Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Windows 10 full protection

Максимальна продуктивність роботи Windows 7

Незалежна лабораторія тестування AV-Comparatives оцінила програму Avast як «антивірус, що найменше впливає на продуктивність роботи комп’ютера». Зі швидким та ефективним антивірусом Avast, що не створює навантаження на систему, вам не доведеться жертвувати продуктивністю свого ПК з Windows 7 заради надійного захисту.

Safe upgrade to Windows 10

Комплексний захист для Windows 7

Компанія Microsoft припинила підтримку ОС Windows 7. Це означає відсутність важливих оновлень системи безпеки цієї операційної системи та її вбудованого засобу захисту Microsoft Security Essentials. Тут у пригоді стане Avast. Хоча використання непідтримуваної операційної системи завжди пов’язане з ризиком, відзначені нагородами рішення із кібербезпеки Avast оновлюватимуться й надалі, щоб забезпечити користувачів ОС Windows 7 актуальним захистом від вірусів.

Дізнайтеся більше про те, як Avast захищає користувачів Windows 7.

Approved antivirus for Windows 10

Рекомендований антивірус для Windows 7

Компанія Avast є офіційним постачальником захисного програмного забезпечення для ОС Windows 7. Це означає, що компанія Microsoft — як і понад 435 мільйонів наших користувачів — довіряє нашому захисту від вірусів, шкідливих програм та інших загроз.

Антивірус Avast сумісний з ОС Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3.

Avast пропонує також рішення з безпеки для пристроїв Android і комп’ютерів Mac

Вимоги до системи

Захист Avast ефективний і не вимагає багато ресурсів. Усе, що вам треба, — це ПК із щонайменше 256 МБ оперативної пам’яті й 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з ОС Windows 7 відповідає цим вимогам (а найімовірніше, так воно і є), програму можна встановлювати.

Люди висловили свою думку

Ми хочемо почути й вашу. Адже ми працюємо саме для вас.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Р.

03.07.2016

5

Нічого зайвого, програма проста й працює.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Міджена

09.07.2016

4

Дуже зручна програма.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.05.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Террі

02.08.2016

5

Люблю Avast. Користуюся цією програмою більше 5 років і продовжу надалі.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.04.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Томмі

26.01.2016

5

легко користуватись і завантажити

Avast Free Antivirus для Windows 10
Анна

19.01.2016

5

Мені дуже подобається, що Avast захищає мій комп’ютер, мобільний телефон і навіть iPod. Для всього цього достатньо було створити всього один обліковий запис! Дуже просто

Avast Free Antivirus для Windows 10
Коук

01.12.2015

5

Після багатьох років користування я задоволений цим ПЗ, і багато моїх друзів і членів сім’ї також ним користуються. Якщо ваш комп’ютер інфіковано, ця програма знищить вірус у самому серці операційної системи. Дуже добре!

Avast Free Antivirus для Windows 10
Кімберлі

27.11.2015

5

Найкращий антивірус на ринку. Дуже ефективний і легкий у використанні. Точно користуватимуся знову й знову.

Встановлення антивірусу Avast на ПК з Windows 7

Захистити свій ПК або ноутбук від вірусів і шкідливих програм за допомогою найновішої версії антивірусу Avast для Windows 7 дуже просто.

Просто виконайте зазначені нижче дії.

1Завантажте програму для встановлення, натиснувши тут.

2Клацніть файл програми для встановлення правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».

3Натисніть «Установити».

4Коли індикатор виконання зникне, ваш пристрій буде під захистом.

Ось і все! Тепер ваш пристрій захищений.

Запитання й відповіді

Чи все ще безпечно користуватись операційною системою Windows 7?

14 січня 2020 року компанія Microsoft припинила підтримувати Windows 7, і її технічна підтримка й оновлення системи безпеки стали недоступними для користувачів, у яких досі встановлена ця операційна система. На щастя, захистити комп’ютер з ОС Windows 7 усе ще можливо: за допомогою програми стороннього виробника, наприклад Avast.

Як захистити комп’ютер з ОС Windows 7 від вірусів?

Так само, як захищають будь-який ПК від комп’ютерних вірусів: за допомогою ефективного антивірусу.

Але якщо ви хочете отримати надійний захист комп’ютера від вірусів, найкращим рішенням стане Avast Antivirus для Windows 7. Наш ефективний антивірусний сканер та інструмент для видалення вірусів відшукають усі шкідливі програми у вашій ОС Windows 7 і позбудуться їх, а також запобігатимуть зараженню ПК іншими комп’ютерними вірусами в майбутньому.

Програми Avast можуть впоратися з будь-яким видом шкідливого ПЗ, що загрожує вашій системі.

Чи має ОС Windows 7 вбудований антивірус?

В ОС Windows 7 дійсно автоматично додано програму Microsoft Security Essentials, але вона забезпечувала досить посередній захист навіть за випуску оновлень. Це означає, що для повноцінної безпеки ОС Windows 7 вам потрібен ефективний і надійний антивірус стороннього виробника.

Продукти Avast усе ще сумісні з ОС Windows 7?

Ви можете використовувати антивірус Avast для Windows 7, адже ми все ще підтримуємо цю операційну систему. Ми й надалі забезпечуватимемо сумісність наших платних і безкоштовних захисних продуктів.

Завдяки чому антивірус Avast вважається однією з найкращих захисних програм для Windows 7?

Avast пропонує один із найкращих антивірусів для Windows. По-перше, ми використовуємо найбільшу у світі мережу виявлення загроз і шість рівнів ефективного захисту, щоб розпізнавати й блокувати шкідливі програми, включно з найновішими загрозами. По-друге, наш антивірус оснащено ефективними інструментами для видалення шпигунського ПЗ, захисту від програм-вимагачів на ПК з ОС Windows 7 і повного сканування на наявність вірусів. Крім того, наш широкий вибір варіантів і налаштувань дає змогу отримати потрібний вам рівень захисту.

Що станеться з моїм антивірусом після переходу з Windows 7 на новішу версію?

Якщо ви вирішите перейти з Windows 7 на новішу операційну систему, вам потрібно буде видалити й знову встановити антивірусну програму. Це можна зробити безкоштовно. Власникам платної версії нашого продукту, Avast Premium Security, можливо, доведеться ще раз ввести код активації, щоб і надалі користуватися додатковими функціями. Після цього ви отримаєте доступ до найновіших і найкращих послуг від Avast і Microsoft, особливо за умови переходу на Windows 10 і Avast Antivirus для Windows 10.