Захистіть свій ПК під керуванням Windows 10 за допомогою безкоштовного антивірусу Avast Free

Найпопулярніший антивірус у світі повністю сумісний з операційною системою Windows 10.

Безкоштовне завантаження
Перейти до списку наших продуктів

Відзначений нагородами антивірус для Windows 10

Продукція Avast отримала чимало винагород, але найважливішою з них є лояльність наших 435 мільйонів користувачів. Нас тішить можливість слугувати найбільшій спільноті користувачів антивірусу у світі − і ми з задоволенням повідомляємо, що маємо можливість і далі захищати вас після переходу вашого ПК на операційну систему Windows 10.

ПЗ з найбільшою кількістю завантажень
Захисна програма, яку купують найчастіше
Антивірус, який найменше впливає на роботу ПК

Найкращий вибір для вашого ПК з Windows 10

Захист, що завжди йде трохи далі

Операційна система Windows 10 надає лише простий базовий захист. Avast Antivirus захищає не лише ваш ПК, але й усю вашу домашню мережу − а також включає такі розширені функції, як «Оновлювач програм», Passwords тощо.

Офіційне партнерство з Microsoft

Офіційні партнерські відносини з Microsoft. Якщо на вашому боці грають Microsoft та Avast, виграти зовсім нескладно. Коли Microsoft підтримує встановлення Avast Antivirus на всіх комп'ютерах під керуванням Windows 10, стає зрозумілим: ми заслужили визнання тим, що робимо. Ось чому експерти в галузі, такі як PC Magazine та PC Advisor, оцінюють нас дуже високо.

Не вповільнює вашу систему

Ми пишаємося тим, що журнал AV Comparatives назвав Avast «антивірусом, який найменше впливає на роботу ПК». Незалежно від того, використовуєте ви ПК для ігор або для роботи, Avast забезпечує вам найефективніший захист за допомогою мінімально можливого розміру програми

Завжди безкоштовно

Avast забезпечує весь потрібний антивірусний захист для ПК з Windows 10. Але це ще не все. Ми пропонуємо додаткові захисні функції, такі як диспетчер паролів, дистанційна допомога, очистка браузера тощо, і все це (як ви, напевно, здогадалися) абсолютно безкоштовно.

Захист завжди і всюди

Ми пишаємося тим, що захищаємо мільйони комп'ютерів з Windows 10. Але вам необов'язково вірити нам на слово: подивіться, скільки ПК ми захищали лише цього тижня.

Avast попередив вірусних атак на ПК з Windows 10 PCs за останній тиждень.
Avast попередив вірусних атак на ПК з Windows 10 в США лише за останній тиждень.
ПК з Windows 10 в США на третьому місці за числом атак на них у світі.

Кількість попереджених атак на комп'ютери з Windows 10 за останні 30 тижнів

У вас уже є Avast? Тоді ми й вас порахували

Якщо ви плануєте відмовитися від попередньої версії Windows, такої як Vista, 7, 8 або 8.1, Avast має усе потрібне для того, щоб захистити ваш новий ПК під керуванням Windows 10 від вірусів. Перед тим, як оновлювати систему, переконайтеся, що у вас установлена остання версія ПЗ Avast. І коли ви завершите перехід на Windows 10, наша програма вже буде на вас чекати, готова захистити ваш ПК та все цінне, що ви на ньому зберігаєте.

Системні вимоги

Щоб захист Avast працював на комп'ютері, потрібно не так уже й багато. Все, що вам треба − це ПК з 256 МБ або більше оперативної пам'яті та 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з Windows 10 має все це (а найімовірніше, так воно і є), ніщо не заважає вам установити Avast.

Подивіться, що кажуть про нас інші люди

Зрештою, ми працюємо для вас.

Анна
19.01.2016 р. | Магазин Windows 10
Захищені всі пристрої!

Мені дуже подобається, що Avast захищає мій комп'ютер, мобільний телефон і навіть iPod. Для всього цього достатньо було створити один аккаунт! Дуже просто

Патрік
13.04.2016 р.| Магазин Windows 10
Найкращий антивірус усіх часів

Ця програма за 10 років жодного разу не підвела мене

Віктор
23.04.2016 р. | Магазин Windows 10
Вони найкращі

Я багато років користуюся безкоштовною версією Avast. Вона працює бездоганно, ось чому я поставив 5 зірок. Рекомендую усім!

Дженіс Марі Нокросс
25.01.2016 р. | TrustPilot
Avast − це суцільна безпека

Avast забезпечив універсальний високий рівень захисту усій моїй мережі з пристоями Windows 10, Android останньої версії, а також IPad Air 2. У них також є зручна програмка для Android, яка допомагає залишати пам'ять доступною.

Айзек Гібсон
22.04.2016 р. | TrustPilot
Це однозначно найкращий антивірус.

5 зірок: Чудово! Рекомендую Avast усім. З повагою,

Марк Себалд
17.04.2016 р. | TrustPilot
Дуже добре!

Після встановлення Avast я почуваюся в повній безпеці в Інтернеті та при завантаженні файлів. Avast навіть сканує завантажені зображення перед тим, як дозволити вам їх відкрити. Я займаюся графікою і постійно працюю з зображеннями в режимі онлайн. Тепер у мене немає підстав для хвилювання!

Майк
05.032016 р. | Amazon
Avast − це просто відмінний антивірус

Avast − це просто відмінний антивірус! Набагато кращий, ніж той, що пропонується Microsoft. Я користувався антивірусними програмами Microsoft Avira та Avast І можу сказати, що Avast набагато перевершує інші. Настійно його рекомендую всім.

Джетро Райт
03.03.2016 р. | Amazon
Класний антивірусний пакет!

Програма вельми помірно споживає оперативну пам'ять, а найбільше мені подобається функція відстеження стану вразливого ПЗ на комп'ютері з подальшим його оновленням з довіреного джерела − що особливо корисно для недосвідчених користувачів, які, побачивши «ліве» спливаюче вікно, без жодних сумнівів оновлюють Flash тощо і в результаті завантажують на комп'ютер шкідливі програми.

Користувач Amazon
29.03.2016 р. | Amazon
Просто найкращий антивірус

Раніше я користувався AVG, але потім приятель розповім мені про Avast. AVG непоганий, Avast − набагато кращий. Однозначно кращий за Norton і McAffee та набагато кращий за PCmatic (PCmatic − це просто активний файловий мотлох). Обирайте Avast − це, без сумніву, найкращий антивірус, яким я коли-небудь користувався.

Як установити Avast Antivirus на ПК з Windows 10

Щоб почати користуватися Avast, виконуйте ці прості кроки:

1 Завантажте програму установки, клацнувши тут.

2 Клацніть по програмі установки правою кнопкою миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора».

3 Виберіть «Встановити».

4 Коли індикатор виконання зникне, ваш ПК стане захищеним.

Ось і все! Тепер Ваш ПК захищений на всі сто.

Запитання та відповіді

Чому треба користуватися антивірусним ПЗ в системі Windows 10?

Windows 10 включає лише базову систему захисту, якої часто недостатньо для захисту вас від усіх факторів небезпеки в Інтернеті. Натомість Avast Antivirus чудово порається з цим завданням, забезпечуючи вашому ПК комплексний захист і при цьому не вповільнюючи його роботу. Окрім того, ми пропонуємо функції, яких у вбудованої системи захисту просто немає, такі як диспетчер паролів та дистанційна допомога

Чи досить «Захисника Windows» для захисту мого ПК?

Ні. Хакери та ті, хто створює шкідливе ПЗ, дуже добро знають вбудоване антивірусне програмне забезпечення, таке як «Захисник Windows», і роблять свої програми так, щоб вони могли обходити його. Окрім того, вбудоване ПЗ оновлюється не так часто, як спеціальне антивірусне програмне забезпечення, і тому не завжди може захистити вас від останніх загроз. І хоча «Захисник Windows» здатен захистити вас від деяких факторів небезпеки, для максимального і повного захисту вам потрібен Avast.

Чи чинить Avast якийсь негативний вплив на роботу мого ПК з Windows 10?

Зовсім ні. Програмне забезпечення Avast розроблене на таких принципах, як мінімальне споживання ресурсів і доступність, а тому ефективно захищає ваш ПК, практично не впливаючи на продуктивність його роботи. Встановіть ПЗ Avast і насолоджуйтеся свободою від шкідливих програм та інших загроз.

Поділитися цією статтєю