Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Керований антивірус

Скористайтеся нашими відзначеними нагородами антивірусні рішення, щоб захистити свій бізнес, дані та користувачів від найновіших програм-вимагачів, вірусів і шкідливих програм.

Контактні дані

Захистіть усіх своїх клієнтів одним клацанням.

Установіть антивірусне ПЗ і керуйте ним для захисту багатьох клієнтів одним рухом. За допомогою зручної панелі керування дізнавайтеся, що захищено, а що потребує захисту, автоматично усувайте проблеми, швидко перевстановлюйте захисне програмне забезпечення та плануйте сканування системи, щоб забезпечити найкращий захист для своїх клієнтів.

Дізнайтесь, як використовувати рішення для захисту в Інтернеті, щоб підвищити ефективність ваших послуг і розширити їх асортимент.

Функції керованого антивірусу

Панель керування

Переглядайте відомості про рівень захисту своїх клієнтів із єдиної панелі, щоб оперативно реагувати на проблеми.

Конфігурація

Розширений контроль: зручне впровадження стандартних і спеціально розроблених планів обслуговування на робочих станціях і серверах клієнтів.

Звітність

Створюйте детальні звіти, щоб надавати консультації клієнтам, демонструвати їм якість своїх послуг і відповідність вимогам.

Комплексний захист

Автоматизуйте захист і запускайте, оновлюйте, перевстановлюйте та видаляйте продукти сторонніх розробників одним клацанням.

Захист в Інтернеті

Захищайте клієнтів в Інтернеті завдяки широкому набору функцій для безпеки даних і особистих відомостей.

Розширена аналітика

400 мільйонів датчиків збирають найактуальніші відомості для нашої мережі виявлення загроз, що дає змогу надійно захищати клієнтів від найновіших загроз.

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Забезпечте безперебійну роботу бізнесу своїх клієнтів завдяки відзначеному нагородами захисту кінцевих точок, керованому антивірусу, а також комплексному керуванню мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Вебінар

Чому кінцеві точки так часто стають мішенями для атак програм-вимагачів?

Програми-вимагачі атакують кінцеві точки, де розміщуються великі обсяги даних та інтелектуальна власність. Дізнайтесь, як розробити рішення для резервного копіювання, яке захистить пристрої ваших клієнтів у найбільш непередбачуваних ситуаціях.

Переглянути
Інфографіка

Як захиститися від програми-вимагача Jigsaw

Jigsaw — один із найнебезпечніших видів програм-вимагачів. Дізнайтесь, як розпізнати атаку Jigsaw і п’ять способів захистити своїх клієнтів.

Завантажити PDF
Вебінар

Оцінка загроз 2017 р.

Дізнайтеся про розвиток програм-вимагачів, нові фішингові методи, атаки, які призводять до відмови в обслуговуванні, і багато іншого. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб захистити дані своїх клієнтів.

Переглянути