Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Платформа для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто. Отримайте інструменти й дані, які допоможуть вам надавати високоякісні послуги віддаленого захисту та підтримки своїм клієнтам.

Надійна мережа потребує неперервної доступності ІТ-інфраструктури

Завдяки платформі Managed Workplace постачальники керованих послуг можуть легко та ефективно виконувати оцінку безпеки на всіх об’єктах клієнта, вживати заходи, щоб забезпечити безпеку мереж, автоматизувати надання послуг і демонструвати, наскільки надійним є їхній захист, — і все це з платформи для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace.

Дізнайтесь у досвідчених постачальників керованих послуг, як збільшити кількість укладених угод і середню суму контракту, щоб здобути більше клієнтів і збільшити прибутки.

Функції Managed Workplace

Виконуйте оцінку безпеки в реальному часі, об’єднуйте дані в прості звіти та вживайте дієвих заходів для захисту мереж своїх клієнтів.

Інформативна звітність

Використовуйте докладні звіти й точні дані, щоб надавати експертну консультацію наявним клієнтам, здобувати нових і демонструвати якість своїх послуг.

Докладніше

Панелі керування служб

Легко отримуйте доступ до всієї інформації, необхідної для прийняття правильних рішень і швидких дій.

Автоматизація завдань

Залучайте цінних спеціалістів до виконання важливіших завдань, використовуючи сучасні можливості автоматизації для усунення несправностей, проведення технічного обслуговування систем тощо.

Докладніше

Керування виправленнями

Ефективно усувайте слабкі місця системи безпеки, переглядаючи та затверджуючи виправлення й автоматизуючи їх встановлення.

Докладніше

Плани обслуговування

Використовуйте стандартні плани обслуговування або створюйте власні з нашої великої бібліотеки політик, щоб забезпечити відповідність унікальним потребам своїх клієнтів.

Керування Microsoft® Office 365™ і VMware® ESXi

Легко керуйте кількома сайтами Office 365, приватною хмарою VMware ESXi і віртуалізованими середовищами з однієї простої у використанні консолі.

Докладніше

Керування мобільними пристроями

Будьте впевнені, що мобільні пристрої відповідають вимогам протоколів безпеки клієнтів, завдяки багатофункціональним інструментам контролю та керування.

Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA)

Легко синхронізуйте завдання завдяки системам автоматизації професійних послуг від Autotask, ConnectWise, Tigerpaw, SalesForce тощо.

Керування активами

Відстежуйте програмне забезпечення й обладнання на об’єктах, якими ви керуєте. Вам і вашим клієнтам надається повна звітність.

Служби Managed Workplace

Керований антивірус

Впроваджуйте наші відзначені нагородами антивірусні рішення безпосередньо з платформи Managed Workplace і легко керуйте системою безпеки своїх клієнтів.

Докладніше

Резервне копіювання й аварійне відновлення

Уникайте збиткових простоїв і підтримуйте неперервність бізнес-процесів клієнтів за допомогою автоматичного резервного копіювання та 15-хвилинного відновлення.

Докладніше

Centrify Identity Service

Забезпечуйте захист багатьох користувачів завдяки технології єдиного входу та мультифакторної аутентифікації.

Докладніше

Центр керування мережею (NOC) і служба підтримки

Розширюйте свою команду без додаткових витрат на заробітну плату. Користуйтеся послугами наших висококваліфікованих фахівців із безпеки для усунення несправностей і технічних проблем.

Докладніше

Розширене дистанційне керування

Часом краще контролювати все власноруч. Підключайтеся до клієнтських пристроїв Windows і беріть контроль над проблемою у свої руки.

Докладніше

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Надавайте відзначений нагородами захист кінцевих точок і комплексне керування мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace, а також забезпечте безперебійну роботу бізнесу своїх клієнтів. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Станьте партнером Avast Business!

Як партнер Avast Business, ви матимете доступ до всіх відзначених нагородами продуктів однієї з найвідоміших у світі компаній у галузі безпеки. Незалежно від того, потрібні вам продукти для захисту кінцевих точок або комплексне керування мережею, наша партнерська програма пропонує навчання, інструменти для продажу і конкурентні переваги, необхідні для досягнення успіху та розвитку вашого бізнесу.

Докладніше
Короткий огляд

Managed Workplace: короткий огляд

Служба Managed Workplace радикально змінила спосіб надання розширених керованих послуг. Дізнайтесь, як саме.

Завантажити
Вебінар

Майстер-клас для постачальників керованих послуг: сучасні тенденції в галузі керованих послуг

Дізнайтеся про поточний стан ринку керованих послуг, потреби клієнтів і про те, що необхідно пропонувати клієнтам, щоб підвищити обсяги продажу.

Переглянути
Брошура

10 основних причин, з яких кожен хоче стати постачальником керованих послуг

Думаєте змінити бізнес-модель? Ми склали список із 10 пунктів, який описує переваги бізнесу з надання керованих послуг.

Завантажити