Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Завантажте безкоштовне антивірусне програмне забезпечення — покладіться на більш як 30 років досвіду у сфері кібербезпеки

Забезпечте собі захист від вірусів і шкідливих програм з Avast Free Antivirus. Avast захищає безпеку та конфіденційність понад 435 мільйонів користувачів по всьому світу.
Доступно також для Mac, Android і iOS
Доступно також для ПК, Android і iOS
Доступно також для ПК, Mac і iOS
Доступно також для ПК, Mac і Android
Вибір редакції 2021 р.
4.5
Найвища оцінка 2022 р.
Безпечний перегляд сайтів і електронне листування
Безпека домашньої мережі Wi-Fi
Проста інсталяція та користування
Понад 30 років досвіду у сфері кібербезпеки
Avast Free Antivirus
Антивірусний захист світового рівня для будь-якого пристрою
Понад 30 років досвіду дали нам змогу створити просте у використанні антивірусне програмне забезпечення з найбільшою в галузі мережею виявлення загроз, засобами для боротьби з вірусами на основі машинного навчання та рішеннями для захисту домашньої мережі, які не сповільнюють роботу ПК, комп’ютерів Mac, пристроїв з Android або iPhone.

6 рівнів захисту від вірусів

У деяких ситуаціях захисту, вбудованого в операційну систему, недостатньо. З безкоштовним антивірусним програмним забезпеченням Avast ви зможете виконувати автоматичні інтелектуальні сканування програмного забезпечення, файлів і програм для виявлення прогалин у захисті, якими можуть скористатися шкідливі програми, а також надсилати підозрілі файли на аналіз у хмару, отримувати сповіщення про загрози та багато чого іншого.
Інтелектуальне сканування
Сканування пристрою на наявність прихованих вразливостей.
CyberCapture
Автоматичне надсилання підозрілих файлів на аналіз у хмару. Якщо потрібно — поширення засобу протидії серед користувачів Avast.
Аналіз поведінки
Надсилання миттєвих сповіщень у разі виявлення підозрілої поведінки якої-небудь програми.
Захист від файлів
Попередження про підозрілі файли, перш ніж ви їх відкриєте.
Диск аварійного відновлення
Сканування пристрою під час вимкнення системи для безпечного усунення шкідливого ПЗ.
Карантин
Зберігання потенційно шкідливих файлів у повній ізоляції від вашої операційної системи.

Avast Free Antivirus пропонує ще більше можливостей

Avast Free Antivirus — не просто антивірусне програмне забезпечення. Це рішення також оснащене наведеними далі функціями для забезпечення конфіденційності й захисту:
Безпечне й надійне підключення навіть за використання незахищеної або загальнодоступної мережі Wi-Fi. Блокування спроб хакерів отримати доступ до вашої мережі та конфіденційних особистих файлів.
Перевірка мережі
Безпечне й надійне підключення навіть за використання незахищеної або загальнодоступної мережі Wi-Fi. Блокування спроб хакерів отримати доступ до вашої мережі та конфіденційних особистих файлів.
Брандмауер
Наш інтелектуальний брандмауер стежить за всім мережевим трафіком між вашим ПК та зовнішнім світом і блокує будь-які шкідливі втручання.
Захист під час перегляду сайтів, використання електронної пошти й роботи в Інтернеті. Блокування шкідливих сайтів і небезпечних завантажень, захист від спроб зламу пристрою та його перетворення на частину ботнету.
Захист від додавання в ботнети
Захист пристрою від шкідливого ПЗ, яке дає змогу хакерам керувати ним і перетворювати його на частину ботмережі. Ботмережі (ботнети) використовуються для надсилання спаму, викрадення даних, розповсюдження програм-вимагачів, шахраювання й інших потенційно незаконних дій.
Вебзахист
Функція «Вебзахист» не дає користувачам переходити на шкідливі сайти, блокуючи такі сайти в разі виявлення на них будь-якого шкідливого коду або ПЗ.
Захист електронної пошти
Функція «Захист електронної пошти» надсилає сповіщення про потенційно шкідливе вкладення в листі, перш ніж ви його натиснете.
Блокування спроб хакерів заволодіти вашими особистими файлами, змінити їх або обмежити вам доступ до них, щоб потім вимагати викуп.
Захист від програм-вимагачів
Забезпечте захист своїх даних. Не залишайте особисті фото, файли й документи беззахисними перед програмами-вимагачами: налаштуйте автоматичне запобігання їх зміненню, видаленню та зашифровуванню ненадійним ПЗ.
Отримуйте сповіщення, якщо будь-які паролі, пов’язані з вашим обліковим записом електронної пошти, було скомпрометовано.
Попередження про злам
Підтримуйте захист своїх облікових записів електронної пошти й пов’язаних паролів. Якщо який-небудь із ваших паролів було зламано або скомпрометовано під час витоку даних, ви отримаєте попередження, що дасть вам змогу відразу відновити захист облікового запису.

Нам довіряють 400 мільйонів користувачів

4.5
«...отримує відмінні оцінки в наших практичних випробуваннях і незалежних лабораторних тестах... пропонує більше, ніж більшість комерційних продуктів від конкурентів...»
Нагороджено в категорії «Продукт із найвищою оцінкою», 2022 р. організацією AV-Comparatives
Проста інсталяція та користування

Антивірусне програмне забезпечення Avast виявляє проблеми безпеки й продуктивності та допомагає негайно їх усунути. Програма також забезпечує захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли, перш ніж вони потраплять на ваш пристрій. Крім того, програма безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.

Завантажити безкоштовно Завантажити безкоштовно Завантажити безкоштовно Завантажити безкоштовно
Процедура інсталювання

Для отримання захисту потрібно виконати всього 3 прості кроки:

Крок 1
1. Завантажте.
Натисніть тут, щоб завантажити.
Крок 1
1. Завантажте.
Натисніть тут, щоб завантажити.
Крок 1
1. Завантажте.
Натисніть тут, щоб завантажити.
Крок 1
1. Завантажте.
Натисніть тут, щоб завантажити.
Крок 2
2. Відкрийте файл.
Відкрийте завантажений файл і дайте дозвіл на інсталяцію.
Крок 3
3. Інсталюйте файл.
Запустіть інсталятор і дотримуйтеся простих інструкцій.
Вимоги до системи
Усім пристроям потрібне підключення до Інтернету для автоматичних оновлень безпеки та програм.
ПК з ОС Windows 11, 10, 8.1, 8 або 7 (підтримуються 32- і 64-розрядна версії, за винятком випусків Starter і RT), 1 ГБ оперативної пам’яті й 2 ГБ місця на жорсткому диску.
Комп’ютер Mac з операційною системою macOS 10.12 (Sierra) або новішої версії.
Телефон або планшет з операційною системою Google Android 6.0 (Marshmallow, API 23) або новішої версії.
iPhone або iPad з iOS 12.0 або новішої версії.
Avast Free Antivirus
Завантажте відзначений нагородами безкоштовний антивірус
Доступно також для Mac, Android і iOS
Доступно також для ПК, Android і iOS
Доступно також для ПК, Mac і iOS
Доступно також для ПК, Mac і Android

Запитання й відповіді

Так, існує безліч безкоштовних антивірусних програм, але не всі вони забезпечують комплексний захист. Avast Free Antivirus — повністю безкоштовне рішення, яке пропонує необхідний вам захист.
Антивірус Avast, якому довіряють понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі, використовує передові методи машинного навчання для захисту від атак програм-вимагачів та інших нових загроз. Avast Free Antivirus виявляє, блокує та видаляє всі типи шкідливих програм: віруси, рекламне ПЗ, шпигунські програми, трояни тощо. Антивірус також убезпечить вашу мережу Wi-Fi і надасть захист у реальному часі від фішингових атак, небезпечних сайтів та інших загроз для ваших пристроїв.
Avast Free Antivirus — дійсно безкоштовний продукт, який забезпечить необхідний вам захист і безпеку в Інтернеті. Якщо ви шукаєте ефективніші функції для забезпечення захисту та конфіденційності, Avast Premium Security — найоптимальніше для вас рішення.
Avast Free Antivirus забезпечує захист вашого ПК в режимі реального часу, не сповільнюючи його роботу. Наш передовий засіб кібербезпеки не тільки забезпечує захист світового класу від шкідливих програм, фішингових атак, загроз для мережі Wi-Fi тощо, а й не створює зайвого навантаження на ресурси вашої системи.

Шукаєте засіб для покращення продуктивності пристрою? Збільште швидкість роботи свого ПК та позбудьтеся непотрібних файлів за допомогою Avast Cleanup Premium або одночасно захищайте й оптимізуйте свій комп’ютер за допомогою Avast One.
Безкоштовний антивірус Avast виявляє й блокує всі типи шкідливих програм у реальному часі, щоб запобігти зараженню комп’ютера ними. Одночасно продукт сканує ваш ПК для автоматичного усунення вірусів та інших шкідливих програм, перш ніж вони зможуть завдати реальної шкоди.

Якщо ви готові прийняти цей виклик, можете також спробувати видаляти віруси й шкідливі програми самостійно, як це робили колись.
Безкоштовний антивірус Avast поєднує передову технологію кіберзахисту на основі штучного інтелекту з величезною мережею виявлення загроз, що опирається на більш як 435 мільйонів користувачів, завдяки якій ми можемо забезпечувати захист від онлайн-загроз для всієї нашої спільноти в реальному часі — коли б ці загрози не виникали.

Наш потужний антивірусний модуль — це лише одна з багатьох причин, чому Avast Free Antivirus постійно отримує високі оцінки й головні нагороди від PCMag, AV-Comparatives, AV-Test та інших незалежних експертів. Ми пропонуємо одне з найкращих антивірусних рішень на ринку, оскільки наш антивірусний захист здатен задовольнити будь-які потреби.

У 2021 році компанія Avast випустила новий удосконалений продукт під назвою Avast One, який зараз доступний у таких країнах, як США, Велика Британія, Канада, Австралія, Швейцарія, Франція та Німеччина.
Захисник Windows, тепер відомий як Microsoft Defender, не забезпечує такий захист, як провідні сторонні антивірусні програми для ПК. Хоча він забезпечує відносну безпеку комп’ютера від більшості типів шкідливих програм, його захист від фішингу обмежений браузером Microsoft Edge. Щоб забезпечити захист в інших браузерах, як-от Chrome і Firefox, вам знадобиться Avast Free Antivirus. Microsoft Defender також не так високо оцінюється незалежними лабораторіями тестування, наприклад AV-Comparatives. Для комплексного захисту свого ПК від загроз використовуйте програму Avast — найпопулярніший антивірус у світі.
Розсилка
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл нижче та виконавши інструкції.
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити