Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Windows 10 full protection

Хай ваш ПК з ОС Windows 8.1 працює без збоїв

Це не просто безкоштовний антивірус. Програма Avast також дбає про продуктивність вашого ПК з ОС Windows 8.1, використовуючи хмарні обчислення, щоб захищати вас без навантаження на систему. До того ж ви можете оптимізувати Windows 8.1 за допомогою програми Avast Cleanup: підібрати налаштування, видалити непотрібні файли й очистити реєстр, щоб ваш ПК із Windows 8.1 запрацював як новий.

Safe upgrade to Windows 10

Необхідний захист від вірусів для Windows 8.1

Avast Free Antivirus успішно пройшов випробування на Windows 8.1, проведене лабораторією AV Comparatives, яке виявило, що ми пропонуємо абсолютний захист від «атак нульового дня». Разом зі збільшенням кількості захисних функцій, як-от Avast SecureLine і Avast Passwords, цей факт гарантує, що жодна загроза не поставить ваш ПК під ризик.

Approved antivirus for Windows 10

Схвалений Microsoft захист для Windows 8.1

Avast є одним з офіційних постачальників споживацького захисного ПЗ для продуктів Microsoft, що підтверджує нашу репутацію розробника найнадійнішого антивірусу, який використовують 400 мільйонів користувачів у всьому світі.

Програма Avast Antivirus сумісна з ОС Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3

Avast пропонує також рішення з безпеки для пристроїв Android і комп’ютерів Mac

Люди висловили свою думку

Ми хочемо почути й вашу. Що більше відгуків ми отримаємо, то краще зможемо захистити вас від шкідливого ПЗ. Хіба ми тут не для цього?

Avast Free Antivirus для Windows 10
Р.

03.07.2016

5

Нічого зайвого, програма проста й працює.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Міджена

09.07.2016

4

Дуже зручна програма.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.05.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Террі

02.08.2016

5

Люблю Avast. Користуюся цією програмою більше 5 років і продовжу надалі.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.04.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Томмі

26.01.2016

5

легко користуватись і завантажити

Avast Free Antivirus для Windows 10
Анна

19.01.2016

5

Мені дуже подобається, що Avast захищає мій комп’ютер, мобільний телефон і навіть iPod. Для всього цього достатньо було створити всього один обліковий запис! Дуже просто

Avast Free Antivirus для Windows 10
Коук

01.12.2015

5

Після багатьох років користування я задоволений цим ПЗ, і багато моїх друзів і членів сім’ї також ним користуються. Якщо ваш комп’ютер інфіковано, ця програма знищить вірус у самому серці операційної системи. Дуже добре!

Avast Free Antivirus для Windows 10
Кімберлі

27.11.2015

5

Найкращий антивірус на ринку. Дуже ефективний і легкий у використанні. Точно користуватимуся знову й знову.

Встановлення антивірусу Avast на ПК з Windows 8.1

Захистити свій ПК або ноутбук від вірусів і шкідливих програм за допомогою найновішої версії антивірусу Avast для Windows 8.1 дуже просто.

Просто виконайте зазначені нижче дії.

1Завантажте програму для встановлення, натиснувши тут.

2Клацніть файл програми для встановлення правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».

3Натисніть «Установити».

4Коли індикатор виконання зникне, ваш пристрій буде під захистом.

Ось і все! Тепер ваш пристрій захищений.

Запитання й відповіді

Чи потрібен антивірус для Windows 8.1?

Кожному комп’ютеру потрібен захист, навіть пристроям із Windows 8.1. ОС Windows 8.1 дійсно має вбудоване програмне забезпечення, але широко відомо, що такої системи безпеки недостатньо. Тому для кращого захисту в Інтернеті вам знадобиться антивірус стороннього розробника, який оберігатиме ваш ПК від вірусів, програм-вимагачів та інших шкідливих програм.

Чи вбудовано в систему Windows 8.1 програму «Захисник Windows»?

Windows 8.1 дійсно має вбудовану програму «Захисник Windows», але вона забезпечує лише стандартний захист комп’ютерів із цією операційною системою. Тому для справжньої безпеки в Інтернеті для вас і вашого пристрою слід придбати антивірус стороннього розробника, що має функції, яких бракує «Захиснику Windows».

Чи існує безкоштовний антивірус для Windows 8.1?

Так. «Захисник Windows» безкоштовний, його вбудовано в ОС Windows 8.1. Але якщо вам потрібне програмне забезпечення, яке надає повноцінний захист, спробуйте безкоштовний антивірус для Windows 8.1 від Avast. Безкоштовна версія програми Avast Antivirus для Windows 8.1 забезпечує ефективний і повноцінний захист, що цілком задовольнить ваші потреби або й перевершить очікування. А для отримання посиленого захисту можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію програми Avast Premium.

Завдяки чому антивірус Avast вважається однією з найкращих захисних програм для Windows 8.1?

Програма Avast Free Antivirus для Windows на сьогодні входить до списку найкращих антивірусів для ОС Windows, адже забезпечує ефективний захист і має додаткові функції. Ми використовуємо шість рівнів захисту, щоб уберегти вас від найновіших загроз. Крім того, наш інструмент для автоматичного видалення шпигунських програм допомагає підтримувати конфіденційність даних. Ви також зможете з легкістю позбутися вірусів, які вже є на вашому ПК з ОС Windows 8.1. І найголовніше: наша програма абсолютно безкоштовна, тож ви можете завантажити й установити її, і за це не потрібно платити.