We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Команда Avast невпинно працює, щоб зробити Інтернет безпечним для всіх

Ми йдемо до своєї мети, виховуючи нове покоління експертів із кіберзахисту та підвищуючи обізнаність громадськості щодо безпеки в мережі.

Підготовка експертів
із кіберзахисту

Потреба в кіберзахисті зростає, а фахівців у цій сфері бракує. Ми співпрацюємо з університетами й організаціями, щоб найздібніші люди з усього світу вибрали професію у сфері кіберзахисту й уже сьогодні почали вирішувати проблеми, з якими ми можемо зіткнутися в майбутньому.

Інформування
користувачів

Інтернет — частина нашого життя, тому нам варто знати якомога більше про використання наших даних, потенційні загрози й матеріали, доступ до яких отримують наші діти. Ми ділимося з користувачами своїм досвідом, завдяки якому вони зможуть ефективніше захищати себе та своїх рідних в Інтернеті.

Навчання дітей безпечного
користування Інтернетом

Спільно з популярним у YouTube блогером Їркою Кралом ми відвідуємо школи Чехії, щоб навчати дітей, учителів і батьків принципам безпечної поведінки в Інтернеті. Під час таких зустрічей усі весело проводять час і дізнаються, як убезпечити себе в соціальних мережах і онлайн-іграх, а також захистити свою конфіденційність. У 2018 році ми відвідуємо школи всіх регіонів країни.

Співпраця з Інститутом дослідження й прогнозування кіберзахисту Каліфорнійського університету в Ірвайні

Ми співпрацюємо з такими університетами, як Каліфорнійський університет в Ірвайні, щоб навчати здібних студентів і залучати їх до роботи у сфері кіберзахисту. Ми є почесним спонсором і радником інституту. Нещодавно ми профінансували програму Каліфорнійського університету з кіберзахисту, мета якої — навчання майбутніх фахівців у цій сфері.

Цінності

Практика на хакатоні
в Кембриджі Щороку ми відряджаємо своїх експертів із кіберзахисту на кілька форумів для розробників програмного забезпечення, щоб вони поділилися досвідом із майбутніми колегами. На цьогорічному хакатоні в Кембриджі зібралися сотні студентів, зацікавлених темою кіберзахисту. Ми запропонували їм виконати завдання в межах Hack Challenge. Деякі учасники приємно нас здивували своїм завзяттям!