Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Центр керування мережами й служба підтримки користувачів

Запобігайте затримкам у роботі й забезпечте цілодобове обслуговування завдяки нашим досвідченим спеціалістам.

Контактні дані

Розвивайте бізнес без додаткових витрат на заробітну плату.

Дозвольте нашим експертам стежити за мережами ваших клієнтів, реагувати на сповіщення та мінімізувати час простою, щоб ви могли повністю зосередитися на розвитку власного бізнесу. Наші сертифіковані спеціалісти працюють як частина вашої команди та використовують кращі в галузі технології, щоб цілодобово забезпечувати швидке та ефективне обслуговування.

Послуги центру керування мережами (NOC) і служби підтримки допоможуть вам підвищити рентабельність і масштаб вашого бізнесу без додаткових витрат на заробітну плату. Дізнайтеся шість найважливіших факторів успіху під час вибору зовнішнього центру керування мережами та служби підтримки.

Функції та переваги

Одна команда

Спеціалісти нашого центру керування мережами працюватимуть так оперативно, що клієнти будуть упевнені, що вони є частиною вашої команди.

Фахове знання продуктів

Висококваліфіковані працівники нашого центру керування мережами знають усі особливості продуктів Avast Business, що забезпечує найвищу якість обслуговування.

Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA)

Наша команда співпрацює з вами в реальному часі за допомогою платформи автоматизації професійних послуг. Це дає вам повний контроль над усією діяльністю, пов’язаною з обробкою запитів, вирішенням проблем і виставленням рахунків.

Найефективніші механізми роботи

Завдяки сотням перевірених алгоритмів і автоматизованих процесів завдання виконуються послідовно, професійно й оперативно.

Висока масштабованість

Не поспішайте створювати свій цілодобовий центр керування мережами, поки в цьому немає потреби. Скористайтеся послугами нашої команди, щоб надавати підтримку одному або багатьом клієнтам, скільки це потрібно.

Інформативна звітність

За допомогою докладних звітів і точних даних ви зможете надавати експертну консультацію наявним клієнтам, здобувати нових і демонструвати якість своїх послуг.

Дистанційний моніторинг і керування — тепер це просто.

Забезпечте безперебійну роботу бізнесу ваших клієнтів завдяки відзначеному нагородами захисту кінцевих точок, послугам центру керування мережами й служби підтримки, а також комплексному керуванню мережею через платформу для дистанційного моніторингу й керування Managed Workplace. Спробуйте безкоштовну пробну версію або перегляньте демонстраційне відео.

Відео

Центр керування мережею (NOC) і служба підтримки

Часом дуже важко знайти золоту середину між задоволенням потреб клієнтів і досягненням цілей компанії. Дізнайтесь, як розширити свій досвід і потенціал без додаткових витрат на заробітну плату.

Переглянути
Вебінар на замовлення

Позиціонування та продаж керованих послуг

Дізнайтесь у досвідчених постачальників керованих послуг, як збільшити кількість укладених угод і середню суму контракту, щоб здобути більше клієнтів і збільшити прибутки.

Переглянути
Короткий огляд у форматі PDF

Центр керування мережею та служба підтримки: короткий огляд

Розширте можливості своїх ІТ-спеціалістів, впровадивши цілодобову роботу, що генерує постійний прибуток, забезпечуючи спокій ваших клієнтів.

Завантажити