Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Free Antivirus

Базовий захист — необтяжливий, ефективний та абсолютно безкоштовний

AV comparatives

У 2020 році антивірус Avast отримав престижну нагороду «Найвища оцінка».

Відзначений нагородами безкоштовний антивірусний захист, що не створює навантаження на систему

Цей антивірус має найбільшу мережу виявлення загроз, технологію захисту від вірусів на основі машинного навчання й компоненти для безпеки домашньої мережі та при цьому не сповільнює роботу комп’ютера.

Просте встановлення
та користування

Антивірус Avast виявляє проблеми безпеки та продуктивності й допомагає негайно їх усунути. Програма також забезпечує ваш захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли, перш ніж вони потраплять на ваш пристрій.

Інші можливості нової версії

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання кількох захисних продуктів, а також дещо для любителів ігор і кіно на додаток.

Захист домашньої мережі Wi-Fi

Сканування вашої домашньої мережі на предмет загроз, можливість дізнатися, хто нею користується, а також безпека під час кожного підключення.

Новинка
Блокування елементів, що відволікають

Блокування спливаючих вікон та інших повідомлень, які можуть відволікати під час ігор, перегляду фільмів або презентацій у повноекранному режимі.

Блокування програм-вимагачів

Блокування програм-вимагачів і захист ваших особистих файлів і документів від зловмисників.

Це не звичайний безкоштовний антивірус

Наш антивірус не тільки містить найновіші інноваційні функції, а й здійснює інтелектуальне виявлення загроз і захист у режимі реального часу, майже не обтяжуючи ПК.

Інтелектуальний антивірус
Виявлення й блокування вірусів та іншого шкідливого ПЗ, зокрема шпигунських програм і програм-вимагачів, а також фішингових атак.
CyberCapture
Автоматичне надсилання підозрілих файлів для аналізу в хмарі. Поширення засобу протидії серед усіх користувачів Avast у разі виявлення загрози.
Аналіз мережі
Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення в неї сторонніх осіб.
Інтелектуальне сканування
Виявлення вразливостей, які дають змогу шкідливим програмам потрапити на пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм.

Avast довіряють понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі

Ось що говорять наші користувачі:

Я використовую програмне забезпечення Avast вже кілька років. Захист — найкращий за ці гроші. Я також захищаю свої телефони за допомогою Avast, і ще не було жодних проблем.

Раян Р.

Я використовую програмне забезпечення Avast протягом багатьох років. Причина дуже проста: ви пропонуєте чудову безкоштовну версію, яка справді працює. Це дає мені змогу користуватись іншими чудовими послугами, які ви пропонуєте за потреби, як-от Avast Cleanup.

Ерік С.

Використовую Avast Free Antivirus на своїх комп’ютерах, планшетах і смартфонах протягом багатьох років. Він часто та автоматично оновлюється. Автоматично сканує та захищає мене від шкідливих вебсайтів. Робить усе необхідне. Що ще мені потрібно?

Деріл К.

Запитання й відповіді

Вимоги до системи

Ми не вибагливі. Усе, що вам потрібно, — це комп’ютер із Windows 11, 10, 8.1, 8 або 7*, 1 ГБ оперативної пам’яті та 2 ГБ місця на жорсткому диску. Це все.
* Підтримуються 32- та 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.
compatibility icon Сумісність із Windows 10 і Windows 11
Avast Free Antivirus

Швидкий, необтяжливий і потужний безкоштовний захист.
Досить натиснути лише одну кнопку.

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.