Avast Free Antivirus

Легший, потужніший і геть безкоштовний

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Також доступно для пристроїв Mac та Android.

«Високі оцінки... чудовий вибір для безкоштовного антивірусного захисту»

Відзначена нагородами хмарна система захисту

Завдяки таким особливостям, як найбільша мережа виявлення загроз, елементи штучного інтелекту, просте керування паролями та захист домашньої мережі, цей антивірус ефективно захистить вас і не обтяжить ваш ПК.

Найвища ефективність за версією AV Comparatives

Продукція Avast визнана найповажнішою організацію, що займається тестуванням засобів протидії шкідливому ПЗ

«Вибір редактора» PC Mag

5 нагород «Advanced+» та найнижчий вплив на роботу ПК

Сертифікація Virus Bulletin 100

Сертифікований 100%-й захист від «загроз нульового дня».

Легкість установки,
легкість користування

Avast Free Antivirus знаходить проблеми з безпекою та продуктивністю і відразу повідомляє, як їх виправити.

Він захищає вас у реальному часі, аналізуючи невідомі файли ще до того, як ви з ними зіткнетеся. Тож можете бути спокійні: в лиці Avast ви маєте справу з найнадійнішим антивірусом на планеті.

Що входить до складу останньої версії?

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання декількох захисних продуктів, а також приємний сюрприз для геймерів.

Створено для захисту без зусиль з вашого боку НОВИНКА

Натиснувши одну кнопку в нашому оновленому зручному інтерфейсі, ви зможете перевірити все й одразу − від своїх паролів до безпеки домашньої мережі.

Граєте?
Тепер ви зможете грати без переривань НОВИНКА

Наш новий автоматичний «Ігровий режим» тимчасово вимикає всі сповіщення Windows та Avast, а також виділяє грі максимальний обсяг ресурсів ПК, щоб забезпечити найвищу її швидкість.

Представляємо «Екран поведінки» НОВИНКА

Ми не просто перевіряємо ваші програми на наявність шкідливого ПЗ. Тепер ми також стежимо за їхньою поведінкою, дбаючи про те, щоб вони раптом не вчинили щось негарне.

Перед вами не просто безкоштовний антивірус

На додаток до нових функцій ми пропонуємо своїм користувачам базову інтелектуальну систему виявлення загроз, яка майже не обтяжує ваш ПК, тож ви можете навіть не здогадуватися, що вона у вас є.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

НОВИНКА CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Інспектор Wi-Fi

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування

Натиснть на кнопку та отримайте результат. Перевірка ПК та мережі на наявність проблем будь-якого гатунку − а також миттєвий рецепт їх виправлення.

Це захист, що завжди йде трохи далі

Безпека не закінчується самим ПК. Жоден інший безкоштовний антивірус не зазирає так глибоко, щоб переконатися, що ви захищені з усіх боків.

Avast Passwords

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма Avast Passwords подбає про все інше − на всіх ваших пристроях і безкоштовно!

Браузер SafeZone

Безпечний спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − ви швидко зрозумієте, чому SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

Найпопулярніший антивірус у світі.

Але це лише наші слова.

Avast Free Antivirus
5

Інтерфейс цієї проги просто чудовий. Усе працює бездоганно протягом років. Навіть не знаю, що ще гарного тут можна сказати!

Avast Free Antivirus
5

Дякую тобі, Avast, за твою чудову роботу. Ваше антивірусне ПЗ стоїть у мене на комп'ютерах з Mac OS X та Windows. У вас найкращі продукти на ринку, і крапка!

Avast Free Antivirus
5

Я користуюся Avast вже більше року, і я дійшов висновку, що це одна з найкращих на ринку безкоштовних програм для захисту пристроїв.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Avast Free Antivirus

Швидкий, легкий та потужний безкоштовний захист.
Вам досить натиснути одну клавішу.

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.