Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Захистіть свій ПК з ОС Windows 7 за допомогою Avast Free Antivirus

Компанія Microsoft більше не підтримує Windows 7. Але Avast підтримує! Ми й надалі оновлюватимемо антивірусний захист комп’ютерів з ОС Windows 7.
Нашим користувачам подобається Avast Free Antivirus для Windows 7.
4.5
Максимальна продуктивність роботи Windows 7
Незалежна лабораторія тестування AV-Comparatives оцінила програму Avast як «антивірус, що найменше впливає на продуктивність роботи комп’ютера». Зі швидким та ефективним антивірусом Avast, що не створює навантаження на систему, вам не доведеться жертвувати продуктивністю свого ПК з Windows 7 заради надійного захисту.
Комплексний захист для Windows 7
Компанія Microsoft припинила підтримку ОС Windows 7. Це означає відсутність важливих оновлень системи безпеки цієї операційної системи та її вбудованого засобу захисту Microsoft Security Essentials. Тут у пригоді стане Avast. Хоча використання непідтримуваної операційної системи завжди пов’язане з ризиком, відзначені нагородами рішення із кібербезпеки Avast оновлюватимуться й надалі, щоб забезпечити користувачів ОС Windows 7 актуальним захистом від вірусів. Дізнайтеся більше про те, як Avast захищає користувачів Windows 7.
Рекомендований антивірус для Windows 7
Компанія Avast є офіційним постачальником захисного програмного забезпечення для ОС Windows 7. Це означає, що компанія Microsoft — як і понад 435 мільйонів наших користувачів — довіряє нашому захисту від вірусів, шкідливих програм та інших загроз.

Люди висловили свою думку

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Поділіться цією статтею
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити