We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Резервне копіювання й аварійне відновлення

Захищайте та відновлюйте дані своїх клієнтів за лічені хвилини за допомогою безпечного, автоматичного та простого у впровадженні процесу резервного копіювання.

Контактні дані

Відновлення та резервне копіювання даних будь-коли

Виконуйте автоматичне резервне копіювання даних незалежно від того, чи підключено пристрій до мережі. Якщо станеться аварія, дані клієнтів можна відновити за лічені хвилини, щоб їхні дані та репутація залишалися захищеними незалежно від ситуації.

На початку цього року програма-вимагач WannaCry атакувала більше 300 000 комп’ютерів у 150 країнах світу. Це стало глобальною проблемою, яка показала, що захист від кібератак дуже важливий. Саме тому ми співпрацюємо з компанією Infrascale, щоб забезпечити вас найкращими технологіями для повного захисту від програм-вимагачів і допомогти захистити ваших клієнтів.

Функції резервного копіювання й аварійного відновлення

Гарантоване відновлення протягом 15 хвилин

Якщо сталась аварія, запустіть систему, мережу або сервер свого клієнта протягом щонайбільше 15 хвилин і збережіть неперервність його бізнес-процесів.

Сповіщення

Стандартна політика включає сповіщення адміністраторів про проблеми резервного копіювання або резервні копії, які викликають помилки.

Звітність

Створюйте в реальному часі звіти про використання збережених даних і окремих пристроїв, плани резервного копіювання, історію тощо.

Відновлення файлів

Якщо дані втрачено або пошкоджено, дані резервної копії можна переглянути та відновити безпосередньо з панелі керування Managed Workplace.

Захист серверів

ShadowProtect® дає змогу створити єдине зображення вашої операційної системи, програм і конфігурацій для захисту від несправностей апаратного забезпечення.

Просте налаштування політики

Використовуйте стандартну політику або змінюйте вимоги, як-от частоту резервного копіювання, а також типи та розміри файлів даних, що копіюються.

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Забезпечте безперебійну роботу бізнесу ваших клієнтів завдяки відзначеному нагородами захисту кінцевих точок, повному резервному копіюванню та аварійному відновленню, а також комплексному керуванню мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Короткий огляд

Резервне копіювання в хмару Managed Workplace: короткий огляд

Важливо зберігати резервну копію інформації, але через часові обмеження постійно пам’ятати про це складно. Дізнайтеся про переваги резервного копіювання в хмару.

Завантажити
Опис

Опис резервного копіювання та аварійного відновлення Avast Business

Ми усвідомлюємо важливість ваших даних. Ми також розуміємо, що ваші дані зберігаються на різних пристроях. Дізнайтесь, як захистити дані на різних пристроях за допомогою одного рішення.

Завантажити
Короткий огляд

Managed Workplace ShadowProtect: короткий огляд

Сервери мають важливе значення для бізнесу, тому, коли в їхній роботі виникають несправності, важливо її швидко відновити. Використовуйте ShadowProtect® для резервного копіювання серверів Windows® і швидкого відновлення їхньої роботи, щоб підтримувати стабільність бізнесу своїх клієнтів.

Завантажити