Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Сторінка технологій

Технології визначення розташування

Як компанія, яка займає провідну позицію у сфері захисту споживачів, ми знаємо, що безпека в мережі полягає не тільки в блокуванні шкідливих програм і фішингових атак.
Завдяки 15 рокам досвіду створення програм разом із популярними операторами мобільного зв’язку й інтернет-провайдерами наші продукти для сімейної безпеки характеризуються унікальним поєднанням технологій для визначення розташування за допомогою мобільного оператора та передових досягнень у сфері штучного інтелекту, що дає змогу в реальному часі повідомляти дані батькам, коли це потрібно найбільше.

Технологія, яка захищає родину

Наші продукти для сімейної безпеки характеризуються унікальним поєднанням технологій для визначення розташування за допомогою мобільного оператора та передових досягнень у сфері штучного інтелекту, що дає змогу в реальному часі повідомляти дані батькам, коли це потрібно найбільше.

Для цього поєднуються дані про розташування, отримані з мережі та з пристрою, що забезпечує точність і надійність. Визначення розташування через мережу полягає в аналізі даних найближчих веж мобільного зв’язку, після чого шляхом тріангуляції з’ясовується місце перебування особи. Засоби визначення розташування через пристрій використовують службу GPS для отримання точніших координат і відомостей про пересування.

Збираючи дані про розташування ваших близьких і аналізуючи цю статистику, ми надаємо вам унікальні відомості про вашу сім’ю.

Наша платформа штучного інтелекту здатна забезпечувати батьків важливими даними про трафік і щоденну діяльність членів сім’ї. Вона може навіть попереджувати, коли дитина не приходить вчасно додому або раптово залишає школу посеред навчального дня.

Ознайомтеся з іншими сферами використання технологій

Обізнаність — це гарантія захисту

Ми постійно відстежуємо проблеми, пов’язані з безпекою, щоб захистити сотні мільйонів користувачів від нових загроз. Щоб одними з перших дізнаватися про можливості найновіших продуктів і отримувати актуальні відомості про загрози від лабораторій аналізу загроз Avast, стежте за блогом Avast.