Вас вітає компанія Avast!

Мета Avast — створення світу, що гарантує всім безпеку та конфіденційність
незалежно від особи користувача, місцезнаходження чи способу підключення.

дивитися відео

Швидший і розумніший штучний інтелект

Avast — одна з найбільших у світі компаній із надання послуг безпеки, що використовує технології наступного покоління для боротьби з кібератаками в реальному часі. Від інших компаній, що застосовують технології наступного покоління, ми відрізняємося нашою величезною базованою в хмарі системою машинного навчання, яка отримує неперервний потік даних від сотень мільйонів наших користувачів, що сприяє навчанню з безпрецедентною швидкістю та робить нашу систему штучного інтелекту розумнішою та швидшою за будь-яку іншу.

Завантажити інформацію

Масштабована
хмарна інфраструктура

Компанія Avast створила масштабовану хмарну інфраструктуру забезпечення безпеки, яка бачить усе, що відбувається в Інтернеті. Ми отримуємо інформацію про будь-які події в мережі (як приємні, так і не дуже), і це дає нам унікальну можливість першими вивчати й аналізувати потенційні загрози. Коли з’являється нова шкідлива програма, ми можемо швидко задіяти нові засоби безпеки для захисту користувачів.

Avast попереджає 2 мільярди атак щомісяця

Ми використовуємо передовий захист від загроз, щоб
уберегти вас і ваш бізнес від кібератак.

Віддані своїй справі спеціалісти з питань кібербезпеки

Своїм інноваційним підходом до безпеки Avast завдячує групі найталановитіших і найдосвідченіших фахівців із захисту інформації на планеті. Маючи штаб-квартиру в Празі — колисці фахівців із проектування та комп’ютерних наук, — ми залучаємо лише найкращі та найсвітліші голови до роботи в нашому відділі досліджень і розробки, у якому працює понад 45 % усіх наших співробітників. Наші науковці, інженери й математики прийшли до нас із найпрестижніших закладів, серед яких Стенфордський університет, Массачусетський технологічний інститут, Оксфордський університет і НАСА. Рушійною силою нашого зростання є палке прагнення перемогти та знищити загрози безпеці.

Основна частина патентів у нашому патентному портфелі, що весь час зростає, стосується 5 ключових сфер, наведених нижче.

  • Виявлення та блокування шкідливих програм
  • Штучний інтелект і машинне навчання
  • Інтернет
    речей
  • Технології
    визначення місцезнаходження
  • Оптимізація й очищення пристроїв

Вінсент Стеклер (Vincent Steckler)

Генеральний директор

Пан Стеклер обіймає посаду генерального директора та директора компанії Avast із січня 2009 року. Завдяки його керівництву та бізнес-стратегіям загальний оборот компанії зріс у 35 разів і в 2017 році сягнув 811 мільйонів доларів США. Крім того, він створив команду керівників, що постійно забезпечує найвищі показники прибутку в галузі. До приходу в Avast пан Стеклер виконував обов’язки старшого віце-президента з глобального продажу продукції індивідуальним клієнтам компанії Symantec Corporation, де він керував багатоканальним міжнародним продажем споживчих товарів на суму 2 мільярди доларів. Крім того, він два роки обіймав посаду віце-президента Symantec із діяльності в Азії, Японії та країнах Тихоокеанського басейну, а також відповідав за обслуговування підприємств та індивідуальних клієнтів у цьому регіоні. Перш ніж приєднатися до Symantec, пан Стеклер протягом двадцяти років займався розробкою програмного забезпечення, аналізом і проектуванням систем, а також розвитком бізнесу. Пан Стеклер отримав два ступені бакалавра в Університеті Каліфорнії в Ірвайні: один із математики, а інший — з інформатики та комп’ютерних наук.

Філ Маршалл (Phil Marshall)

Фінансовий директор

Філ Маршалл приєднався до Avast у 2018 році, принісши із собою багатий досвід успішного керування фінансовими групами в низці державних і приватних компаній. До початку роботи в Avast протягом своєї сімнадцятирічної професійної діяльності у сфері міжнародної економіки пан Маршалл здійснював обов’язки фінансового директора компаній Exova Group PLC та Wood Mackenzie, генерального директора підрозділу компанії General Electric із роботи з індивідуальними клієнтами та промисловими рішеннями в регіоні Європи, Близького Сходу й Африки (EMEA) з доходом 2 мільярди доларів тощо. Він також входив до складу рад директорів кількох компаній. Пан Маршалл отримав ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку в Університеті Західного Лондона.

Ондржей Влчек (Ondrej Vlcek)

Виконавчий віце-президент, головний менеджер підрозділу продуктів для індивідуальних клієнтів і головний технічний директор

Ондржей Влчек здійснює обов’язки нашого виконавчого віце-президента, головного менеджера підрозділу продуктів для індивідуальних клієнтів і головного технічного директора, очолюючи найбільший підрозділ компанії Avast. Керуючись власними стратегіями та баченням, пан Влчек спроектував нашу хмарну мережу захисту для новітніх рішень безпеки Інтернету речей і завдяки революційному підходові до захисту користувачів у мережі посприяв вражаючому зростанню своєї команди. Перебуваючи на своїй попередній посаді головного технічного директора Avast, він ініціював перетворення компанії зі звичайного розробника антивірусу для ПК на провідного постачальника рішень із забезпечення безпеки нового покоління, яким Avast є сьогодні. У 2003 році пан Влчек став головним розробником Avast і очолив команду, яка створила одну з перших антивірусних програм для Windows. Він має науковий ступінь магістра математики, отриманий у Чеському технічному університеті в Празі.

Робін Селден (Robin Selden)

Директор із маркетингу

Робін Селден приєдналася до нас, посівши посаду директора з маркетингу, у жовтні 2015 року. З початку роботи в Avast пані Селден вдихнула нове життя в маркетингову діяльність компанії, впровадивши нову стратегію бренду та підвищуючи зацікавлення й інформованість серед клієнтів у ключових регіонах. До цього вона була директором із маркетингу в компанії NETGEAR, яка з її допомогою стала лідером на світовому ринку. До NETGEAR пані Селден обіймала посаду старшого віце-президента з маркетингу в компанії Dolby, а також віце-президента (головного менеджера) з питань потокового передавання мультимедійних даних компанії Logitech. Робін має понад двадцять років досвіду роботи в адміністративній сфері та маркетингу в секторі продукції для індивідуальних клієнтів і підприємств. Пані Селден входить до Консультативної ради Вищої школи бізнесу Університету Санта-Клари. Вона отримала ступінь магістра з керування підприємством в Університеті Санта-Клари та диплом бакалавра в Політехнічному університеті штату Каліфорнія.

Геген Сінг (Gagan Singh)

Старший віце-президент і головний менеджер підрозділу продуктів для мобільних пристроїв

Геген Сінг — старший віце-президент і головний менеджер нашого підрозділу продуктів для мобільних пристроїв. Приєднавшись до команди Avast, пан Сінг забезпечив напрямку продуктів для мобільних пристроїв постійне зростання, поширивши наші послуги із забезпечення передавання даних за межі США та ставши ініціатором виходу нашої компанії на динамічний ринок технологій безпеки Інтернету речей і «розумного дому». До приходу в Avast він виконував обов’язки віце-президента зі стратегії, розробки та рішень у сфері продуктів для мобільних пристроїв компанії Moovweb, що надавала послуги за моделлю SAAS і переважно займалася хмарними технологіями оптимізації для мобільних пристроїв. З 2012 по 2014 р. пан Сінг був виконавчим віце-президентом і головним технічним директором компанії VIZ Media, а до цього — засновником і генеральним директором компанії West Side Labs, Inc., офіси якої розташовані в Нью-Йорку та Токіо. Геген Сінг має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід керування виробничими, технічними та маркетинговими робочими групами в компаніях із розробки програмного забезпечення для підприємств та індивідуальних користувачів. Він має наукові ступені магістра з керування підприємством Слоанської школи менеджменту в складі Массачусетського технологічного інституту, магістра бухгалтерського обліку Гарвардської школи Кеннеді та бакалавра з електротехніки та комп’ютерних наук Каліфорнійського університету в Берклі.

Кевін Чепмен (Kevin Chapman)

Старший віце-президент і головний менеджер підрозділу МСБ

Кевін Чепмен — старший віце-президент і головний менеджер нашого підрозділу роботи з підприємствами малого та середнього бізнесу (МСБ). З моменту приходу в Avast пан Чепмен значно модернізував і підвищив ефективність діяльності нашого підрозділу МСБ, а також розширив його асортимент продуктів на нові ринки, додавши продукти для забезпечення мережевої безпеки з метою створення комплексних рішень для більших підприємств малого та середнього бізнесу. Пан Чепмен має понад двадцять років досвіду керівництва в IT-сфері, очолював регіональні та глобальні команди із запуску, перетворення та масштабування в секторі великих підприємств, МСБ та роботи з індивідуальними клієнтами. Він співпрацював із компаніями Marconi’s, Apple і Symantec у сфері післяпродажного обслуговування, маркетингу й управління. Пан Чепмен отримав ступінь бакалавра з інженерної механіки та технології виробництва Університету Гартфордширу та ступінь магістра з керування підприємством Ворицького університету (обидва в Сполученому Королівстві).

Джим Голден (Jim Holden)

Старший віце-президент і головний менеджер підрозділу розвитку платформ

Джим Голден виконує обов’язки старшого віце-президента та головного менеджера нашого підрозділу розвитку платформ із вересня 2016 року. З початку своєї роботи в Avast він зміцнив зв’язки компанії з основними партнерами та запровадив нову стратегію зростання з інноваційними лінійками браузерів і комерційних програмних продуктів. До приходу в Avast пан Голден обіймав посаду старшого директора зі стратегічного партнерства компанії Google, Inc., де встановлював і підтримував зв’язки з партнерами з продажу продуктів для стаціонарних комп’ютерів і мобільних пристроїв, об’єднання послуг пошуку та монетизації, а також стратегічного придбання контенту. Він установив перші партнерські зв’язки Google зі світовими мобільними операторами та виробниками комплектного обладнання. До переходу в Google Джим двадцять років працював у сферах надання послуг програмного забезпечення індивідуальним клієнтам, керування стратегією в технічній сфері, розвитку бізнесу, банківської інвестиційної діяльності та юриспруденції. Пан Голден має ступені бакалавра гуманітарних наук Коледжу Амхерст і доктора юриспруденції Школи права при Університеті штату Вірджинія.

Алан Рассабі (Alan Rassaby)

Головний юрисконсульт і секретар компанії

Алан Рассабі виконує в компанії обов’язки головного юрисконсульта та секретаря з лютого 2013 року. В Avast пан Рассабі зібрав команду висококласних юристів і в співпраці з підрозділом з досліджень і розробок посприяв створенню сучасного та багатого патентного портфеля. З 2000 по 2012 р. він займав посаду головного юрисконсульта компанії RightNow Technologies, Inc., де також кілька років працював секретарем компанії та старшим віце-президентом із глобального управління персоналом. До цього пан Рассабі був старшим віце-президентом і головним юрисконсультом компаній Powerhouse Technologies, Inc. і Anchor Gaming, Inc. Він практикував право в Австралії, отримавши свій перший юридичний ступінь в Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї, а згодом ступінь магістра юридичних наук у Лондонській школі економіки та політичних наук Лондонського університету (Англія). Пан Рассабі є членом державних юридичних асоціацій штатів Новий Південний Уельс і Вікторія (Австралія), Орегон (США).

Гленн Тейлор (Glenn Taylor)

Керівник апарату

Керівник апарату та директор зі стратегічних питань Гленн Тейлор приєднався до Avast у 2011 році, обійнявши посаду віце-президента з продажу. Виконуючи обов’язки керівника апарату та директора зі стратегічних питань, пан Тейлор відігравав важливу роль у низці успішних придбань, включно з купівлею AVG Technologies у 2016 році, що в підсумку зробило Avast найбільшою в світі компанією з надання послуг із забезпечення безпеки індивідуальним клієнтам. З 2006 по 2010 р. в компанії Symantec Corporation пан Тейлор керував програмою збереження клієнтів у секторі онлайн-торгівлі. З 2000 по 2006 р. він очолював підрозділи продажу урядовим організаціям США й освітніх послуг у Symantec. До роботи в Symantec підполковник Тейлор протягом двадцяти років служив у військово-повітряних силах США. Він отримав ступінь бакалавра в галузі дослідження операцій у Військово-повітряній академії США та ступінь магістра з керування програмним забезпеченням в Університеті Південної Каліфорнії.

Стівен Ширз (Steven Scheers)

Директор із персоналу

Стівен Ширз обіймає посаду директора з персоналу. З початку своєї роботи в Avast Стівен успішно доповнив талантами науково-дослідний підрозділ і керівний склад компанії, впроваджуючи інноваційні стратегії залучення персоналу та здійснивши успішну інтеграцію Avast і AVG. До переходу в Avast у вересні 2016 року пан Ширз був директором із персоналу AVG, а перед тим — директором із персоналу та членом ради правління компанії TNT Express. У сукупності він має понад двадцять років досвіду роботи на різноманітних керівних посадах у таких компаніях, як NXP Semiconductors, Inbev, Sony Ericsson Mobile і Siemens. Пан Ширз отримав ступінь із прикладної економіки Антверпенського університету (Бельгія).

Детлеф Штайнмец (Detlef Steinmetz)

Директор з інформаційних технологій

Детлеф Штайнмец обійняв посаду директора з інформаційних технологій компанії Avast у січні 2017 року. З початку своєї роботи в Avast пан Штайнмец перепроектував IT-інфраструктуру, досягнувши істотної ефективності процесу вдосконалення якості онлайн-обслуговування клієнтів. Перед виконанням своїх поточних обов’язків в Avast він працював директором з інформаційних технологій швейцарської телекомунікаційної компанії Sunrise, IT-інфраструктуру якої зумів адаптувати до складних вимог висококонкурентного ринку, здійснивши модернізацію та вдосконалення системи підтримки й обслуговування клієнтів. Пан Штайнмец також був старшим операційним директором, керівником підрозділу інформаційних технологій і головним технічним директором компаній NETnet, Telegate і T-Mobile. Він має ступінь з електротехніки Університету збройних сил у Мюнхені.

Джон Г. Шварц (John G. Schwarz)

Голова ради директорів, генеральний директор, компанія Visier

Джон Г. Шварц приєднався до нашої Ради в грудні 2011 року та став її головою в 2014 році. З 2010 року доктор Шварц — співзасновник і генеральний директор компанії Visier LLC, розробника програмного забезпечення для бізнес-аналітики. До цього він входив у раду директорів SAP AG. Раніше пан Шварц був генеральним директором компанії Business Objects S.A., постачальника програмного забезпечення та послуг у сфері бізнес-аналітики. Перед співпрацею з Business Objects доктор Шварц обіймав посаду президента й операційного директора компанії Symantec Corporation, до того — президента та генерального директора компанії Reciprocal Inc. До приходу в Reciprocal Inc. він працював керівником підрозділу промислових рішень компанії IBM Corporation. Доктор Шварц входить до складу ради директорів Асоціації інформаційних технологій при Раді США з питань програмного забезпечення. Він народився в Празі, має ступені бакалавра комп’ютерних наук Університету провінції Манітоба, бакалавра бізнес-адміністрування Університету Торонто та почесного доктора філософії від Університету Делхаузі в Галіфаксі (провінція Нова Шотландія, Канада).

Ервін Гунст (Erwin Gunst)

Колишній операційний директор, компанія SAP

Ервін Гунст є членом Ради директорів нашої компанії з жовтня 2012 року. У 2008–2010 рр. пан Гунст був операційним директором і членом ради директорів SAP AG, де до сфери його обов'язків входили міжнародні операції, інформаційні технології, кадри та керування роботою всіх лабораторій SAP у світі. З 2004 по 2008 р. пан Гунст був одним із керівників SAP AG і головою операційного підрозділу з роботи з продуктами для індивідуальних клієнтів і рішень у регіоні Європи, Ближнього Сходу й Африки (EMEA). До цього він обіймав низку посад у SAP, зокрема посаду директора-розпорядника дочірніх підприємств SAP AG в Бельгії, Швейцарії та Сполученому Королівстві. Пан Гунст отримав ступінь магістра комерційного інжинірингу Вільного університету (школа Солвей) у Брюсселі (Бельгія).

Ульф Клаессон (Ulf Claesson)

Партнер, компанія BLR & Partners

Ульф Клаессон є одним із директорів нашої компанії з жовтня 2012 року. У 2009 році пан Клаессон став партнером у BLR & Partners AG — інвестиційній компанії з Цюриха (Швейцарія). З 2006 по 2009 р. він створив і очолював один із товарних підрозділів компанії HP на посаді головного менеджера та віце-президента. З 2002 по 2006 р. пан Клаессон був головою ради директорів заснованої ним компанії Silverwire Group (тепер входить до складу Hewlett-Packard). До цього Ульф заснував компанії Whitecap GmbH і Whitecap LLP, директором-розпорядником яких він є й досі. З 1977 по 1997 р. пан Клаессон перебував на різних посадах у компанії IBM і створив відділення цієї компанії з виробництва комплектного обладнання в континентальній Європі. Він також є членом президії Федеральної комісії Швейцарії з питань інновацій і сучасних технологій і викладає підприємництво в Швейцарському федеральному технологічному університеті в Цюриху. Пан Клаессон має ступінь магістра природничих наук Технічного університету Чалмерса в Гетеборзі (Швеція).

Уорен Файнголд (Warren Finegold)

Колишній директор зі стратегії групи та розвитку бізнесу, компанія Vodafone Group

Уорен Файнголд став членом ради директорів Avast у лютому 2015 року. Він входив до складу виконавчого комітету Vodafone Group і займав посаду директора зі стратегії групи та розвитку бізнесу. До цього пан Файнголд виконував обов’язки директора-розпорядника інвестиційного банку UBS, де обіймав низку керівних посад. Останньою для нього була посада голови технічного підрозділу в Європі. Перед цим працював виконавчим директором компанії Goldman Sachs International у Нью-Йорку та Лондоні. Він розпочав свою професійну діяльність на посаді керівника підрозділу корпоративних фінансів компанії Hill Samuel and Co. Ltd. Пан Файнголд має ступінь магістра гуманітарних наук із філософії, політики й економіки, який він отримав в Оксфордському університеті, а також ступінь магістра з керування бізнесом Лондонської школи бізнесу.

Belinda Richards

Global Service Line Leader at Deloitte LLP

Belinda Richards joined the Avast Board in June 2018. Her background includes a 30-year career in Finance, M&A, and strategy development and implementation. Previously, Ms. Richards served as a Senior Corporate Finance Partner at Deloitte LLP where she held the position of Global Head of Deloitte’s Merger Integration and Separation Advisory Services business. Currently, Ms. Richards also sits on the Boards of WM Morrison Supermarkets plc, Phoenix Group Holdings plc, The Monks Investment Trust PLC and Schroder Japan Growth Fund plc. She is a member of FRC’s Advisory Group of Audit Committee Chairmen and a member of the Governing Council of CSFI, a not-for-profit think tank based in London. She has a first class honours degree from the University of Kent at Canterbury and a PhD from University College, London.

Вінсент Стеклер (Vincent Steckler)

Генеральний директор

Пан Стеклер обіймає посаду генерального директора та директора компанії Avast із січня 2009 року. Завдяки його керівництву та бізнес-стратегіям загальний оборот компанії зріс у 35 разів і в 2017 році сягнув 811 мільйонів доларів США. Крім того, він створив команду керівників, що постійно забезпечує найвищі показники прибутку в галузі. До приходу в Avast пан Стеклер виконував обов’язки старшого віце-президента з глобального продажу продукції індивідуальним клієнтам компанії Symantec Corporation, де він керував багатоканальним міжнародним продажем споживчих товарів на суму 2 мільярди доларів. Крім того, він два роки обіймав посаду віце-президента Symantec із діяльності в Азії, Японії та країнах Тихоокеанського басейну, а також відповідав за обслуговування підприємств та індивідуальних клієнтів у цьому регіоні. Перш ніж приєднатися до Symantec, пан Стеклер протягом двадцяти років займався розробкою програмного забезпечення, аналізом і проектуванням систем, а також розвитком бізнесу. Пан Стеклер отримав два ступені бакалавра в Університеті Каліфорнії в Ірвайні: один із математики, а інший — з інформатики та комп’ютерних наук.

Філ Маршалл (Phil Marshall)

Фінансовий директор

Філ Маршалл приєднався до Avast у 2018 році, принісши із собою багатий досвід успішного керування фінансовими групами в низці державних і приватних компаній. До початку роботи в Avast протягом своєї сімнадцятирічної професійної діяльності у сфері міжнародної економіки пан Маршалл здійснював обов’язки фінансового директора компаній Exova Group PLC та Wood Mackenzie, генерального директора підрозділу компанії General Electric із роботи з індивідуальними клієнтами та промисловими рішеннями в регіоні Європи, Близького Сходу й Африки (EMEA) з доходом 2 мільярди доларів тощо. Він також входив до складу рад директорів кількох компаній. Пан Маршалл отримав ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку в Університеті Західного Лондона.

Ондржей Влчек (Ondrej Vlcek)

Виконавчий віце-президент, головний менеджер підрозділу продуктів для індивідуальних клієнтів і головний технічний директор

Ондржей Влчек здійснює обов’язки нашого виконавчого віце-президента, головного менеджера підрозділу продуктів для індивідуальних клієнтів і головного технічного директора, очолюючи найбільший підрозділ компанії Avast. Керуючись власними стратегіями та баченням, пан Влчек спроектував нашу хмарну мережу захисту для новітніх рішень безпеки Інтернету речей і завдяки революційному підходові до захисту користувачів у мережі посприяв вражаючому зростанню своєї команди. Перебуваючи на своїй попередній посаді головного технічного директора Avast, він ініціював перетворення компанії зі звичайного розробника антивірусу для ПК на провідного постачальника рішень із забезпечення безпеки нового покоління, яким Avast є сьогодні. У 2003 році пан Влчек став головним розробником Avast і очолив команду, яка створила одну з перших антивірусних програм для Windows. Він має науковий ступінь магістра математики, отриманий у Чеському технічному університеті в Празі.

Едуард Кучера (Eduard Kučera)

Засновник

Едуард Кучера, один зі співзасновників компанії, був головою нашої ради директорів із дня заснування AVAST Software у 2006 році до 2014 р. Перед цим пан Кучера керував діяльністю нашої компанії-попередниці ALWIL Software. Він також виконував обов’язки нашого генерального директора та керував повсякденною роботою, зокрема переходом на модель безкоштовного розповсюдження програмного забезпечення в 2002 році. Перш ніж стати співзасновником компанії Avast, пан Кучера працював фахівцем із комп’ютерного обладнання в Чеському інституті комп’ютерних досліджень (VUMS). У 2009 році пан Кучера був удостоєний звання «Підприємець року» в Чеській Республіці за рейтингом компанії Ernst & Young. Едуард Кучера має ступінь доктора природничих наук у галузі експериментальної фізики, отриманий у Карловому університеті в Празі.

Павел Баудіш (Pavel Baudiš)

Засновник

Павел Баудіш, один із наших співзасновників, був директором компанії AVAST Software з дня її заснування в 2006 році до 2014 р. У 1988 році пан Баудіш написав програму, на базі якої розроблені інші рішення для захисту безпеки, що складають наш асортимент. З 1991 року, ще коли компанія мала назву ALWIL Software, він відігравав одну з головних ролей у розвитку нашого бізнесу. Перш ніж стати співзасновником компанії Avast, пан Баудіш був фахівцем із графіки в Чеському інституті комп’ютерних досліджень (VUMS). Пан Баудіш отримав ступінь магістра за спеціальністю «Інформаційні технології» у Вищій школі хімічної технології в Празі.

Лорн Сомервілль (Lorne Somerville)

Партнер і голова підрозділу телекомунікацій, мультимедіа й технологій, компанія CVC Capital Partners

Лорн Сомервілль, партнер, приєднався до CVC в 2008 році. Лорн є співголовою Фонду стратегічних можливостей, а також очолює підрозділ телекомунікацій, мультимедіа й технологій CVC. Він проживає в Лондоні. До приходу в CVC він працював у компанії UBS, де виконував обов’язки глобального керівника підрозділу телекомунікацій і голови європейської групи комунікацій, а також у Swisscom AG, де він був керівником міжнародного підрозділу Swisscom International. Пан Сомервілль має ступінь магістра гуманітарних наук зі спеціальності «Комп’ютерні науки», який він отримав у Кембриджському університеті, і ступінь магістра з керування підприємством Міжнародного інституту розвитку менеджменту в Лозанні.

Ми невпинно працюємо,
щоб зробити
Інтернет безпечним
для всіх

Ми йдемо до своєї мети, виховуючи нове покоління експертів із кіберзахисту та підвищуючи обізнаність громадськості щодо безпеки в мережі.

Докладніше

Благодійність

Одна з наших фундаментальних цінностей як компанії — діяти на користь громаді. Втіленням цих цінностей у життя є наш фонд, який створює й реалізує програми підтримки літніх людей, осіб з обмеженими фізичними та розумовими можливостями, невиліковно хворих, а також програми освіти в галузі прав людини. Компанія Avast щорічно спрямовує частину прибутків до Фонду Avast.

Фонд Avast