Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Відзначений нагородами антивірус для Windows 10

Продукція Avast отримала чимало нагород, але найважливішою з них є довіра 435 млн наших користувачів. Ми пишаємося, що захищаємо найчисленнішу спільноту користувачів у світі, і ми з задоволенням забезпечимо надійний захист вашого ПК після переходу на операційну систему Windows 10.

ПЗ із найбільшою кількістю завантажень
Найкращий безкоштовний захист від шкідливих програм
Продукт року — 2018

Найкращий вибір для вашого ПК з Windows 10

Новий стандарт антивірусного захисту

Операційна система Windows 10 надає лише простий базовий захист. Антивірус Avast захищає не лише ваш ПК, а й усю вашу домашню мережу, а також включає такі розширені функції, як «Оновлення програм», «Passwords» тощо.

Офіційний партнер Microsoft

Коли Avast і Майкрософт об’єднуються для вашого захисту, неприємні сюрпризи виключено. Підтримка Microsoft, завдяки якій антивірус Avast може працювати на всіх комп’ютерах з ОС Windows 10, — це яскравий доказ того, що нас поважають за те, що ми робимо. Саме тому галузеві експерти, як-от PC Magazine та PC Advisor, також дуже високо оцінюють нас.

Не вповільнює роботу комп’ютера

Ми пишаємося званням «Антивірус із найнижчим навантаженням на системні ресурси та продуктивність ПК», присвоєним нам журналом AV Comparatives. Незалежно від того, використовуєте ви ПК для ігор або роботи, Avast забезпечує найефективніший захист за допомогою мінімально можливого розміру програми

Безкоштовно назавжди

Avast забезпечує необхідний антивірусний захист для ПК з ОС Windows 10. Але це ще не все. Ми пропонуємо додаткові захисні функції, як-от диспетчер паролів, віддалену допомогу, очищення браузера тощо, і все це абсолютно безкоштовно.

Захист завжди та всюди

Ми пишаємося тим, що захищаємо мільйони комп’ютерів із Windows 10. Але вам необов’язково вірити нам на слово: подивіться, скільки ПК ми захищали лише цього тижня.

Avast попередив вірусних атак на ПК із Windows 10 за останній тиждень.
Avast попередив вірусних атак на ПК із Windows 10 у США лише за останній тиждень.
ПК із Windows 10 у США на третьому місці за числом атак на них у світі.

Кількість попереджених атак на комп’ютери з Windows 10 за останні 30 тижнів

У вас уже є Avast? Ви в безпеці

Якщо ви плануєте перехід із попередніх версій Windows, як-от XP, Vista, 7, 8 або 8.1, Avast має все потрібне для того, щоб захистити від вірусів ваш ПК під керуванням ОС Windows 10. Перш ніж оновлювати систему, переконайтеся, що у вас установлена остання версія Avast. Коли ви завершите перехід на Windows 10, наша програма вже чекатиме на вас, готова захищати ваш ПК і всі важливі дані на ньому.

Вимоги до системи

Щоб захист Avast працював на комп’ютері, потрібно не так уже й багато. Усе, що треба — це ПК із щонайменше 256 МБ оперативної пам’яті й 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з ОС Windows 10 відповідає всім цим вимогам (а найімовірніше, так воно і є), ніщо не заважає вам установити Avast.

Люди висловили свою думку

Ми хочемо почути й вашу. Адже ми тут саме для вас.

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

Нічого зайвого, легкий і просто працює.

Avast Free Antivirus для Windows 10
4

Дуже легка програма.

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

легкий у користуванні, найкращий

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

Люблю Avast. Користуюся ним принаймні 5 років і продовжу надалі.

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

легкий у користуванні, найкращий

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

легко користуватись і завантажити

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

Мені дуже подобається, що Avast захищає мій комп’ютер, мобільний телефон і навіть iPod. Для всього цього достатньо було створити всього один обліковий запис! Дуже просто

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

Після багатьох років користування я задоволений цим ПЗ, і багато моїх друзів і членів сім’ї також ним користуються. Якщо ваш комп’ютер інфіковано, ця програма знищить вірус у самому серці операційної системи. Дуже добре!

Avast Free Antivirus для Windows 10
5

Найкращий антивірус на ринку. Дуже ефективний і легкий у використанні. Точно користуватимуся знову й знову.

Як установити Avast Antivirus на ПК із Windows 10

Щоб почати користуватися Avast, виконуйте ці прості кроки:

1. Завантажте програму установки, натиснувши тут .

2. Клацніть по програмі установки правою кнопкою миші й виберіть «Запуск від імені адміністратора».

3. Виберіть «Встановити».

4. Коли індикатор виконання зникне, ваш ПК стане захищеним.

Ось і все! Тепер ваш ПК захищений на всі сто.

Поширені запитання

Як найкраще захистити ОС Windows 10?

Avast пропонує найкращий безкоштовний антивірус для Windows 10 і захищає вас від усіх видів шкідливих програм. Для повної конфіденційності в Інтернеті користуйтеся VPN для Windows 10

Чому необхідно користуватись антивірусним ПЗ в ОС Windows 10?

Windows 10 включає лише базову систему захисту, якої часто недостатньо для захисту від усіх факторів небезпеки в Інтернеті. Натомість Avast Antivirus чудово порається з цим завданням, забезпечуючи вашому ПК комплексний захист і при цьому не вповільнюючи його роботу. Окрім того, ми пропонуємо функції, яких у вбудованої системи захисту просто немає, як-от диспетчер паролів і дистанційна допомога.

Чи досить «Захисника Windows» для захисту мого ПК?

Ні. Хакери та ті, хто створює шкідливе ПЗ, дуже добре знають вбудоване антивірусне програмне забезпечення, як-от «Захисник Windows», і роблять свої програми так, щоб вони могли обходити його. Окрім того, вбудоване ПЗ оновлюється не так часто, як спеціальне антивірусне програмне забезпечення, і тому не завжди може захистити вас від останніх загроз. І хоча «Захисник Windows» здатен захистити вас від деяких факторів небезпеки, для максимального й повного захисту вам потрібен Avast.

Avast чинить якийсь негативний вплив на роботу мого ПК з Windows 10?

Зовсім ні. Програмне забезпечення Avast розроблене на таких принципах, як мінімальне споживання ресурсів і доступність, а тому ефективно захищає ваш ПК, майже не впливаючи на його швидкодію. Встановіть ПЗ Avast і насолоджуйтеся свободою від шкідливих програм та інших загроз.

Поділитися цією статтею