Команда Avast невпинно працює, щоб зробити Інтернет безпечним для всіх

Ми йдемо до своєї мети, виховуючи нове покоління експертів із кіберзахисту та підвищуючи обізнаність громадськості щодо безпеки в мережі.

Підготовка експертів
із кіберзахисту

Потреба в кіберзахисті зростає, а фахівців у цій сфері бракує. Ми співпрацюємо з університетами й організаціями, щоб найздібніші люди з усього світу вибрали професію у сфері кіберзахисту й уже сьогодні почали вирішувати проблеми, з якими ми можемо зіткнутися в майбутньому.

Інформування
користувачів

Інтернет — частина нашого життя, тому нам варто знати якомога більше про використання наших даних, потенційні загрози й матеріали, доступ до яких отримують наші діти. Ми ділимося з користувачами своїм досвідом, завдяки якому вони зможуть ефективніше захищати себе та своїх рідних в Інтернеті.

Навчання дітей безпечного
користування Інтернетом

Спільно з популярним у YouTube блогером Їркою Кралом ми відвідуємо школи Чехії, щоб навчати дітей, учителів і батьків принципам безпечної поведінки в Інтернеті. Під час таких зустрічей усі весело проводять час і дізнаються, як убезпечити себе в соціальних мережах і онлайн-іграх, а також захистити свою конфіденційність. У 2018 році ми відвідуємо школи всіх регіонів країни.

Співпраця з Інститутом дослідження й прогнозування кіберзахисту Каліфорнійського університету в Ірвайні

Ми співпрацюємо з такими університетами, як Каліфорнійський університет в Ірвайні, щоб навчати здібних студентів і залучати їх до роботи у сфері кіберзахисту. Ми є почесним спонсором і радником інституту. Нещодавно ми профінансували програму Каліфорнійського університету з кіберзахисту, мета якої — навчання майбутніх фахівців у цій сфері.

Цінності

Практика на хакатоні
в Кембриджі Щороку ми відряджаємо своїх експертів із кіберзахисту на кілька форумів для розробників програмного забезпечення, щоб вони поділилися досвідом із майбутніми колегами. На цьогорічному хакатоні в Кембриджі зібралися сотні студентів, зацікавлених темою кіберзахисту. Ми запропонували їм виконати завдання в межах Hack Challenge. Деякі учасники приємно нас здивували своїм завзяттям!