидоту. Якщо ви мандруєте Інтернетом, неначе у важкущих бетонних черевиках, Нікітa допоможе вам. Вона оптимізує та настроїть параметри браузера, знайде та вивантажить розширення та доповнення, що вповільнюють роботу або не використовуються, очистить кеш і прибере дратівливі панелі інструментів, які захаращують ваш екран. Ви дуже скоро зможете без жодних проблем і затримок переглядати улюблені кумедні відео про котиків.

Dale Jumpshot Jr.

Дейл Джампшот молодший

Спеціалізація: Видаляє весь програмний непотріб та завеликі програми, прискорює завантаження Windows

Якщо у вас була звичка піти випити чашку кави, поки ваш комп'ютер завантажується, то ви знаєте, наскільки повільно може працювати Windows. Дейл Джампшот молодший із задоволенням, аж підстрибує, оптимізує процес завантаження Windows. Він ретельно аналізує та переміщує непотрібні програми, які заважають запуску системи, прискорюючи запуск вашого комп'ютера.

Beef

Бугай

Спеціалізація: Зміцнює захист ваших програм.

Поки він ріс на березі Бугу, Бугай завжди знав, що прагне більшого, ніж піднімати штангу, засмагати й активно займатися особистим життям. У вільний від тренувань час він почав возитися з комп'ютером і в результаті розробив вдалий прийом підвищення безпеки комп'ютера. Коли Бугай не качає біцепси в офісі, він робить вашу систему більш безпечною, регулюючи параметри безпеки для популярних програм.

Torque

Ключ

Спеціалізація: Настроює й оптимізує служби та параметри Windows

Windows працює чудово одразу після купівлі, але достатньо встановити купу програм і зайнятися своїми щоденними справами, щоб через деякий час відчути погіршення стану речей. Ключ підкрутить усі потрібні гайки, щоб ваша система Windows була у формі. Він оптимізує параметри файлового провідника та меню «Пуск», вивантажить із пам'яті непотрібні та застарілі програми, щоб ваша система швидкіше реагувала на команди. Його ключ пролізе в такі місця, про які ви навіть не здогадувались.

Sir Jeffrey

Сер Джефрі

Спеціалізація: Досліджує та аналізує компоненти устаткування вашого комп'ютера.

Сер Джефрі — один із провідних експертів із комп'ютерного устаткування. Свою гостру та першокласну увагу до дрібниць він за лічені секунди приверне до пам'яті, жорсткого диска та процесора вашого комп'ютера. Сер Джефрі навіть може винюхати устаткування, яке збирається от-от зламатися. Він попередить вас, чи ще добре їздить ваш бойовий кінь, чи його потрібно відправити на пенсію.

Mario

Маріо

Спеціалізація: Перевіряє надійність і швидкість підключення до мережі.

Хакери більше за все на світі люблять домашні безпроводові мережі з назвами NETGEAR або linksys. Це як великий знак ЛАСКАВО ПРОСИМО, що каже: «Прийди і вкради мій Інтернет!» І вони це роблять. Маріо перевірить безпеку вашої безпроводової мережі. Ви ж не дозволяєте сусідам тягнути дроти до своїх електричних розеток, тож не дозволяйте їм красти свій Інтернет.

Dr. Liza

Доктор Ліза

Спеціалізація: Аналізує та класифікує усе, що у вас є на жорсткому диску.

Нехай невеличкий зріст доктора Лізи не вводить вас в оману. Ця маленька леді має кандидатський ступінь з аналізу жорстких дисків. Ви хочете точно знати, чим саме заповнено по вінця той самий диск, який, як ви вважали, просто неможливо заповнити? Вона покаже вам все у процентному співвідношенні: пісні, фільми, зображення, PDF-файли, презентації Powerpoint та все інше. Чи залишилося вільне місце? Вона навіть дасть вам знати, скільки ще є вільного місця для нових пісень Океану Ельзи. Або повідомить, що місця геть бракує.

Zilch

Зілч

Спеціалізація: Виносить сміття з вашого комп'ютера, звільняючи дисковий простір.

Щоразу, як ви встановлюєте та використовуєте певні програми, тимчасові файли з часом накопичуються та займають багато місця. Навіть коли ви видаляєте програму, сміття все ще може залишатися позаду, засмічуючи систему ще більше. Зілч на диво спритно знаходить тимчасові файли, файли кеша та непотрібні залишкові файли в глибоких, темних закутках вашого комп'ютера. Він перетрусить усе й таки витрусить сміття, залишаючи на вашому комп'ютері відчуття чистоти.

Maximus

Максимус

Спеціалізація: Аналізує та досліджує новітні тенденції хакерів, як тільки вони виникають.

Максимус сидить високо на хмаринці й аналізує всі звіти з усього світу. Він тримає GrimeFighter на крок попереду, передбачає наступне покоління хакерських атак, шпигунів та інші типи шкідливих програм, які будуть намагатися проникнути на ваш комп'ютер.

Holmes

Холмс

Спеціалізація: Аналізує ваші параметри конфіденційності

Втомившись від стеження за подружніми зрадами по телевізору, Холмс приєднався до команди GrimeFighter, щоб допомогти захистити ваше приватне життя. Він перевірить модулі та параметри вашого браузера, щоб запевнити вас, що ваші особисті дані лишаються приватними. Він також вивчає ваші соціальні мережі (Facebook, Twitter, Google+ і т.п.), щоб ви раптом не подарували всьому світові оті провокаційні фото з Івана Купала.

Вимоги до системи

Є певні обмеження щодо запуску GrimeFighter на вашому комп'ютері. Але не хвилюйтеся, безкоштовна програма аналізу GrimeFighter виявить, чи зможе він допомагати вашому комп'ютеру.

Зараз команда GrimeFighter готується до битви зі сміттям у суворих умовах Windows 8. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.