We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Керований антивірус

Скористайтеся нашими відзначеними нагородами антивірусні рішення, щоб захистити свій бізнес, дані та користувачів від найновіших програм-вимагачів, вірусів і шкідливих програм.

Контактні дані

Захистіть усіх своїх клієнтів одним клацанням.

Установіть антивірусне ПЗ і керуйте ним для захисту багатьох клієнтів одним рухом. За допомогою зручної панелі керування дізнавайтеся, що захищено, а що потребує захисту, автоматично усувайте проблеми, швидко перевстановлюйте захисне програмне забезпечення та плануйте сканування системи, щоб забезпечити найкращий захист для своїх клієнтів.

Дізнайтесь, як використовувати рішення для захисту в Інтернеті, щоб підвищити ефективність ваших послуг і розширити їх асортимент.

Функції керованого антивірусу

Панель керування

Переглядайте відомості про рівень захисту своїх клієнтів із єдиної панелі, щоб оперативно реагувати на проблеми.

Конфігурація

Розширений контроль: зручне впровадження стандартних і спеціально розроблених планів обслуговування на робочих станціях і серверах клієнтів.

Звітність

Створюйте детальні звіти, щоб надавати консультації клієнтам, демонструвати їм якість своїх послуг і відповідність вимогам.

Комплексний захист

Автоматизуйте захист і запускайте, оновлюйте, перевстановлюйте та видаляйте продукти сторонніх розробників одним клацанням.

Захист в Інтернеті

Захищайте клієнтів в Інтернеті завдяки широкому набору функцій для безпеки даних і особистих відомостей.

Розширена аналітика

400 мільйонів датчиків збирають найактуальніші відомості для нашої мережі виявлення загроз, що дає змогу надійно захищати клієнтів від найновіших загроз.

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Забезпечте безперебійну роботу бізнесу своїх клієнтів завдяки відзначеному нагородами захисту кінцевих точок, керованому антивірусу, а також комплексному керуванню мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Вебінар

Чому кінцеві точки так часто стають мішенями для атак програм-вимагачів?

Програми-вимагачі атакують кінцеві точки, де розміщуються великі обсяги даних та інтелектуальна власність. Дізнайтесь, як розробити рішення для резервного копіювання, яке захистить пристрої ваших клієнтів у найбільш непередбачуваних ситуаціях.

Переглянути
Інфографіка

Як захиститися від програми-вимагача Jigsaw

Jigsaw — один із найнебезпечніших видів програм-вимагачів. Дізнайтесь, як розпізнати атаку Jigsaw і п’ять способів захистити своїх клієнтів.

Завантажити PDF
Вебінар

Оцінка загроз 2017 р.

Дізнайтеся про розвиток програм-вимагачів, нові фішингові методи, атаки, які призводять до відмови в обслуговуванні, і багато іншого. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб захистити дані своїх клієнтів.

Переглянути