Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Завантажте безкоштовне антивірусне програмне забезпечення — покладіться на більш як 30 років досвіду у сфері кібербезпеки

Забезпечте собі захист від вірусів і шкідливих програм з Avast Free Antivirus. Avast захищає безпеку та конфіденційність сотень мільйонів користувачів по всьому світу.
Доступно також для Mac, Android і iOS
Доступно також для ПК, Android і iOS
Доступно також для ПК, Mac і iOS
Доступно також для ПК, Mac і Android
Найкращий захист 2024 р.
Найвища оцінка 2024 р.
Безпечніший вебперегляд та листування в Інтернеті
Безпека домашньої мережі Wi-Fi
Просто інсталювати, легко користуватися
Понад 30 років досвіду у сфері кібербезпеки
Avast Free Antivirus
Захист від вірусів для будь-якого пристрою
Понад 30 років досвіду дали нам змогу створити просте у використанні антивірусне програмне забезпечення з однією з найдосконаліших у галузі мереж виявлення загроз, засобами для боротьби з вірусами на основі машинного навчання та рішеннями для захисту домашньої мережі, які не сповільнюють роботу ПК, комп’ютерів Mac, пристроїв з Android або iPhone.

6 рівнів захисту від вірусів

У деяких ситуаціях захисту, вбудованого в операційну систему, недостатньо. З безкоштовним антивірусом Avast можна виконувати автоматичне інтелектуальне сканування Smart Scan програм і файлів, щоб виявити прогалини в захисті, якими можуть скористатися шкідливі програми, а також надсилати підозрілі файли на аналіз у хмару, отримувати сповіщення про загрози та багато чого іншого.
Інтелектуальне сканування
Сканування пристрою на наявність прихованих вразливостей.
CyberCapture
Автоматичне надсилання підозрілих файлів на аналіз у хмару. Якщо потрібно — поширення засобу протидії серед користувачів Avast.
Аналіз поведінки
Надсилання миттєвих сповіщень у разі виявлення підозрілої поведінки якої-небудь програми.
Захист від файлів
Перевіряє на наявність загроз будь-який доданий або відкритий на ПК користувача файл.
Диск аварійного відновлення
Диск аварійного відновлення дає змогу користувачеві завантажити ПК із зовнішнього пристрою (CD, USB-накопичувача).
Карантин
Ізолює потенційно шкідливі файли з вашої операційної системи та надсилає їх до Лабораторії аналізу загроз Avast для подальшого аналізу за вашим бажанням.

Avast Free Antivirus пропонує ще більше можливостей

Avast Free Antivirus — не просто антивірусне програмне забезпечення. Це рішення також оснащене наведеними далі функціями для забезпечення конфіденційності й захисту:
Підключайтеся до Wi-Fi безпечно й не дайте кіберзлочинцям і зловмисникам отримати доступ до вашої мережі та секретних конфіденційних файлів.
Перевірка мережі
Підключайтеся безпечно, навіть до незахищених мереж Wi-Fi, блокуйте хакерів і зловмисників, щоб вони не могли проникнути у вашу мережу, і не дайте їм отримати доступ до ваших секретних конфіденційних файлів.
Брандмауер
Наш інтелектуальний брандмауер стежить за всім мережевим трафіком між вашим ПК і зовнішнім світом і допомагає блокувати будь-які шкідливі втручання.
Захист під час перегляду сайтів, використання електронної пошти й роботи в Інтернеті. Блокування шкідливих сайтів і небезпечних завантажень, захист від спроб зламу пристрою і його перетворення на частину ботнету.
Вебзахист
Вебзахист блокує вебсайти, якщо виявляє шкідливий код або програму, а також блокує посилання в електронних листах, які можуть бути пов’язані з фішингом.
Захист електронної пошти
Функція «Захист електронної пошти» надсилає сповіщення про потенційно шкідливе вкладення в листі, перш ніж ви його натиснете.
Допомагає блокувати спроби хакерів заволодіти вашими особистими файлами, змінити їх або обмежити вам доступ до них, щоб потім вимагати викуп.
Захист від програм-вимагачів
Забезпечте захист своїх даних. Не залишайте особисті фото, файли й документи беззахисними перед програмами-вимагачами: запобігайте їх зміненню, видаленню та зашифровуванню ненадійним ПЗ.
Отримуйте сповіщення, якщо пароль, пов’язаний із вашим обліковим записом електронної пошти, було скомпрометовано.
Сповіщення про злам
Підтримуйте захист своїх облікових записів електронної пошти й пов’язаних паролів. Якщо ми виявимо, що ваші паролі електронної пошти було зламано або скомпрометовано під час витоку даних, ви отримаєте попередження, що дасть вам змогу відразу відновити захист облікового запису.

Сотні мільйонів користувачів довіряють нам своє цифрове життя

«Відомий знавець безпеки Avast отримав загалом три нагороди за свою неймовірну роботу....це показник того, наскільки якісно й надійно працює це програмне забезпечення безпеки...»
Нагороджено в категорії «Продукт із найвищою оцінкою», 2022 р. організацією AV-Comparatives
Avast Free Antivirus
Просто інсталювати, легко користуватися
Антивірус Avast виявляє проблеми безпеки та продуктивності й допомагає негайно їх усунути. Програма також забезпечує захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли, перш ніж вони потраплять на ваш пристрій. Крім того, програма безкоштовна, тож спробуйте її просто зараз.
Доступно також для Mac, Android і iOS
Доступно також для ПК, Android і iOS
Доступно також для ПК, Mac і iOS
Доступно також для ПК, Mac і Android

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Розсилка
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити