Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Безкоштовний антивірус  — ваш перший крок до свободи в Інтернеті

Ми вважаємо, що кожен має право на безпеку в Інтернеті, тому пропонуємо наш відзначений нагородами безкоштовний антивірус мільйонам людей по всьому світу.
Доступно також для Mac, Android і iOS Доступно також для ПК, Android і iOS Доступно також для Mac, Android і ПК Доступно також для ПК, Mac та iOS

Найвища оцінка2022 р.

Найкращий захист2022 р.
Відзначений нагородами антивірус
Захист від найновіших загроз
Понад 435 млн користувачів у всьому світі
Понад 30 років досвіду
Avast Free Antivirus

Безкоштовний антивірус із найсучаснішими засобами захисту конфіденційності та безпеки

Avast Free Antivirus — не просто антивірус. Ця програма містить низку засобів професійного рівня.

6 рівнів захисту
Легко здійснюйте інтелектуальне сканування файлів і програм для пошуку вразливостей, а також аналізуйте підозрілі файли в хмарі, отримуйте попередження про загрози тощо.
Проста інсталяція та користування
Встановлення Avast Free Antivirus займає лише хвилини, після чого програма непомітно працює у фоновому режимі, захищаючи вас від вірусів та інших шкідливих програм цілодобово та без вихідних у режимі реального часу.
Безпека мережі Wi-Fi
Безпечно підключайтеся до будь-якої мережі Wi-Fi, навіть до незахищених загальнодоступних мереж, а також дізнавайтеся, хто використовує вашу домашню мережу Wi-Fi, і блокуйте будь-яких чужинців одним натисканням.
Захист від атак програм-вимагачів
Захистіть свої особисті дані. Не допустіть, щоб хакери отримали доступ до ваших особистих фотографій, файлів і документів за допомогою програм-вимагачів.
Avast Premium Security
Комплексний захист для всіх ваших пристроїв
Наш найдосконаліший і найнадійніший захист від вірусів, програм-вимагачів, шкідливого ПЗ, найновіших загроз, вразливостей домашньої мережі Wi-Fi тощо.
Avast SecureLine VPN
Виберіть VPN для повної конфіденційності в мережі
Забороніть інтернет-провайдерам відстежувати ваші дії, обходьте географічні обмеження від постачальників вмісту та гарантуйте безпеку загальнодоступних мереж Wi-Fi за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN) від Avast.
Avast Cleanup Premium
Звільнення місця й прискорення роботи пристроїв
Звільніть гігабайти місця в пам’яті, щоб ваш пристрій працював як новий, видаливши непотрібні дані, як-от залишкові файли, непотрібні та небажані програми. Avast Cleanup також автоматично оновлює програмне забезпечення, переводить у режим сну ресурсомісткі програми тощо.
Надзвичайно легко інсталювати — перехід на програму Avast займає лічені секунди
Ви можете відразу ж почати використовувати відзначений нагородами антивірус Avast. Він швидко й легко встановлюється та забезпечує весь необхідний захист для безпеки в Інтернеті. І ця програма абсолютно безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.

Avast має понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі

Я використовую програмне забезпечення Avast вже кілька років. Захист — найкращий за ці гроші. Я також захищаю свої телефони за допомогою Avast, і ще не було жодних проблем.
Раян Р.
4.5
Я використовую програмне забезпечення Avast протягом багатьох років. Причина дуже проста: ви пропонуєте чудову безкоштовну версію, яка справді працює. Це дає мені змогу користуватись іншими чудовими послугами, які ви пропонуєте за потреби, як-от Avast Cleanup.
Ерік С.
5
Використовую Avast Free Antivirus на своїх комп’ютерах, планшетах і смартфонах протягом багатьох років. Він часто та автоматично оновлюється. Автоматично сканує та захищає мене від шкідливих вебсайтів. Робить усе необхідне. Що ще мені потрібно?
Деріл К.
4.5
«Відомий знавець безпеки Avast отримав загалом три нагороди за свою неймовірну роботу...це показник того, наскільки якісно й надійно працює це програмне забезпечення безпеки...»
Нагороджено в категорії «Продукт із найвищою оцінкою», 2022 р.,
організацією AV-Comparatives
Дбаємо про безпеку людей у всьому світі
Використовуючи інформацію, що надходить у реальному часі від понад 435 млн користувачів Avast, ми щодня запобігаємо понад 66 млн загроз.
Розсилка
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити