Про Avast

Задача Avast — дбати про вашу безпеку й захист в Інтернеті, залишаючи вам більше часу на інші важливі справи. Ми захищаємо понад 400 мільйонів користувачів від загроз в Інтернеті за допомогою однією з найсучасніших у світі мереж виявлення загроз.

Історія

Передісторія компанії Avast почалася у 1988 році, коли чеські вчені-дослідники Едуард Кучера (Eduard Kučera) та Павел Баудіш (Pavel Baudiš) зіткнулися з «віденським вірусом» та почали свою багаторічну роботу з убезпечення комп'ютерів усього світу від цієї та інших шкідливих програм. У 2016 році ми придбали компанію AVG Technologies, і наразі в Avast працює понад 1000 фахівців у різних країнах світу, які спільно протистоять тим, хто намагається завдати людям шкоди в Інтернеті.

Об'єднання зусиль

У вересні 2016 року Avast придбав компанію AVG Technologies. Упродовж майже 30 років компанії AVG та Avast зростали біч-о-біч, безкоштовно пропонуючи сотням мільйонів користувачів в усьому світі високоякісне захисне ПЗ. Ми продовжуємо пропонувати та підтримувати продукти під марками AVG та Avast. Тепер ми є компанією, яка пропонує повний комплекс товарів і послуг у сфері безпеки, з різноманітними пропозиціями для середнього та дрібного бізнесу і мобільних корпоративних мереж, а також із найбільшим серед конкурентів числом інсталяцій ПЗ у світі.

Avast 2016: нагорода «Вибір редакції» від журналу PC Mag

Нова штаб-квартира. Новий досвід

Ще один рік перемог. У 2015 році компанія Avast запустила нове безкоштовне рішення Business Security, яке спрощує створення системи захисту для компаній малого й середнього розміру. Окрім того, Avast придбав компанію Remotium, продукція якої призначена для захисту даних великих корпорацій, і запустив платформу Avast Mobile Virtual Platform. Найкращий спосіб захисту великих обсягів ділових даних та керування ними. Асортимент продуктів для мобільних пристроїв продовжує розширюватися: вийшов WiFi Finder, додаток для підключення до найшвидшої та найбільш захищеної мережі поблизу. Avast також здобуває нагороду «Вибір редакції» від журналу PC magazine, отримавши оцінку «чудово» по підсумкам ще одного року. Нарешті, невпинне зростання компанії Avast зумовило потребу у переїзді до більшого офісу, що оформлений у стилі Кремнієвої Долини й має найсучаснішу техніку, зручну інфраструктуру для відпочинку й мега-кафетерій.

Зростання в мобільному сегменті триває

Послідовно підсилюючи свої позиції, Avast додає 30 мільйонів нових користувачів і досягає показника у 230 мільйонів активних користувачів в усьому світі. Також у компанії з'являється новий інвестор, CVC Capital Partners, який оцінює бренд Avast в 1 мільярд доларів США; у мобільному сегменті Avast купує новий проект Inmite та збільшує свій штат на 40 розробників програм для мобільних пристроїв. Тим часом Avast Mobile Security досягає показника в 100 мільйонів завантажень швидше, ніж будь-яка інша програма для захисту даних на мобільних пристроях в історії Google Play, а ресурс AV-Comparatives визнає Avast найпопулярнішим постачальником рішень для мобільного захисту даних у Північній і Південній Америці та Європі, а також третім в Азії. Запуск нових продуктів: Avast 2015 з чотирма новими функціями («Захист домашньої мережі», «Безпечний DNS», «сканування HTTPS» та «Смарт-сканування»), Avast SecureLine VPN для Android та iOS, Avast GrimeFighter, а також засіб видалення програм-вимагачів (Avast Ransomware Removal). Кількість штатних працівників Avast сягає 500, компанія відкриває нові представництва в Пекіні, Гонконгу та Сеулі.

25 років плідної праці

У 25-ту річницю свого існування антивірусне програмне забезпечення Avast претендує на галузевий рекорд, захищаючи понад 200 мільйонів комп'ютерів PC, Mac та пристроїв Android в усьому світі — а також є найпопулярнішим (за кількістю завантажень) продуктом на декількох найбільших софтверних порталах світу. Окрім того, AVAST Software (як компанія) купує німецьку компанію secure.me та американський стартап Jumpshot, отримує нагороду Чеської Республіки «Кращому роботодавцю 2013 року» в категорії великих компаній та закінчує рік у статусі найприбутковішої ІТ-компанії у своїй країні, маючи у своєму штаті трохи більше 350 працівників. Запуск нових продуктів: Avast 2014, який включає технологію штучного інтелекту DynaGen; Avast SecureLine VPN (віртуальна приватна мережа для шифрування та анонімізації дій в Інтернеті); Чистильник Avast (для оптимізації/прискорення роботи комп'ютера).

Найважливіші нові віхи

За даними на кінець року, Avast активно захищає понад 170 мільйонів комп'ютерів ПК і Mac та пристроїв Android, при цьому кількість працівників компанії лише трохи перевищує 200. Avast Free Mobile Security стає на Google Play найкращою захисною програмою за оцінками користувачів, а vast! Free Antivirus – найпопулярнішою програмою на Download.com за кількістю завантажень. Запуск нових продуктів: Avast Free Mac Security; продукти Avast версії 7.0 для ПК, які включають такі нові функції, як «Віддалена допомога» (для отримання дистанційної допомоги від друга, який також має ПЗ Avast), портал облікових записів Avast (через який можна контролювати свої пристрої з установленими програмами Avast), а також хмарні функції FileRep (для визначення репутації файлів) та потокова передача оновлень антивірусних баз даних у реальному часі.

Понад 165 мільйонів зареєстрованих користувачів

Станом на середину року у Avast понад 135 мільйонів активних та більш ніж 165 мільйонів зареєстрованих користувачів – і всього цього вдалося досягнути зусиллями трохи більше ніж 150 працівників компанії. Запуск нових продуктів: лінійка Avast Business Protection (зі спрощеною центральною консоллю адміністрування); лінійка продуктів Avast 6.0 з низкою новаторських технологій, у числі яких: WebRep™ (інструмент оцінки репутації сайта), SafeZone («Безпечна Зона» − ізольований, невидимий для потенційного зломника віртуальний робочий стіл, з якого можна безпечно здійснювати покупки та банківські операції в Інтернеті), а також «АвтоПісочниця» (AutoSandbox™ — перша автоматична функція віртуалізації у складі безкоштовної антивірусної програми).

Новий інвестор Summit Partners

Компанія Summit Partners інвестує 100 мільйонів доларів США, отримавши міноритарний пакет акцій AVAST Software, що стає підтвердженням унікального положення Avast на глобальному ринку. Ген Сікенс (Han Sikkens), директор Summit Partners, відзначив: «Така компанія, як AVAST Software – велика рідкість: вона фактично визначає підхід цілковитої галузі до ведення бізнесу. Перспективи зростання цієї виключної компанії приводять нас у захоплення». ALWIL Software змінює свою назву AVAST Software, яка більш чітко пов'язує компанію з її брендом. Avast сягає показника у 130 мільйонів зареєстрованих користувачів. Запуск нових продуктів: Avast версії 5.0, в якому використовуються новий антивірусний модуль і додаткові функції, такі як брандмауер, що непомітно працює в режимі «без сповіщень», та «Пісочниця» (Sandbox).

Розширення компанії

ALWIL наймає досвідченого Вінсента Стеклера (Vincent Steckler) (раніше працював у компанії Symantec) на посаду генерального директора. База зареєстрованих користувачів Avast зростає з 68 млн до 100 млн, а штат компанії тепер нараховує 100 працівників. Запуск нових продуктів: лінійка 5.0, до складу якої входять Avast Free Antivirus, Avast Pro Antivirus та Avast Internet Security.

Перенесення акценту на міжнародні продажі та підтримку

Тепер компанія ALWIL Software робить головний наголос на міжнародні продажі та підтримку, а також переклад антивірусної програми Avast й офіційного сайту avast.com на більшу кількість мов. Компанія досягає рівнів у 50 мільйонів зареєстрованих користувачів і 60 працівників. Запуск нових продуктів: Avast 4.8.

Мільйон користувачів на одного працівника

Компанія досягає показника в 40 мільйонів зареєстрованих користувачів програм Avast, що при штаті в 38 працівників дає співвідношення «один мільйон користувачів на одного працівника». Це співвідношення компанія підтримуватиме впродовж наступних років. Компанія ALWIL Software перетворена на акціонерне товариство. Запуск нових продуктів: Avast Mac Edition та Avast Windows Home Server Edition.

За рік база користувачів збільшується в чотири рази

База користувачів Avast двічі за рік подвоюється, один раз до 10 мільйонів, а наприкінці року й до 20 млн користувачів. У значній мірі це сталося через появу більшої кількості іншомовних версій, а такої-то завдяки тому, що продукція Avast отримала низку галузевих винагород за якість. Avast перемагає у декількох категоріях SC Awards: у номінації «Краща антивірусна програма», а також «Краща програма для захисту від шкідливого ПЗ» (Європа) та «Вибір читачів» (США). Запуск нових продуктів: Avast Linux Home Edition.

Альянс з SanDisk

Компанія ALWIL починає співробітництво з SanDisk. Того часу це був чудовий спосіб збільшити базу користувачів, оскільки число користувачів Інтернету тоді ще було відносно низьким. Завдяки цьому партнерству виникла необхідність локалізувати антивірусну програму Avast для всіх ринків, де пропонувалася продукція SanDisk. Отже, ALWIL наймає перших штатних спеціалістів для виконання завдань локалізації та підтримки. Запуск нових продуктів: Avast U3 Edition (для SanDisk) та Avast 4.6.

Один мільйон користувачів

Лише через 30 місяців після реєстрації першого користувача кількість користувачів безкоштовної версії Avast налічує вже один мільйон. До цього моменту все ще важко було зрозуміти, чи буде працювати модель безкоштовного розповсюдження продукту, аналоги якого конкуренти пропонують виключно за гроші. Однак досягнення показника в один мільйон користувачів підтверджує успішність проникнення на ринок. Компанія ALWIL починає вишикувати схему співробітництва з дистриб'юторами із різноманітних країн світу, які бажають продавати рішення для захисту комп'ютерів. Запуск нових продуктів: Avast для Linux, Avast 4.5 Home/Professional edition, Avast Distributed Network Manager (ADNM) та Avast BART CD 2.0.

Відкриття інтернет-магазину

Зростання бази користувачів безкоштовної програми Avast призводить до потреби у зручній системі продажів платних рішень компанії через Інтернет. Тому ALWIL за допомогою компанії Digital River відкриває онлайновий магазин share-it! Запуск нових продуктів: Avast Bootable Antivirus & Recovery Tool (BART) CD та безкоштовної версії Avast 4 Home Edition (проект реалізований під керівництвом Онджея Влчека (Ondrej Vlček)).

Вихід безкоштовної антивірусної програми Avast

Один із засновників компанії Едуард Кучера (Eduard Kučera) впроваджує інноваційну стратегію збільшення користувацької спільноти, засновану на наступному принципі: всі користувачі ПК мають право на захист від шкідливих програм, а безпека має бути доступною для кожного. В рамках цієї стратегії 1 червня компанія ALWIL Software випускає безкоштовний антивірус для домашніх (некомерційних) користувачів. Через півроку, в січні 2002 р., починає працювати нова система реєстрації, і відбувається реєстрація першого користувача безкоштовної антивірусної програми Avast antivirus Home Edition.

Компанія McAfee використовує антивірусний модуль Avast

ALWIL Software надає компанії McAfee свій антивірусний модуль Avast, який після цього використовувався в антивірусних продуктах McAfee. Наші антивірусні технології доводять свою ефективність, а логотип «Powered by Avast engine» з'являється на коробках продукту McAfee VirusScan. Компанія ALWIL також бере на роботу першого спеціаліста з технічної підтримки Павела Моурека (Pavel Mourek).

Нагороди в усіх категоріях

Антивірус Avast увійшов до числа перших трьох антивірусних програм у світі, які вдостоїлися нагород VB100 від журналу Virus Bulletin з усіх трьох категорій, що оцінювалися. Журнал Virus Bulletin — це авторитетне незалежне видання з комп'ютерної безпеки, й отримати навіть одну нагороду VB100 непросто.

Перша антивірусна програма для Windows 95

Молодий спеціаліст Онджей Влчек (Ondrej Vlček) (наразі технічний директор компанії) стає працівником компанії ALWIL Software й одночасно закінчує навчання в університеті. Він розробляє першу антивірусну програму для Windows 95.

Створення компанії

Засновники компанії Павел Баудіш (Pavel Baudiš) та Едуард Кучера (Eduard Kučera), скориставшись свободою від соціально-економічних обмежень соціалістичного режиму, нарешті перетворюють ALWIL Software з кооперативу в акціонерну компанію.

Оксамитова революція

Оксамитова революція та незалежність Чехословаччини від Радянського Союзу дають приватним підприємцям економічну свободу. У попередні роки багато організацій не могли отримати статус «компанії» та змушені були працювати як «кооперативи».

Перша програма для захисту від «віденського вірусу»

Павел Баудіш, на той час науковій співробітник Празького науково-дослідного інституту математичних апаратів, зіштовхується з екземпляром «Віденського вірусу» та, зацікавлений ним, створює програму, здатну його видалити. Він показує програму своєму колезі Едуарду Кучері, і вони разом створюють кооператив ALWIL Software, який випускає першу антивірусну програму Avast. Через жорсткі обмеження, що накладаються існуючим режимом, підприємцям не вдається зареєструвати «компанію».

Статистика

За останні 30 днів
Avast врятував світ від

2368767045

атак вірусів.

Перегляньте докладну статистику


Вінсент Стеклер (Vincent Steckler), виконавчий директор

Вінсент Стеклер (Vincent Steckler)

Виконавчий директор

Вінсент Стеклер обіймає посаду виконавчого директора та є одним із наших директорів із 2009 року. До цього він був старшим віце-президентом із глобального продажу споживацьких товарів у корпорації Symantec. Пан Стеклер почав працювати в Symantec у 2000 році на посаді віце-президента з державного сектора і стояв біля витоків Symantec, коли компанія надавала послуги місцевій владі, керівництву штатів та органам федеральної влади США. Крім того, пан Стеклер 2 роки обіймав посаду віце-президента Symantec з діяльності в Азії, Японії та країнах Тихоокеанського басейну та відповідав за обслуговування підприємств і приватних клієнтів у цьому регіоні. Перш ніж приєднатися до Symantec, пан Стеклер протягом 20 років займався розробкою програмного забезпечення, системним аналізом і проектуванням, керуванням проектами та розвитком підприємництва. Пан Стеклер отримав 2 ступені бакалавра в Університеті Каліфорнії (Ірвайн) — одну з математики, а іншу — з інформатики та теорії обчислювальних наук.

Рене-Гайнріх Бінц (Rene-Heinrich Bienz), фінансовий директор

Рене-Гайнріх Бінц (Rene-Heinrich Bienz)

Фінансовий директор

Рене-Гайнріх Бінц виконує в компанії обов'язки фінансового директора з жовтня 2014 р. До цього Рене працював фінансовим директором міланської компанії Fastweb в Мілані, дочірнього підприємства Swisscom та провідного провайдера альтернативних телекомунікаційних послуг в Італії. З 2005 до 2011 року Рене був фінансовим директором Bakcell, другого за розміром оператора мобільного зв'язку в Азербайджані. Рене Бінц тривалий час працював у сфері фінансів і посідав керівні посади в компаніях Італії, Азербайджану, Швейцарії, а також у компанії Czech Telecom (тепер O2) в Чеській Республіці. Він має науковий ступінь магістра керування бізнесом (зі спеціалізацією у сферах банківської діяльності та фінансів), отриманий в університеті Фрібурга, Швейцарія, а також пройшов програму керування адміністративно-виконавчою сферою в Гарвардській школі бізнесу.

Алан Рассаб (Alan Rassaby), головний юрисконсульт і секретар компанії

Алан Рассабі (Alan Rassaby)

Головний юрисконсульт і секретар компанії

Алан Рассабі виконує у компанії обов'язки головного юрисконсульта та секретаря з лютого 2013 року. Також він з квітня до жовтня 2016 року виконував функції голови відділу кадрів. З 2001 по 2012 року Алан був головним юрисконсультом компанії RightNow Technologies, Inc. (NASDAQ RNOW), також він декілька років виконував у компанії обов'язки секретаря и старшого віце-президента по кадрам. До того пан Рассабі був старшим віце-президентом та головним юрисконсультом компаній Powerhouse Technologies, Inc. (NASDAQ PWRH) та Anchor Gaming, Inc. (NASDAQ SLOT) (після того, як Anchor придбала Powerhouse). До роботи юрисконсультом у компаніях з випуску програмного забезпечення пан Рассабі працював юристом в Австралії, де він був партнером компанії Phillips Fox, Lawyers. Свій перший ступінь з права Алан Рассабі отримав в Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї (Австралія), потім він також отримав диплом магістра юриспруденції в Лондонській школі економіки та політології Лондонського університету (Англія). Він входить до державних юридичних асоціацій штатів Новий Південний Уельс та Вікторія (Австралія) і Орегон (США).

Гленн Тейлор (Glenn Taylor) керівник апарату та генеральний менеджер, сегмент малого та середнього бізнесу

Гленн Тейлор (Glenn Taylor)

Керівник апарату та генеральний менеджер, сегмент малого та середнього бізнесу

Гленн Тейлор є в Avast керівником апарату та генеральним менеджером підрозділу малого й середнього бізнесу.
До цього він з 2011 року обіймав посаду віце-президента зі збуту, а перед цим — директором зі стратегії. Перш ніж почати працювати в нас, Гленн Тейлор з 2006 по 2010 рік був старшим директором з електронної комерції в корпорації Symantec і керував відділом електронної комерції і відділом партнерських продажів. З 2000 по 2006 рік пан Тейлор обіймав посаду старшого директора Symantec з продажів у державному секторі, де він керував відділом продажу продуктів для державних і освітніх установ і органів місцевої влади. Перш ніж перейти в Symantec, пан Тейлор був директором відділу з поповнення бази знань та бойового забезпечення ВПС США, де він керував запровадженням важливих започаткувань у сфері інформаційних технологій, включаючи перший портал повітряних військ для бізнес-систем, і укладав угоди з підприємствами щодо застосування комерційних технологій.
Пан Тейлор отримав ступінь бакалавра у галузі дослідження операцій у Військово-повітряній академії США і ступінь магістра — в Університеті Південної Каліфорнії.

Онджей Влчек (Ondřej Vlček), виконавчий віце-президент та генеральний менеджер, споживчий сегмент

Онджей Влчек (Ondřej Vlček)

Виконавчий віце-президент та генеральний менеджер, споживчий сегмент

Онджей Влчек є виконавчим віце-президентом та генеральним менеджером Avast по споживчому сегменту, він також виконує функції технічного директора компанії. Онджей упродовж біль ніж двох років (з 2014 року) був виконавчим директором компанії, а до того, з 2007 року, працював на посаді технічного директора. Він прийшов у компанію у 1995 році на посаду розробника ПЗ, а 2003 році став старшим розробником. Онджей Влчек входив до робочої групи, що розробила нашу першу антивірусну програму для Windows. Пан Влчек має науковий ступень магістра математики, отриманий у Чеському технічному університеті (Прага).

Геген Сінг (Gagan Singh) старший віце-президент і генеральний менеджер, мобільний сегмент

Геген Сінг (Gagan Singh)

Старший віце-президент і генеральний менеджер, мобільний сегмент

Геген Сінг є старшим віце-президентом компанії та генеральним менеджером підрозділу бізнес-продуктів для мобільних пристроїв. На останній посаді він працює з серпня 2015 року. До цього він був віце-президентом зі стратегії у мобільній сфері і технічних питань та рішень у Moovweb, компанії з Сан-Франциско, яка працювала за схемою «Програмне забезпечення як послуга», пропонуючи хмарні послуги з оптимізації користування мобільними пристроями. З 2012 до 2014 року Геген Сінг був виконавчим віце-президентом та технічним директором VIZ Media, міжнародної мультимедійної компанії. До цього він був засновником та виконавчим директором компанії West Side Labs Inc. з представництвами у Нью-Йорку та Токіо. Геген Сінг має більш ніж 15-річний досвід керування виробничими, технічними та маркетинговими робочими групами у компаніях з розробки програмного забезпечення для бізнесу та індивідуальних користувачів.

Він має наукові ступені магістра керування бізнесом від Слоанської школи менеджменту у складі Массачусетського технологічного інституту, магістра бухгалтерського обліку від Гарвардської школи Кеннеді та бакалавра з електротехніки й комп'ютерних наук від Каліфорнійського університету.

Джим Холден (Jim Holden), старший віце-президент та генеральний менеджер платформи

Джим Холден (Jim Holden)

Старший віце-президент та генеральний менеджер платформи

Джим Холден виконує у компанії обов'язки генерального менеджера платформи з вересня 2016 року. До переходу в Avast пан Холден працював старшим директором з питань стратегічного планування у Google, Inc. (NASDAQ GOOG), де він очолював глобальні та регіональні робочі групи, які керували впровадженням ділової стратегії Google у сферах дистрибуції продуктів для комп'ютерів і мобільних пристроїв, синдикації пошукових служб і служб, спрямованих на отримання прибутку, а також в області здобуття стратегічного вмісту. Працюючи з найбільшими партнерами бренду в усьому світі, Джим разом зі своїми колегами збільшив користувацьку базу головних продуктів Google на сотні мільйонів користувачів, цим зробивши дуже значний внесок у досягнення стратегічних та поточних задач компанії Google. Пан Холден прийшов до компанії Google у 2005 році на посаду директора з керування партнерськими відносинами у сфері мобільного зв'язку й у цій ролі встановив перші партнерські контакти Google із глобальними мобільними операторами та виробниками оригінального обладнання. До переходу в Google Джим Холден 20 років працював у царинах обслуговування споживчого ПЗ, керування стратегією у технічній сфері, корпоративного та ділового розвитку, інвестиційного банкарства та юриспруденції.
Пан Холден має ступені бакалавра гуманітарних наук від коледжу Амхерст та доктора юриспруденції від школи права при університеті штату Вірджинія. Він почав свою кар'єру як юрист і досі залишається активним і поважним членом юридичної асоціації штату Н'ю-Йорк.

Кевін Чепмен Старший віце-президент і генеральний менеджер, сегмент малого та середнього бізнесу

Кевін Чемпен

Старший віце-президент і генеральний менеджер, сегмент малого та середнього бізнесу

Кевін Чепмен (Kevin Chapman) має понад 20-річний досвід керування сферою інформаційних технологій. За цей час він очолював регіональні та глобальні робочі групи, просував, реформував і масштабував компанії, що обслуговували корпорації, малі та середні підприємства й споживчий сегмент з обсягом доходу від 30 мільйонів до 2 мільярдів доларів США. Кевін має дипломи інженера та магістра з бізнес-адміністрування від університету Ворвік (Великобританія). Він працював на різноманітних посадах, серед яких керівник виробництва, збуту й маркетингу, а також генеральний менеджер у кількох провідних компаніях світу, зокрема Marconi's, Computervision, Apple і Symantec. Зокрема, деякий час Кевін керував сегментами споживчого та малого й середнього бізнесу в компанії Symantec, де за чотири роки йому вдалося втричі збільшити обсяг доходу та здобути чотири нагороди Stevie's за успіхи у сфері обслуговування споживачів. На останній посаді до переходу в Avast Кевін займався стратегічним і маркетинговим плануванням у латиноамериканському регіоні, розробивши стратегію, яка отримала схвалення ради директорів і в рамках якої в регіон було інвестовано 25 мільйонів доларів із подальшим зростанням на 150 % до рівня 450 мільйонів.

Робін Селден (Robin Selden), директор по маркетингу

Робін Селден (Robin Selden)

Директор по маркетингу

Робін Селден приєдналася до Avast Software у жовтні 2015 року, вона займається глобальним просуванням торговельної марки, генеруванням попиту та стимулюванням лояльності користувачів Avast — провідної світової компанії, що створює системи захисту для індивідуальних і корпоративних користувачів. До переходу в Avast Робін виконувала обов'язки директора з маркетингу в компанії NETGEAR, де вона входила до складу ради директорів, чимало зробивши для того, щоб компанія здобула найбільшу частку світового ринку керування домашніми мережами WiFi та інтелектуальних систем відеоспостереження за будинком. Пані Селден керувала рекламою, контент-маркетингом, маркетинговими інформаційними системами та стратегіями просування у соціальних мережах світу. Також вона відповідала за якість обслуговування споживачів і зростання прибутків від електронної комерції через систему Amazon та інші аналогічні системи на міжнародному ринку. Перед тим як прийти до NETGEAR, Робін працювала старшим віце-президентом з маркетингу в компанії Dolby, займаючись маркетингом продукції, зв'язками з голлівудськими студіями, маркетингом за допомогою кіно та зв'язками з корпораціями. Під час роботи в компанії Dolby пані Селден розробила для неї перші рекламні кампанії та кампанії в соціальних мережах, в результаті чого підвищилася популярність бренду Dolby серед користувачів молодшого віку. Останньою посадою Робін в компанії Logitech була посада віце-президента та керівника підрозділу засобів потокової передачі мультимедіа, де їй удалося за два роки збільшити обсяг бізнесу у три рази. До того вона, зокрема, працювала в Logitech на посаді віце-президент з міжнародного маркетингу, займаючись розробкою маркетингової стратегії для споживчого ринку, керуванням телевізійною рекламою та керуванням торговельною маркою Logitech. Пані Селден має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері загального менеджменту та маркетингу сучасних технологій, продуктів для бізнесу та мобільних продуктів.

Вона входила до консультативної ради вищої школи бізнесу університету Санта-Клара, є лауреатом нагороди TWIN від Кремнієвої Долини, якою нагороджують жінок-керівників, та в 2003 році була визнана виданням Silicon Valley Business Journal однією з «Провідних жінок у бізнесі». Робін має науковий ступінь магістра керування бізнесом від університету Санта-Клара і з відмінністю закінчила Політехнічний університет штату Каліфорнія, здобувши ступінь бакалавра наук.

Стівен Ширз (Steven Scheers), керівник відділу кадрів

Стівен Ширз (Steven Scheers)

Керівник відділу кадрів

Стівен Ширз прийшов до Avast внаслідок придбання AVG, і тепер він керує роботою з високоефективними працівниками компанії в усьому світі. Як стратегічно мислячий менеджер із «ейч-ар», Стівен дбає про підвищення ефективності роботи та вишиковує особисті відносини, які нам потрібні для успішного функціонування нашої організації та підвищення показників її прибутковості. Працюючи в Avast, Стівен Ширз зосереджується на підсиленні компанії, знаходячи, залучаючи та зберігаючи найкращих спеціалістів в галузі − а ми прагнемо стати найкращим роботодавцем.
До приходу в Avast Стівен з 2014 року виконував обов'язки директора по персоналу в компанії, а до цього − директора по персоналу та члена правління TNT Express, наразі однієї з найбільших у світі кур'єрських компаній. У сукупності Стівен Ширз має більш ніж 20 років досвіду роботи на різноманітних виконавчих посадах у таких великих компаніях та торговельних марках, як NXP Semiconductors, Inbev, Sony Ericsson Mobile та Siemens.

Детлеф Штайнмец Директор з інформаційних технологій

Детлеф Штайнмец

Директор з інформаційних технологій

Детлеф Штайнмец (Detlef Steinmetz) приєднався до команди Avast у ролі директора з інформаційних технологій у січні 2017 року, взявши на себе повну відповідальність за всі аспекти інформаційних технологій. Штайнмец зосередив увагу на узгодженні внутрішніх систем компанії, якими користуються наші партнери й торгові представники, що полегшило ведення бізнесу.

До роботи в Avast Детлеф Штайнмец понад два роки обіймав посаду директора з інформаційних технологій у швейцарській телекомунікаційній компанії Sunrise, де пристосовував IT-інфраструктуру компанії до складних вимог висококонкурентного ринку. Він модернізував і вдосконалив IT-інфраструктуру так, щоб вона відповідала потребам обслуговування споживачів і мережі, і підготував її до майбутніх завдань. Штайнмец також працював головним менеджером з IT-операцій і головним інженером у компаніях NETnet, Telegate і T-Mobile, і має вчений ступінь в області електротехніки від Мюнхенського університету збройних сил.


Пітер Тернер (Peter Turner), старший віце-президент зі збуту та маркетингу, споживчий сегмент

Пітер Тернер (Peter Turner)

Старший віце-президент зі збуту та маркетингу, споживчий сегмент

Пітер Тернер приєднався до Avast через придбання компанії AVG. Він входить до складу вищого керівництва компанії, до сфери його обов'язків входить керування глобальним збутом і маркетингом у категорії споживчих продуктів для ПК. Головна Пітера задача — дбати про продовження зростання у споживчому сегменті через підвищення ступеню вдоволеності клієнті і координацію робочих груп у сфері збуту й маркетингу. Він має значний позитивний досвід у розвитку бізнесу, націленого на споживача, а також неодноразово успішно інтегрував різноманітні робочі групи у працюючу компанію.
До приходу в Avast Пітер був генеральним менеджером по споживчому сегменту в AVG. Туди він прийшов із Experian, глобальну компанію з надання інформаційних услуг, де він був генеральним директором сектору споживчиг послуг. До цього Пітер Тернер працював на різноманітних посадах, пов'язаних із комерцією, у низці інших компаній, у тому числі Orange, Freeserve, Sainsbury’s, Dixons та GE.
Він є членом Інституту професійного маркетингу та Інституту прямого й цифрового маркетингу.

Йозеф П. Хос (Josef (Pepa) Hos), старший віце-президент із продуктів та операцій, споживчий сегмент

Йозеф П. Хос. (Josef (Pepa) Hos)

Старший віце-президент із продуктів та операцій, споживчий сегмент

Йозеф Хос працює в компанії Avast на посаді старшого віце-президента з продуктів та операцій (споживчий сегмент). Раніше він був віце-президентом по міжнародним продажам. Йозеф прийшов до Avast 7 років тому і є ключовим членом керівництва компанії: багато в цьому завдяки його зусиллям відбулося швидке зростання нашого бізнесу (за цей час середньорічний сукупний темп зростання складає 51%). В Avast Йозеф першим запровадив можливість купувати продукти на настільній платформі, розробив модель продажів «фріміум» («мінімальний набір послуг безкоштовно, все інше за гроші»), яка нині стала такою популярною, і розробив модель стимуляції доходу на основі аналізу даних.
До переходу в Avast Йозеф Хос працював у компанії AVG у сфері глобальних інтернет-продажів, там він займався розробкою концепції веб-сайта, більше спрямованої на користувача, та розробляв перші внутрішньопродуктові кампанії. Йозеф вибрав свій шлях у житті після того, як закохався у комп'ютери та програмування — і ця любов визначила напрямок його кар'єри. Його першим місцем роботи була Moravia, глобальна компанія, що займається локалізацією та тестуванням ПЗ. Там він опанував професію програміста, працюючи над написанням внутрішніх програм, дизайном користувацького інтерфейсу та веб-сайтом компанії. Йозеф Хос народився та виріс у Чеській Республіці. Наразі йому лише 37 років, і його любов до цифрового світу швидко рухає вперед його кар'єру.

Едуард Кучера (Eduard Kučera)

Засновник

Едуард Кучера, один із співзасновників компанії, був головою нашої ради директорів із дня заснування компанії AVAST Software у грудні 2006 року до січня 2014 року. Із 1991 року пан Кучера відповідав за роботу нашої компанії-попередниці, ALWIL Software. З 1991 року по 2009 рік пан Кучера також виконував обов'язки нашого генерального директора та керував повсякденною роботою, зокрема, переходом на модель безкоштовного розповсюдження програмного забезпечення у 2002 році. Перш ніж стати співзасновником компанії Avast, пан Кучера був фахівцем з апаратного забезпечення комп'ютерів в Чеському інституті комп'ютерних досліджень (VUMS). У 2009 році пан Кучера був удостоєний звання «Підприємець року» у Чеській Республіці за версією Ernst & Young. Едуард Кучера захистив ступінь доктора природничих наук у галузі експериментальної фізики в Карловому університеті в Празі.

Павел Баудіш (Pavel Baudiš)

Засновник

Павел Баудіш, один із наших співзасновників, був директором компанії AVAST Software з дня її заснування у грудні 2006 року до січня 2014-го. У 1988 році пан Баудіш написав програму, на базі якої розроблені інші засоби захисту безпеки, що складають наш асортимент. Із 1991 року, ще коли наша компанія мала назву «партнерство ALWIL Software», пан Баудіш відігравав одну з головних ролей у розвитку нашого бізнесу. Перш ніж стати співзасновником компанії Avast, пан Баудіш був фахівцем із графіки в Чеському інституті комп'ютерних досліджень (VUMS). Пан Баудіш отримав ступінь магістра за спеціальністю «інформаційні технології» у Вищій школі хімічної технології у Празі.

Вінсент Стеклер (Vincent Steckler), виконавчий директор

Вінсент Стеклер (Vincent Steckler)

Виконавчий директор

Вінсент Стеклер обіймає посаду виконавчого директора та є одним із наших директорів із 2009 року. До цього він був старшим віце-президентом із глобального продажу споживацьких товарів у корпорації Symantec. Пан Стеклер почав працювати в Symantec у 2000 році на посаді віце-президента з державного сектора і стояв біля витоків Symantec, коли компанія надавала послуги місцевій владі, керівництву штатів та органам федеральної влади США. Крім того, пан Стеклер 2 роки обіймав посаду віце-президента Symantec з діяльності в Азії, Японії та країнах Тихоокеанського басейну та відповідав за обслуговування підприємств і приватних клієнтів у цьому регіоні. Перш ніж приєднатися до Symantec, пан Стеклер протягом 20 років займався розробкою програмного забезпечення, системним аналізом і проектуванням, керуванням проектами та розвитком підприємництва. Пан Стеклер отримав 2 ступені бакалавра в Університеті Каліфорнії (Ірвайн) — одну з математики, а іншу — з інформатики та теорії обчислювальних наук.

Скотт Коллінз (Scott Collins), директор-розпорядник
Summit Partners

Скотт Коллінз (Scott Collins)

Директор-розпорядник — Summit Partners

Скотт Коллінз був одним із наших директорів із серпня 2010 року. Пан Коллінз є директором-розпорядником Summit Partners, L.P. — міжнародної інвестиційної компанії. Скотт прийшов до Summit Partners у 1996 році. Пізніше він заснував лондонське відділення компанії, роботою якого він наразі керує. До приходу в Summit Partners Скотт Коллінз працював консультантом у компанії McKinsey & Company, а також обіймав низку посад в урядових організаціях США. Зараз Скотт Коллінз входить до складу рад директорів наступних компаній: Actix Limited (аналіз й оптимізація мобільних мереж); Bigpoint GmbH (азартні ігри в Інтернеті); Multifonds (IGEFI Group Sàrl) (розробка ПЗ для обліку діяльності фондів і для підтримки діяльності трансфер-агентів; Ogone SA/NV (платіжна система в Інтернеті); vente-privee.com SAS (ексклюзивний постачальник високоякісної споживчої продукції); Welltec International (постачальник високоточних робототехнічних систем для нафтогазових свердловин. Пан Коллінз має ступені бакалавра економіки від Гарвардського університету та доктора права від Гарвардської школи права.

John Schwarz, голова ради директорів та
виконавчий директор, Visier

Джон Шварц (John G. Schwarz)

Голова ради директорів
та виконавчий директор, Visier

Джон Шварц був членом нашої ради директорів з грудня 2011 року. У січні 2014 року він став головою ради директорів AVAST Software s.r.o. З травня 2010 року доктор Шварц виконує обов'язки виконавчого директора, а також є одним із засновників Visier LLC — фірми-постачальника ПЗ для бізнес-аналітики. До того Джон Шварц з березня 2008 по лютий 2010 року входив до складу виконавчої ради SAP AG. З вересня 2005 до придбання Business Objects S.A. компанією SAP, яке сталося у січні 2008-го, доктор Шварц був виконавчим директором цієї компанії-постачальника ПЗ та послуг у сфері бізнес-аналітики. До приходу в Business Objects Джон Шварц виконував обов'язки президента та операційного директора Symantec Corporation (з грудня 2001 до вересня 2005). До Symantec, з січня 2000 до грудня 2001 року, доктор Шварц був президентом та виконавчим директором Reciprocal Inc. — компанії-постачальника корпоративних послуг у сфері захисту електронної комерційної діяльності (поширення цифрового вмісту через Інтернет). До приходу до Reciprocal Джон Шварц 25 років працював у корпорації IBM, останнім часом він виконував там обов'язки генерального менеджера підрозділу галузевих рішень IBM — міжнародної організації, яка займалася створенням бізнес-програм та наданням відповідних послуг великим корпоративним клієнтам IBM. Доктор Шварц входив до складу ради директорів Асоціації інформаційних технологій у раді США з питань програмного забезпечення. Джон Шварц народився у Празі, він має ступені бакалавра комп'ютерних наук Університету провінції Манітоба, бакалавра бізнес-адміністрування Університету Торонто та почесного доктора філософії від Університету Делхаузі в Галіфаксі (Нова Шотландія).

Онджей Влчек (Ondřej Vlček), виконавчий віце-президент та генеральний менеджер, споживчий сегмент

Онджей Влчек (Ondřej Vlček)

Виконавчий віце-президент та генеральний менеджер, споживчий сегмент

Онджей Влчек є виконавчим віце-президентом та генеральним менеджером Avast по споживчому сегменту, він також виконує функції технічного директора компанії. Онджей упродовж біль ніж двох років (з 2014 року) був виконавчим директором компанії, а до того, з 2007 року, працював на посаді технічного директора. Він прийшов у компанію у 1995 році на посаду розробника ПЗ, а 2003 році став старшим розробником. Онджей Влчек входив до робочої групи, що розробила нашу першу антивірусну програму для Windows. Пан Влчек має науковий ступень магістра математики, отриманий у Чеському технічному університеті (Прага).

Ервін Гунст (Erwin Gunst) колишній директор з питань виробництва в SAP

Ервін Гунст (Erwin Gunst)

Колишній директор з питань виробництва компанії SAP

Ервін Гунст є одним із директорів нашої компанії з жовтня 2012 року. З липня 2008 по березень 2010 пан Гунст був операційним директором і членом ради директорів SAP AG, де до сфери його обов'язків входили міжнародні операції, інформаційні технології, кадри та керівництво роботою усіх лабораторії SAP у світі. З жовтня 2004 по липень 2008 Ервін Гунст був директором SAP AG і керівником операційного відділу по роботі з клієнтами та рішеннями по регіону «Європа, Ближній Схід та Африка». З 1988 по 2004 рік пан Гунст обіймав різноманітні посади в SAP AG, у тому числі посади директора філіалів SAP AG в Бельгії, Швейцарії та Великобританії, а до того працював у відділі фінансів та контролю SAP International AG у Швейцарії. Пан Гунс отримав ступінь магістра комерційного інжиніринга Вільного університету Сольвей у Брюсселі, Бельгія.

Ульф Клаессон (Ulf Claesson) партнер
BLR & Partners

Ульф Клаессон (Ulf Claesson)

Партнер — BLR & Partners

Ульф Клаессон є одним із директорів нашої компанії з жовтня 2012 року. З 2009 року пан Клаессон є партнером компанії BLR & Partners AG − приватної фірми з Цюріху (Швейцарія). З 2006 по 2009 рік, після того як одну з його компаній придбала корпорація Hewlett Packard, Ульф Клаессон керував роботою одного з підрозділів Hewlett Packard на посадах генерального менеджера та віце-президента. з 2002 по 2006 рік Ульф був головою ради директорів заснованої ним компанії Silverwire Group (тепер входить до складу Hewlett-Packard). До заснування Silverwire Group Ульф Клаессон заснував (у 1997 році) компанії Whitecap GmbH та Whitecap LLP, директором-розпорядником яких він досі є. З 1977 по 1997 рік пан Клаессон обіймав різноманітні керівні та виконавчі посаді в європейських та всесвітніх підрозділах корпорації IBM, де він разом із декількома новими бізнес-сегментами створював глобальну мережу дистриб'юторів та OEM-бізнес IBM у материковій Європі. Ульф Клаессон також є членом президії Федеральної комісії Швейцарії з питань інновацій та сучасних технологій і виступає з лекціями з підприємництва у Швейцарському федеральному технологічному університеті в Цюріху. Пан Клаессон має ступінь магістра технічних наук від Технічного університету Чамберса в Гетеборзі (Швеція).

Сідгарт Пател (Siddharth Patel), директор-розпорядник
CVC Capital Partners

Сідгарт Пател (Siddharth Patel)

Директор-розпорядник, CVC Capital Partners

Директор-розпорядник, прийшов до CVC у 2010 році. Сід працює у відділі телекомунікацій, ЗМІ та сучасних технологій компанії CVC, він живе в Лондоні. До CVC він 9 років працював в Apax Partners, у відділі сучасних технологій і телекомунікацій, там він очолював та контролював між-секторні операції. До Apax Сідгарт Пател працював у Monitor Company. Він має ступені магістра та бакалавра гуманітарних наук (1-й клас) від Оксфордського університету.

Лорн Сомервіль (Lorne Somerville), партнер та голова відділу технологій і зв'язків зі ЗМІ
CVC Capital Partners

Лорн Сомервіль (Lorne Somerville)

Партнер та голова відділу технологій і зв'язків зі ЗМІ, CVC Capital Partners

Партнер, прийшов до CVC у 2008 році. Лорн є керівником відділу телекомунікацій, ЗМІ та сучасних технологій компанії CVC, він живе в Лондоні. До приходу в CVC він працював у компанії UBS, де виконував обов'язки глобального керівника відділу телекомунікацій та голови європейської групи зв'язку, а також Swisscom AG, де він був керівником міжнародного підрозділу Swisscom International. Лорн Сомервіль має ступень магістра гуманітарних наук зі спеціальності «комп'ютерні науки», яку він отримав в Кембриджі, та магістра з керування підприємством від університету IMD (Лозанна).

Уорен Файнголд (Warren Finegold), директор зі стратегії групи та розвитку бізнесу
Vodafone Group

Уорен Файнголд (Warren Finegold)

Директор зі стратегії групи та розвитку бізнесу Vodafone Group

Уорен Файнголд увійшов до складу ради директорів Avast у лютому 2015 року. З 2006 року він входив до складу виконавчого комітету Vodafone Group, наразі він є там директором зі стратегії групи та розвитку бізнесу. До цього Уорен Файнголд був директором-розпорядником інвестиційного банку UBS, де обіймав низку керівних посад. Останньою для нього була посада голови технічного відділу по країнам Європи. До UBS Уорен був виконавчим директором Goldman Sachs International у Нью-Йорку та Лондоні, надаючи компаніям консультаційні послуги щодо злиттів та придбань і залучення додаткового капіталу. Свою кар'єру Уорен Файнголд розпочав на керівній посаді у відділу корпоративних фінансів компанії Samuel and Co. Ltd. Вин має наукові ступені магістра філософії, політики та економіки від Оксфордського університету та магістра керування бізнесом від Лондонської школи бізнесу.

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.