Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Захистіть свій ПК за допомогою Avast Free Antivirus для Windows 11

Отримайте покращений захист від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ в реальному часі. Завантажте наш відзначений нагородами антивірус, якому довіряють понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі.

Завантажте для Mac, Android або iOS

2021 р.:
«Вибір редакції»
2021 р.:
«Передовий продукт для забезпечення захисту»
2021 р.:
«Найкращий продукт»

Захистіть свій ПК з Windows 11 за допомогою покращених функцій

Отримайте базовий безкоштовний захист
Підвищте ваш рівень безпеки в Інтернеті й захистіть усю домашню мережу за допомогою покращених безкоштовних функцій, як-от захист від шкідливих програм, сканування мережі Wi-Fi тощо.
Безпечніші покупки та банківські операції в Інтернеті
Переглядайте сайти, здійснюйте покупки та банківські операції в Інтернеті безпечно, не ризикуючи фінансовими реквізитами. Щоб запобігти викраданню ваших особистих даних, перевіряйте сайти й переконуйтеся в їх безпечності.
Максимальна продуктивність
Ми пишаємося званням «Антивірус із найнижчим навантаженням на системні ресурси та продуктивність ПК», присвоєним нам журналом AV-Comparatives. Неважливо, працюєте ви на комп’ютері чи граєте у відеоігри — ми забезпечуємо ваш захист у реальному часі без затримок і пауз.

Відзначений нагородами антивірус для Windows 11

Продукти Avast отримали чимало винагород, але найважливішою з них є лояльність наших 435 мільйонів користувачів. Ми пишаємося, що захищаємо найчисленнішу спільноту користувачів антивірусних програм у світі, і з задоволенням надалі забезпечуватимемо надійний захист вашого ПК після переходу на операційну систему Windows 11.

Абсолютно безкоштовний, абсолютно надійний

Отримайте безкоштовний антивірус для ОС Windows 11 і назавжди захистіть свій комп’ютер від вірусів та інших шкідливих програм. Вам також будуть доступні додаткові функції, як-от засіб захисту електронної пошти, попередження про злам, сканування безпеки мережі Wi-Fi тощо.

Комплексний захист без зайвих зусиль

Ми пишаємося тим, що захищаємо мільйони комп’ютерів з ОС Windows. Але вам необов’язково вірити нам на слово: подивіться, скільки ПК ми захищали лише цього тижня.
Avast попередив неймовірну кількість вірусних атак на ПК з ОС Windows за останній тиждень: . Avast попередив неймовірну кількість вірусних атак на ПК з ОС Windows у США лише за останній тиждень: .
ПК з Windows 11 у США на третьому місці за кількістю атак на них у світі.

Кількість попереджених атак на комп’ютери з Windows за останні 30 тижнів

У вас уже є Avast? Ви в безпеці

Якщо ви плануєте перехід із попередніх версій Windows, як-от XP, Vista, 7, 8, 8.1 або 10, Avast має все потрібне для того, щоб захистити від вірусів ваш ПК під керуванням ОС Windows 11. Перед переходом переконайтеся, що у вас установлена остання версія програми Avast. Перейшовши на ОС Windows 11, ви зможете безпечно переглядати сайти, будучи впевненими в надійному захисті вашого комп’ютера та ваших дій в Інтернеті.

Як установити Avast Free Antivirus на ПК з Windows 11

Щоб почати користуватись Avast, виконуйте ці прості кроки:
Завантажте програму для встановлення, натиснувши тут.
Натисніть на програму для встановлення правою кнопкою миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора».
Натисніть «Встановити».
Коли індикатор виконання зникне, ваш ПК отримає весь необхідний захист.
Ось і все! Тепер ваш ПК захищений на всі сто.

Вимоги до системи

Щоб захист Avast працював на пристрої, потрібно не так уже й багато. Усе, що вам треба, — це ПК із щонайменше 1 ГБ оперативної пам’яті й 2 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з ОС Windows 11 відповідає цим вимогам (а найімовірніше, так воно і є), програму можна встановлювати.

Запитання й відповіді

Поділитися цією статтею:

Закрити

Майже готово!

Завершіть встановлення, натиснувши завантажений файл нижче та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати встановлення програми Avast.
Натисніть цей файл, щоб почати встановлення програми Avast.