Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Вас вітає компанія Avast!

Мета Avast — створення світу, що гарантує всім безпеку та конфіденційність
незалежно від особи користувача, місцезнаходження чи способу підключення.

дивитися відео

Швидший і розумніший штучний інтелект

Avast — одна з найбільших у світі компаній із надання послуг безпеки, що використовує технології наступного покоління для боротьби з кібератаками в реальному часі. Від інших компаній, що застосовують технології наступного покоління, ми відрізняємося нашою величезною базованою в хмарі системою машинного навчання, яка отримує неперервний потік даних від сотень мільйонів наших користувачів, що сприяє навчанню з безпрецедентною швидкістю та робить нашу систему штучного інтелекту розумнішою та швидшою за будь-яку іншу.

Завантажити інформацію

Масштабована
хмарна інфраструктура

Компанія Avast створила масштабовану хмарну інфраструктуру забезпечення безпеки, яка бачить усе, що відбувається в Інтернеті. Ми отримуємо інформацію про будь-які події в мережі (як приємні, так і не дуже), і це дає нам унікальну можливість першими вивчати й аналізувати потенційні загрози. Коли з’являється нова шкідлива програма, ми можемо швидко задіяти нові засоби безпеки для захисту користувачів.

Avast попереджає 1,5 мільярда атак щомісяця

Ми використовуємо передовий захист від загроз, щоб
уберегти вас і ваш бізнес від кібератак.

Віддані своїй справі спеціалісти з питань кібербезпеки

Своїм інноваційним підходом до безпеки Avast завдячує групі найталановитіших і найдосвідченіших фахівців із захисту інформації на планеті. Маючи штаб-квартиру в Празі — колисці фахівців із проектування та комп’ютерних наук, — ми залучаємо лише найкращі та найсвітліші голови до роботи в нашому відділі досліджень і розробки, у якому працює понад 45 % усіх наших співробітників. Наші науковці, інженери й математики прийшли до нас із найпрестижніших закладів, серед яких Стенфордський університет, Массачусетський технологічний інститут, Оксфордський університет і НАСА. Рушійною силою нашого зростання є палке прагнення перемогти та знищити загрози безпеці.

Основна частина нашого патентного портфеля, що весь час зростає, стосується 4 ключових сфер, наведених нижче.

  • Виявлення та блокування шкідливих програм
  • Штучний інтелект і машинне навчання
  • Інтернет
    речей
  • Технології
    визначення місцезнаходження

Ми невпинно працюємо,
щоб зробити
Інтернет безпечним
для всіх

Ми йдемо до своєї мети, виховуючи нове покоління експертів із кіберзахисту та підвищуючи обізнаність громадськості щодо безпеки в мережі.

Докладніше

Благодійність

Одна з наших фундаментальних цінностей як компанії — діяти на користь громаді. Втіленням цих цінностей у життя є наш фонд, який створює й реалізує програми підтримки літніх людей, осіб з обмеженими фізичними та розумовими можливостями, невиліковно хворих, а також програми освіти в галузі прав людини. Компанія Avast щорічно спрямовує частину прибутків до Фонду Avast.

Фонд Avast