Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Centrify Identity Service

Надайте своїм користувачам доступ до зручної одноразової ідентифікації, захищеної багатофакторною автентифікацією.

Контактні дані

Покращена процедура входу в систему безпечніша й дає змогу швидше братися за роботу

Збільште продуктивність, надаючи кінцевим користувачам доступ до хмарних, мобільних і локальних програм через єдину зручну одноразову ідентифікацію користувача, захищену потужною багатофакторною автентифікацією й підготовкою облікових даних користувачів.

Результатом зростання популярності використання співробітниками власних пристроїв, програм, що надаються як послуги, і тіньових ІТ-ресурсів є обмін паролями та їх повторне використання. Завантажте цей опис, щоб дізнатись, як можна усунути труднощі, пов’язані з використанням кількох паролів, і просто та безпечно керувати доступом до пристроїв для всіх своїх клієнтів.

Функції Centrify Identity Service

Безпечний єдиний вхід

Створюйте уніфікований доступ на всіх пристроях. Ввівши головний пароль, кінцеві користувачі можуть отримати доступ до всіх своїх програм зі свого настільного комп’ютера, ноутбука або мобільного пристрою.

Багатофакторна автентифікація

Багатофакторна автентифікація допомагає забезпечити високий рівень безпеки, необхідний для відповідності нормативно-правовим вимогам HIPAA, PCI і FISMA.

Керування мобільними пристроями

Захищайте дані в хмарі й на мобільних пристроях із можливістю простого блокування, стирання даних і пошуку втрачених пристроїв.

Керування мобільними програмами

Надавайте мобільні програми з Apple® Store і Google Play™ для персональних або корпоративних пристроїв кінцевих користувачів.

Підтримка Active Directory

Centrify Identity Service пропонує інтеграцію з Active Directory без копіювання паролів AD для зручного керування пристроями клієнтів і кінцевих користувачів.

Керування системами кількох клієнтів

Легко активуйте всіх своїх клієнтів та керуйте їхніми системами з єдиної простої у використанні консолі.

Ідентифікація та система єдиного входу для Office 365

Centrify Identity Service вирішує проблему ідентифікації та доступу до Office 365, пропонуючи інтеграцію з Active Directory без ADFS і підготовку даних без DirSync.

Звітність

Centrify Identity Service постачається з понад 40 вбудованими звітами та містить інтерфейс для створення власних звітів із використанням стандартних SQL-запитів.

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Надавайте відзначений нагородами захист кінцевих точок і комплексне керування мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace, а також забезпечте безперебійну роботу бізнесу своїх клієнтів. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Опис

Служба Managed Workplace: опис

Зробіть керування програмами, що надаються як послуги, і мобільними програмами та доступ до них безпечним і ефективним.

Завантажити
Відео

Огляд Centrify Identity Service

Дізнайтесь, як Centrify Identity Service може допомогти вам покращити продуктивність і безпеку ваших клієнтів.

Переглянути
Інфографіка

Як захиститися від програми-вимагача Jigsaw

Jigsaw — один із найнебезпечніших видів програм-вимагачів. Дізнайтесь, як розпізнати атаку Jigsaw і п’ять способів захистити своїх клієнтів.

Завантажити