Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Завантажте безкоштовний антивірус для ОС Windows 10

Завантажте Avast Free Antivirus — наше безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, відзначене багатьма нагородами. Захистіть свій ПК з ОС Windows 10 від вірусів та інших шкідливих програм і покращте конфіденційність. Понад 400 мільйонів користувачів у всьому світі довіряють свій захист Avast.
Доступно також для Mac, Android і iOS
2021 р.:
«Вибір редакції»
2022 р.
Найвища оцінка
2023 р.
Найкращий продукт
2023 р.
Найкращий безкоштовний захист від шкідливих програм
Відзначений нагородами безкоштовний антивірус
Просто інсталювати, легко використовувати
Безпека мережі Wi-Fi
Понад 30 років захисту користувачів

Набагато більше, ніж просто антивірус для Windows 10

Оскільки ми дедалі більше часу проводимо в Інтернеті, загрози нашій безпеці та конфіденційності стають дедалі складнішими. Саме тому ми додали до нашого потужного антивірусного програмного забезпечення для ОС Windows 10 кілька сучасних інструментів.

Новий стандарт антивірусного захисту
Windows 10 захищає лише на базовому рівні, але, установивши додатково антивірусну програму Avast, ви отримаєте потужний захист у реальному часі від вірусів та іншого шкідливого ПЗ. Наше рішення також має розширені функції, як-от захист домашньої мережі Wi-Fi. І все це абсолютно безкоштовно!
Безпечні покупки, банківські операції та перегляд вебсторінок
Забезпечте конфіденційність і захист персональних, особистих і фінансових даних. Отримуйте попередження та блокуйте потенційно підроблені або шкідливі сайти й програми, щоб не допустити проникнення шкідливого програмного забезпечення на пристрій або передавання даних зловмисникам.
Блокування атак програм-вимагачів
Зберігайте конфіденційну інформацію в безпеці, щоб ніхто, крім вас, не міг отримати її. Захистіть свої особисті фотографії, файли та документи, щоб хакери не могли отримати до них доступ, заблокувати їх, змінити або перехопити керування ними під час атак за допомогою програм-вимагачів.
Avast

Ви можете покластися на захист Avast

Ось кілька причин, чому Avast є однією з найавторитетніших, найнадійніших і найдосвідченіших компаній у галузі кіберзахисту у світі.

Захист світового рівня
Ми пишаємося тим, що захищаємо наших користувачів, а також багатьма найвищими нагородами, які отримав наш антивірус.
Понад 435 мільйонів користувачів
Завдяки великій глобальній базі користувачів у нас найбільша мережа виявлення загроз у галузі, тому ми швидко виявляємо нові загрози.
Понад 30 років досвіду
Ми точно знаємо, що потрібно для створення антивірусу, який захистить вас зусібіч.

Легко встановити, легко користуватися

Інсталяція Avast Free Antivirus для Windows 10 займає всього кілька хвилин, а користуватися програмою дуже просто. Зрозумілі інтерфейси та налаштування дадуть вам змогу відрегулювати та автоматизувати ваш захист, щоб він завжди непомітно працював у фоновому режимі, цілодобово та в реальному часі. Крім того, програма назавжди безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.

Безкоштовно назавжди

Безкоштовно отримайте просунутий захист для Windows 10 від онлайн-загроз, як-от вірусів та інших шкідливих програм. Але це ще не все. Ми пропонуємо додаткові захисні функції, як-от аналіз поведінки, дистанційна допомога, очищення браузера тощо, і все це (як ви, напевно, здогадалися) абсолютно безкоштовно.

Захист завжди та всюди

Ми пишаємося тим, що захищаємо мільйони комп’ютерів з ОС Windows. Але ви можете не вірити нам на слово — подивіться графік нижче, який показує, що за останні місяці Avast попередив 6 307 725 571 вірусну атаку на ПК з Windows 10.

Кількість попереджених атак на ПК з ОС Windows 10 за останні місяці

Кількість попереджених атак на ПК з ОС Windows 10 за останні місяці

Відгуки наших користувачів

«...отримує відмінні оцінки в наших практичних випробуваннях і незалежних лабораторних тестах... пропонує більше, ніж більшість комерційних продуктів від конкурентів...»
«Передовий продукт для забезпечення захисту», 2021 р. (AV-Comparatives)
Avast Free Antivirus
Швидке виправлення проблем безпеки та багато іншого
Антивірус Avast виявляє проблеми безпеки та продуктивності й допомагає негайно їх усунути. Програма також забезпечує захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли, перш ніж вони потраплять на ваш ПК з Windows 10. Крім того, програма безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.
Безкоштовне завантаження
Доступно також для Mac, Android і iOS

У вас уже є Avast? Ви в безпеці

Якщо ви плануєте перехід із попередніх версій Windows, як-от XP, Vista, 7, 8 або 8.1, Avast має все потрібне для того, щоб захистити від вірусів ваш ПК під керуванням ОС Windows 10. Перш ніж оновлювати систему, переконайтеся, що у вас установлена остання версія Avast. Коли ви завершите перехід на Windows 10, наша програма вже чекатиме на вас, готова захищати ваш ПК і всі важливі дані на ньому. Це також стосується переходу на Windows 11.

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Поділіться цією статтею
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити