Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Вас вітає компанія Avast!

Мета Avast — створення світу, що гарантує всім безпеку та конфіденційність
незалежно від особи користувача, місцезнаходження чи способу підключення.

дивитися відео

Швидший і розумніший штучний інтелект

Avast — одна з найбільших у світі компаній із надання послуг безпеки, що використовує технології наступного покоління для боротьби з кібератаками в реальному часі. Від інших компаній, що застосовують технології наступного покоління, ми відрізняємося нашою величезною базованою в хмарі системою машинного навчання, яка отримує неперервний потік даних від сотень мільйонів наших користувачів, що сприяє навчанню з безпрецедентною швидкістю та робить нашу систему штучного інтелекту розумнішою та швидшою за будь-яку іншу.

Завантажити інформацію

Масштабована
хмарна інфраструктура

Компанія Avast створила масштабовану хмарну інфраструктуру забезпечення безпеки, яка бачить усе, що відбувається в Інтернеті. Ми отримуємо інформацію про будь-які події в мережі (як приємні, так і не дуже), і це дає нам унікальну можливість першими вивчати й аналізувати потенційні загрози. Коли з’являється нова шкідлива програма, ми можемо швидко задіяти нові засоби безпеки для захисту користувачів.

Avast попереджає 2 мільярди атак щомісяця

Ми використовуємо передовий захист від загроз, щоб
уберегти вас і ваш бізнес від кібератак.

Віддані своїй справі спеціалісти з питань кібербезпеки

Своїм інноваційним підходом до безпеки Avast завдячує групі найталановитіших і найдосвідченіших фахівців із захисту інформації на планеті. Маючи штаб-квартиру в Празі — колисці фахівців із проектування та комп’ютерних наук, — ми залучаємо лише найкращі та найсвітліші голови до роботи в нашому відділі досліджень і розробки, у якому працює понад 45 % усіх наших співробітників. Наші науковці, інженери й математики прийшли до нас із найпрестижніших закладів, серед яких Стенфордський університет, Массачусетський технологічний інститут, Оксфордський університет і НАСА. Рушійною силою нашого зростання є палке прагнення перемогти та знищити загрози безпеці.

Основна частина нашого патентного портфеля, що весь час зростає, стосується 4 ключових сфер, наведених нижче.

  • Виявлення та блокування шкідливих програм
  • Штучний інтелект і машинне навчання
  • Інтернет
    речей
  • Технології
    визначення місцезнаходження

Ми невпинно працюємо,
щоб зробити
Інтернет безпечним
для всіх

Ми йдемо до своєї мети, виховуючи нове покоління експертів із кіберзахисту та підвищуючи обізнаність громадськості щодо безпеки в мережі.

Докладніше

Благодійність

Одна з наших фундаментальних цінностей як компанії — діяти на користь громаді. Втіленням цих цінностей у життя є наш фонд, який створює й реалізує програми підтримки літніх людей, осіб з обмеженими фізичними та розумовими можливостями, невиліковно хворих, а також програми освіти в галузі прав людини. Компанія Avast щорічно спрямовує частину прибутків до Фонду Avast.

Фонд Avast