Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Покращте захист свого ПК за допомогою Avast Free Antivirus для Windows 11

Забезпечте собі потужний антивірусний захист в реальному часі для ПК або ноутбука на базі Windows та підвищте свою конфіденційність в Інтернеті — усе це з Avast Free Antivirus. Нашому антивірусу довіряють понад 400 мільйонів людей по всьому світу — і ви можете завантажити його безкоштовно.
Доступно також для Mac, Android і iOS
2021 р.:
«Вибір редакції»
2022 р.
Найвища оцінка
2023 р.
Найкращий продукт
2023 р.
Найкращий безкоштовний захист від шкідливих програм
Відзначений нагородами безкоштовний антивірус
Просто інсталювати, легко використовувати
Безпека мережі Wi-Fi
Понад 30 років захисту користувачів

Антивірусний захист Windows 11 із додатковими функціями

У сучасному цифровому світі для забезпечення необхідного захисту іноді потрібно щось більше, ніж просто антивірус, тому ми додали деякі розширені функції до нашого відзначеного нагородами безкоштовного антивірусу, щоб ви були захищені зусібіч.

Потужний безкоштовний захист від вірусів для Windows 11
Покращте безпеку ПК з ОС Windows 11 і захистіть усю домашню мережу Wi-Fi, а також отримайте розширені інструменти, як-от захист від шкідливих програм, сканування безпеки Wi-Fi тощо. І все це абсолютно безкоштовно.
Захист під час покупок, банківських операцій і перегляду вебсторінок
Захистіть свої фінансові дані під час перегляду сайтів, здійснення покупок і банківських операцій в Інтернеті. Перевіряйте сайти, щоб уникати підроблених вебсторінок, які намагаються вкрасти ваші особисті дані.
Захист особистих файлів
Забезпечте захист конфіденційних даних. Захистіть свої особисті фотографії, файли та документи від захоплення програмами-вимагачами.
Avast

Ви можете покластися на захист Avast

Ось кілька причин, чому Avast є однією з найавторитетніших, найнадійніших і найдосвідченіших компаній у галузі кіберзахисту у світі.

Захист світового рівня
Ми пишаємося тим, що захищаємо наших користувачів, а також багатьма найвищими нагородами, які отримав наш антивірус.
Понад 435 мільйонів користувачів
Завдяки великій глобальній базі користувачів у нас найбільша мережа виявлення загроз у галузі, тому ми швидко виявляємо нові загрози.
Понад 30 років досвіду
Ми точно знаємо, що потрібно для створення антивірусу, який захистить вас зусібіч.

Легко встановити, легко користуватися

Нашу безкоштовну антивірусну програму для Windows 11 можна швидко інсталювати та легко використовувати. Зрозумілі інтерфейси та налаштування дадуть вам змогу відрегулювати та автоматизувати ваш захист, щоб він завжди непомітно працював у фоновому режимі, цілодобово та в реальному часі. Крім того, програма назавжди безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.

Безкоштовний на 100 % захист

Отримайте відзначений нагородами антивірус і захистіть свій ПК з ОС Windows 11 від вірусів та інших шкідливих програм. Це безкоштовно назавжди. Крім того, вам будуть безкоштовно доступні додаткові функції, як-от засіб захисту електронної пошти, попередження про злам, сканування безпеки мережі Wi-Fi тощо.

Avast Free Antivirus завжди напоготові

Ми пишаємося тим, що захищаємо мільйони комп’ютерів з ОС Windows. Але ви можете не вірити нам на слово — подивіться графік нижче, який показує, що за останні місяці Avast попередив 327, 864, 249 вірусних атак на ПК з Windows 11.

Кількість попереджених атак на ПК з Windows 11 за останні місяці

Кількість попереджених атак на ПК з Windows 11 за останні місяці

Відгуки наших користувачів

«...отримує відмінні оцінки в наших практичних випробуваннях і незалежних лабораторних тестах... пропонує більше, ніж більшість комерційних продуктів від конкурентів...»
«Передовий продукт для забезпечення захисту», 2021 р. (AV-Comparatives)
Avast Free Antivirus
Швидке вирішення проблем безпеки та багато іншого
Антивірус Avast виявляє проблеми безпеки та продуктивності й допомагає негайно їх усунути. Програма також забезпечує захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли, перш ніж вони потраплять на ваш ПК з Windows 11. Крім того, програма безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.
Безкоштовне завантаження
Доступна також для Mac, Android або iOS

У вас уже є Avast? Ви в безпеці

Якщо ви плануєте перехід із попередніх версій Windows, як-от XP, Vista, 7, 8, 8.1 або 10, ми готові допомогти вам з антивірусним захистом вашого ПК на базі Windows 11. Перш ніж переходити на новішу систему, переконайтеся, що у вас інстальована остання версія Avast. Коли ви завершите перехід на Windows 11, наша програма вже чекатиме, готова захищати ваш ПК і всі важливі дані на ньому.

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Поділіться цією статтею
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити