Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Free Antivirus

Менше навантаження на ресурси, більша ефективність — і абсолютно безкоштовно

Доступно також для Mac, Android і iOS

Відзначений нагородами безкоштовний антивірусний захист на основі хмарних технологій, що не створює навантаження на систему

Завдяки таким особливостям, як найбільша мережа виявлення загроз, технологія машинного навчання та захист домашньої мережі, цей антивірус ефективно захистить і не обтяжить ваш ПК.

Virus Bulletin 100 Certified logo

Переваги продуктів Avast визнані найавторитетнішою організацією, що займається тестуванням захисту від шкідливих програм.

AV Comparatives Top Performer logo

Сертифікований надійний захист від найновіших загроз.

Легко встановити,
легко користуватися

Avast Free Antivirus виявляє проблеми безпеки та продуктивності й одразу повідомляє, як їх виправити.

Ця програма забезпечує захист у режимі реального часу, аналізуючи невідомі файли ще до того, як ви їх відкриєте. То ж не варто перейматися: вас захищає Avast — найнадійніший антивірус у світі.

Що нового в останній версії?

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання кількох захисних продуктів, а також приємний додаток для любителів ігор і кіно.

Ви

Але ж я створюю резервні копії файлів у хмарі.

Avast

Це хороша звичка. Однак справа в тому, що версії ваших файлів, зашифровані програмами-вимагачами, одразу синхронізуються з хмарою. Тож якщо під час створення резервних копій не зберігаються попередні версії файлів, у вас проблеми.

Не станьте жертвою цифрового вимагання

Програми-вимагачі швидко стають одним із найпоширеніших і найнебезпечніших видів шкідливих програм в Інтернеті. Avast Free Antivirus захищає ваші пристрої від програм-вимагачів, щоб вас не змушували платити викуп.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
З назви зрозуміло, що програми-вимагачі — це цифровий аналог ситуації з взяттям заручників. Хакери використовують такі програми, щоб зашифрувати ваші особисті файли на комп’ютері або телефоні, позбавляючи вас доступу до них, поки — так, ви вже здогадалися — не буде заплачено викуп. Avast Free Antivirus блокує програми-вимагачі, перш ніж вони дістануться ваших файлів, не кажучи вже про шифрування. А ви не матимете жодних обмежень доступу до файлів (документів, фотографій тощо) і їхнього використання: захист від програм-вимагачів непомітно працює у фоновому режимі.
Додаткова інформація Згорнути ✖

Час для гри або кіно.
Тепер без жодних перешкод

Ми перейменували режим гри і дещо вдосконалили його. Тепер ця функція називається режимом «Не турбувати» і блокує спливаючі вікна, що відволікають увагу, коли ви граєте, дивитеся фільми або відтворюєте презентації в повноекранному режимі.

Нова функція «Аналіз поведінки»

Ми не просто перевіряємо ваші програми на наявність шкідливого ПЗ. Тепер ми також стежимо за їхньою поведінкою, щоб вони раптом не вчинили чогось лихого.

Це не звичайний безкоштовний антивірус

Наш антивірус не тільки містить найновіші інноваційні функції, а й здійснює інтелектуальне виявлення загроз і захист у режимі реального часу, майже не обтяжуючи ПК.

Інтелектуальний антивірус

Виявлення та блокування вірусів, шкідливих, шпигунських програм і програм-вимагачів, а також фішингових атак. Аналітичні функції дають змогу заблокувати загрози, перш ніж вони встигнуть завдати вам шкоди.

CyberCapture

Автоматичне надсилання підозрілих файлів для аналізу в хмарі. Поширення засобу протидії серед усіх користувачів Avast у разі виявлення загрози.

Аналіз мережі

Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення в неї сторонніх осіб.

Інтелектуальне сканування

Виявлення вразливостей, які дають змогу шкідливим програмам потрапити на пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм

Найпопулярніший антивірус у світі.

Не вірте нам на слово. Переконайтеся самі.

Avast Free Antivirus
Раян Р.
5

Інтерфейс цієї програми просто чудовий. Усе працює бездоганно вже багато років. Неможливо перехвалити!

Avast Free Antivirus
Ерік С.
5

Дякую, Avast, за чудову роботу. Я використовую ваше антивірусне забезпечення на машинах із Mac OS X і Windows. У вас найкращі продукти на ринку, і крапка!

Avast Free Antivirus
Деріл К.
5

Я користуюся Avast уже більше року та дійшов висновку, що це одна з найкращих на ринку безкоштовних програм для захисту пристроїв.

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- та 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Avast Free Antivirus

Швидкий, необтяжливий і потужний безкоштовний захист.
Досить натиснути лише одну кнопку.

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО
БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Looks like you're using Windows

Would you like this app for Windows or Mac?
Back
Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.