Avast Free Mobile Security

Мобільні пристрої дуже щільно увійшли в життя більшості з нас, і тепер на них зберігаються банківська інформація, приватні повідомлення та фотографії. Захистіть все це безкоштовно за допомогою Avast.

Оцінка 4,5 зірок на Play Store

Завантажити

Кількість вірусів та шкідливих програм, націлених на мобільні пристрої, постійно зростає

Хакери створюють 2850 нових загроз для мобільних пристроїв щодня. Щоб захиститися від них усіх, використовуйте Avast Free Mobile Security.


Захист для даних і пристроїв

Ви отримуєте захист світового класу не лише від хакерів, але також від втрати конфіденційних та особистих даних. З Avast Free Mobile Security Ви можете створювати резервні копії особистих даних та відстежувати місцеположення телефону або запускати на ньому сирену при його втраті чи викраденні.

Блокування окремих програм

Додайте ще один рівень захисту, заблокувавши такі особисті програми, як Amazon, Facebook або WhatsApp.

Фільтрація вхідних дзвінків і SMS

Позбавлення визначених номерів можливості зателефонувати Вам або надіслати повідомлення.

Дистанційне блокування та стирання даних

Якщо Ви не можете відшукати телефон, можна заблокувати його та повністю стерти дані на ньому, щоб злодії не скористалися Вашою інформацією.

Повний список функцій

Avast Mobile Security

Вдосконалено Віджет Avast

Відображення рядка стану на екрані вашого телефону (для швидкого доступу до антивірусної програми для Android).

ВдосконаленоВеб-керування

Керуйте функцією s Anti-Theft у телефоні із веб-порталу облікових записів Avast.

ВдосконаленоSiteCorrect

Автоматичне виправлення помилково введених URL-адрес з опціями «переходити автоматично» або «з підтвердженням».

ВдосконаленоЛічильник трафіка

Можливість дізнатися, скільки даних передається на телефон та з нього через підключення 3G та/або Wi-Fi. Перегляд статистики за день, місяць або рік, з прямим доступом до диспетчера програм на той випадок, якщо ви бажаєте внести зміни.

ВдосконаленоІнтерфейс користувача

Завдяки оптимізації інтерфейсу під відображення на планшеті тепер Avast Mobile Security зручно використовувати також на планшетах з операційною системою Android.


Avast Mobile Security

Антивірус

Виконання сканування за вимогою встановлених програм і вмісту картки пам'яті, а також сканування програм при першому доступі до них (виконанні). Можливість планування сканувань, оновлення визначень вірусів, видалення програм і файлів, повідомлення про фальшиву тривогу в нашу антивірусну лабораторію.

Звіт про конфіденційність

Визначення та відображення (у вигляді таблиці) прав доступу та намірів установлених програм, визначення потенційних факторів небезпеки для конфіденційності - завдяки цьому ви знатимете, скільки інформації ви фактично надаєте кожній програмі.

Фільтрація дзвінків/SMS

Можливість фільтрувати дзвінки та (або) SMS-повідомлення зі списку контактів з використанням таких параметрів, як дні тижня, час початку та закінчення фільтрації. Перенаправлення блокованих дзвінків на голосову почту, збереження блокованих повідомлень у журналі фільтра. Також можливе блокування вихідних дзвінків.

Менеджер програм

Ця функція аналогічна диспетчеру завдань Windows і відображає список програм, що виконуються, та їхній розмір (у Мб), навантаження на процесор та кількість потоків і служб, з можливістю зупинити або видалити програму/процес.

Веб-екран

Веб-екран Avast для Android, що входить до складу хмарної служби Avast WebRep, сканує кожну URL-адресу, що завантажується браузером, та попереджає про завантаження адрес, заражених шкідливими програмами.

Брандмауер

Додайте брандмауер, щоб не дати хакерам жодного шансу. Відключення доступу вказаної програми до інтернету через мережу WiFi, 3G або у мобільному роумінгу. (Працює лише на телефонах з виконаним рутінгом).


Avast Anti-Theft

Маскування програми

Після завантаження Avast Anti-Theft користувач може вибрати будь-яке ім'я для маскування програми (наприклад, «гра Pinocchio», щоб злодіям було ще важче знайти та видалити її.

Режим невидимки

Після увімкнення захисту від викладення значок програми приховується у панелі програм, не залишаючи будь-яких слідів на телефоні - тобто програма стає «невидимою», ускладнюючи для злодіїв завдання знайти або видалити її.

Список довірених SIM-карток

Визначення «білого списку» надійних SIM-карток, які можна використовувати в телефоні без подачі сигналу про викрадення. Ви також можете легко очистити список довірених SIM-карток, залишивши в якості довіреної лише ту картку, що знаходиться в телефоні.

Економія заряду акумулятора

Anti-Theft запускається та працює лише тоді, коли програмі потрібно виконати певні завдання. Це дозволяє економити заряд акумулятора та ускладнює для злодіїв завдання закрити програму.

Сповіщення про зміну SIM-картки

Якщо ваш телефон викрадено і використовується інша (неавторизована) SIM-картка, телефон може заблокувати себе, увімкнути сирену та надіслати вам сповіщення (на інший пристрій) про новий номер та географічне положення.

Самозахист

Компонент Anti-Theft є надзвичайно складним для видалення (особливо на телефонах з виконаним рутінгом). Він захищає себе від видалення, маскуючись із використанням різноманітних методів. На телефонах з рутінгом Anti-Theft також здатен витримувати жорстке скидання до заводських установок і навіть відключати USB-порт телефону.

Дистанційна зміна конфігурації

Майстер налаштування допомагає користувачу пройти процес інсталяції на телефонах з рутінгом, чи то виконуючи запис безпосередньо, чи то створюючи файл оновлення. Для установки Anti-Theft немає потреби у знанні інтерфейсу командної строки. Також підтримується можливість оновлення версії програми.


Дистанційні функції

Віддалене увімкнення сирени

Можливість увімкнути гучну сирену, яка відновлює максимальну гучність кожного разу, коли злодії намагаються зменшити її. Існує можливість вибору звуку сирени (наприклад, Ви можете записати власний звук сирени або вибрати звуковий файл).

Віддалене блокування

Якщо Ви бажаєте захистити ваші дані, можна блокувати телефон дистанційно. У такому випадку доступ до телефону стане можливим тільки після введення пароля, вказаного користувачем.

Блокування доступу до налаштувань телефону

Увімкнення віддаленого блокування диспетчера програм у телефоні та (або) налаштувань телефону.

Віддалене відображення

Дистанційне надсилання бажаного повідомлення на заблокований чи розблокований екран телефону (наприклад, з інформацією про винагороду за його повернення).

Віддалений пошук

Віддалений пошук телефону через GPS, WiFi або мобільну мережу (точність залежить від параметрів пошуку). Ви можете визначати місцеположення телефону як одноразово, так і постійно (на телефонах з рутінгом, а також на телефонах без рутінгу, але з версією ОС Android від 1.6 до 2.2 можливе автоматичне увімкнення GPS).

Віддалене стирання даних

Дистанційний запуск безповоротного стирання всіх даних у телефоні (наприклад, контактів, журналу дзвінків, SMS/MMS, історії браузера, програм, облікових записів електронної пошти), яке включає надійне фізичне стирання даних з усіх карток пам'яті на пристроях з Android версій від 2.2 (на попередніх версіях доступність цієї функції є обмеженою).

Віддалені дзвінки

Дистанційна передача на телефон команди подзвонити вам з вимкненим екраном, щоб злодії не бачили, що відбувається такий дзвінок. У такий спосіб Ви зможете почути, що відбувається поруч із телефоном.

Віддалена переадресація

Можливість дистанційно вмикати/вимикати переадресацію дзвінків або копіювання даних про дзвінки та (або) повідомлення SMS на інший пристрій. У такому випадку на віддалений пристрій передаються дані про дзвінок, але не сам виклик. Утім, SMS-повідомлення переадресовуються цілком (також копія залишається на самому пристрої).

Віддалене сповіщення про те, що телефон «Втрачений».

Дистанційне надсилання команди «Втрачений», яка викликає такі самі дії, як і заміна SIM-картки (напр., блокування телефону, сирену або блокування USB). Команда «Знайдений» дозволяє деактивувати команду «Втрачений».

Віддалене отримання історії

Відправлення запиту на отримання журналу дзвінків, контактів та SMS-повідомлень (кожне повідомлення відправляється окремо, але можливе застосування фільтру).

Віддалене відправлення SMS

Дистанційна команда телефону надіслати SMS-повідомлення на інший номер. У такий спосіб, навіть забувши десь телефон, Ви зможете відповідати на вхідні дзвінки або SMS-повідомлення.

Віддалений перезапуск

Перезавантаження телефону SMS-командою, після чого буде запропоновано ввести PIN-код SIM-картки. (Працює лише на телефонах з виконаним рутінгом).

Сповіщення про низький заряд акумулятора

Телефон здатен відправляти на інший пристрій сповіщення про низький заряд акумулятора.

Дистанційна зміна конфігурації

Усі налаштування Anti-Theft можна змінювати дистанційно.

Avast Premium Mobile Security

Тепер ми промонуємо платний пакет, який включає ще більше захисних функцій!

Геофенсінг

Визначення дозволеного периметру за допомогою функції геофенсінга

Телефон виконує певні дії (такі як блокування, сирена, надсилання даних про місцеположення) при виході за межі заданого периметра.

Блокування викраденого пристрою

Заблокуйте викрадений пристрій і зробіть знімок злодія

Доступ до пристрою буде неможливий, а при трикратній спробі розблокувати пристрій буде зроблено знімок даної особи.

Виявлення реклами

Виявлення програм, які використовують рекламу

Детектор реклами з повним описом систем стеження.

Інструменти захисту від викрадання

Avast Free Mobile Security дозволяє керувати втраченим або викраденим телефоном через веб-інтерфейс або за допомогою SMS.

Нижче наведені два способи керування телефоном, захищеним програмою Avast.

Структура SMS-команди

Усі SMS-команди повинні починатися з Вашого паролю Avast.
Наприклад, якщо Ви використовуєте пароль Avast 2222, команда на блокування матиме такий вигляд:
2222 LOCK

LOST

Приклад: 2222 LOST Помічає телефон як «Втрачений». Ця команда викликає такі самі дії, що й зміна SIM-картки (визначаються налаштуваннями захисних дій).

FOUND

Приклад: 2222 FOUND Помічає телефон як «Знайдений». Ця команда вимикає блокування телефону і сирену.

LOCK

Приклад: 2222 LOCK Блокує мобільний телефон

UNLOCK

Приклад: 2222 UNLOCK Розблокує мобільний телефон

MESSAGE <текст повідомлення>

Приклад: 2222 MESSAGE Верніть мій телефон! Повідомлення відобразиться на екрані телефону. Користувач телефону може прибрати його. Щоб відобразити повідомлення, що стійко залишається на екрані, використовуйте команди LOCK та SET LOCKTEXT.

SIREN ON

Приклад: 2222 SIREN ON Вмикає сирену

SIREN OFF

Приклад: 2222 SIREN OFF Вимикає сирену

LOCATE

Приклад: 2222 LOCATE Пошук місцеположення пристрою

LOCATE <тривалість інтервалу пошуку у хвилинах>

Приклад: 2222 LOCATE 5 Відслідковувати місцеположення пристрою безперервно

LOCATE STOP

Приклад: 2222 LOCATE STOP Зупинити безперервне відслідковування

CALL [номер телефону]

Приклад: 2222 CALL Приклад: 2222 CALL +43660333555 Якщо номер телефону не вказаний, команда починає дзвінок на номер, з якого надійшла команда. Якщо вказати номер, телефон подзвонить на вказаний номер.

FORWARD SMS [номер телефону]

Приклад: 2222 FORWARD SMS Приклад: 2222 FORWARD SMS +43660333555Якщо номер телефону не вказаний, вхідні SMS будуть непомітно пересилатися на номер, з якого надійшла команда. Якщо вказати номер, вхідні SMS будуть пересилатися на вказаний номер. Ця команда скасовує всі попередні налаштування переадресації SMS.

Переадресацію можна зупинити, подавши команду FORWARD SMS STOP або запустивши Avast Anti-Theft.

CC SMS [номер телефону]

Приклад: 2222 CC SMS Приклад: 2222 CC SMS +43660333555 Діє так само, як команда FORWARD SMS, але не видаляє SMS після його пересилання, тобто повідомлення буде доставлено на втрачений телефон (CC означає «копія»). Ця команда скасовує всі попередні налаштування переадресації SMS.

Переадресацію можна зупинити, подавши команду CC SMS STOP або запустивши Avast Anti-Theft.

CC CALLS [номер телефону]

Приклад: 2222 CC CALLS Приклад: 2222 CC CALLS +43660222333 Якщо подати цю команду, ви отримуватимете SMS-сповіщення про вхідні дзвінки. Якщо номер не вказано, сповіщення буде відправлене на номер, з якого подано команду. Ця команда скасовує всі попередні налаштування переадресації дзвінків.

Ми не реалізували у програмі пряму переадресацію дзвінків, оскільки ця функція працює неоднаково у різних мобільних мережах. Окрім того, надійне приховування переадресації дзвінків від злодіїв є майже неможливим завданням.

Переадресацію можна зупинити, подавши команду CC CALLS STOP або запустивши Avast Anti-Theft.

CC ALL [номер телефону]

Приклад: 2222 CC ALL Sample: 2222 CC ALL +43660222333 Поєднання команд CC SMS та CC CALLS. Ця команда скасовує всі попередні налаштування переадресації дзвінків та SMS.

Переадресацію можна зупинити, подавши команду CC ALL STOP або запустивши Avast Anti-Theft.

WIPE

Приклад: 2222 WIPE Стирає всі дані з телефону

GET <ліміт запиту> SMS

Приклад: 2222 GET 10 SMS Запит на передачу SMS-повідомлень

GET <ліміт запиту> INBOX SMS

Приклад: 2222 GET 10 SMS Запит на передачу отриманих SMS-повідомлень

GET <ліміт запиту> SENT SMS

Приклад: 2222 GET 10 SMS Запит на передачу відправлених SMS-повідомлень

GET <див. вище> SMS FOR <номер телефону>

Приклад: 2222 GET 10 SMS FOR +43660333555 Запис на передачу SMS-повідомлень, що відповідають вказаному номеру

GET CONTACTS

Приклад: 2222 GET CONTACTS Запит на передачу контактів з адресної книжки

GET LOG <ліміт запиту>

Приклад: 2222 GET LOG 10 Запит на передачу журналу дзвінків і SMS

LAUNCH

Приклад: 2222 LAUNCH Запускає інтерфейс користувача Avast Anti-Theft

CLOSE

Приклад: 2222 CLOSE Закриває інтерфейс користувача Avast Anti-Theft

REBOOT

(лише для пристроїв з рутінгом) Приклад: 2222 REBOOT Перезапускає пристрій

SET OWNER <ім'я власника>

Приклад: 2222 SET OWNER Чарльз Чаплін Змінює ім'я власника пристрою

SET PASSWORD <код доступу>

Приклад: 2222 SET PASSWORD 3333 Змінює пароль Avast. Слід ввести код із 4-6 цифр

SET FRIEND 1 <номер телефону>

Приклад: 2222 SET FRIEND 1 +43660122220192 Змінює номер телефону першого друга. Вводьте лише дійсний номер мобільного телефону

SET FRIEND 2 <номер телефону>

Приклад: 2222 SET FRIEND 2 +43660122220192 Змінює номер телефону другого друга. Вводьте лише дійсний номер мобільного телефону

SET ONLYFRIENDS <режим функції>

Приклад: 2222 SET ONLYFRIENDS 1 Змінює режим авторизації SMS-команд (0 = дозволяти команди з усіх номерів, 1 = дозволяти лише команди з номерів друзів)

SET LOCKMODE <режим блокування>

Приклад: 2222 SET LOCKMODE 1 Змінює режим захисту телефону блокуванням (0 = не блокувати, 1 = автоматичне блокування)

SET SIRENMODE <режим сирени>

Приклад: 2222 SET SIRENMODE 1 Змінює режим захисту сиреною (0 = без сирени при блокуванні, 1 = сирена при блокуванні)

SET APPLOCKMODE <режим блокування програми>

Приклад: 2222 SET APPLOCKMODE 1 Змінює режим захисту диспетчера програм або налаштувань телефону (0 = немає активних налаштувань, 1 = не дозволяти доступ до менеджера програм, 2 = не дозволяти доступ до налаштувань телефону)

SET USBLOCKMODE <режим блокування USB>

(лише для телефонів з рутінгом) Приклад: 2222 SET USBLOCKMODE 1 Змінює режим захисту доступу до відлагодження через USB (0 = не блокувати доступ до відлагодження через USB, 1 = блокувати доступ до відлагодження через USB)

SET FORCEDATAMODE <режим примусового з'єднання для передачі даних>

(лише для телефонів з рутінгом) Приклад: 2222 SET FORCEDATAMODE 1 Змінює режим примусового з'єднання для передачі даних (0 = не встановлювати примусове з'єднання для передачі даних, 1 = встановлювати примусове з'єднання для передачі даних)

SET BATTERYSMSMODE <режим акумулятора>

Приклад: 2222 SET BATTERYSMSMODE 1 Змінює режим сповіщення про низький заряд акумулятора (0 = не сповіщати про низький заряд акумулятора, 1 = сповіщати про низький заряд акумулятора)

SET LOCKTEXT <текст екрана блокування>

Приклад: 2222 SET LOCKTEXT Будь ласка, передзвоніть мені на номер +4313283483 Змінює користувацький текст на екрані блокування

SET AUTOGPS <режим GPS>

Приклад: 2222 SET AUTOGPS 1 Вмикає або вимикає автоматичну активацію GPS (0 = вимкнути, 1 = увімкнути)

SET WIPEMODE <режим стирання даних>

Приклад: 2222 SET WIPEMODE 1 Вмикає або вимикає повне стирання даних (0 = вимкнути, 1 = увімкнути)

SET PROTECTION <режим захисту>

Приклад: 2222 SET PROTECTION 1 Вмикає або вимикає захист функцією Anti-Theft (0 = вимкнути, 1 = увімкнути)
Увага: при використанні цієї команди ви повністю відключите систему Avast! Anti-Theft, зробивши захист Anti-Theft недіючим.

Запуск власної дистанційної команди

Avast Anti-Theft здатен запускати будь-які програми на телефоні та передавати дані працюючим програмам.

SMS-команда: <чинна дія або ім'я служби> <аргументи>

Приклади:

2222 at.domain.package.Activity Test - запустить дію або службу at.domain.package.Activity і передасть їй Test в якості параметра.
2222 at.domain.package.Activity Це мій командний рядок - запустить дію АБО службу at.domain.package.Activity і передасть їй «Це мій командний рядок» в якості параметра.

дія або служба має бути розміщена у корені пакету (вкладені пакети НЕ підтримуються).

Передача даних виконується через Інтернет:

Intent i = new Intent();
i.setFlags(Intent.FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK);
i.putExtra("number", origNumber);
i.putExtra("cmd", data);
i.setComponent(cName);

Це означає, що ви зможете після цього прочитати (у своїй службі або дії) номер відправника у числі String extra і команду з String extra cmd.

Anti-Theft завжди намагається спочатку запустити дію, якщо такої немає, програма намагається запустити службу, якщо це не вдається зробити, програма відповідає, надіславши SMS з повідомленням про помилку.

У кількості наша сила

Продуктам Avast для захисту даних довіряє більше людей, ніж продуктам будь-якої іншої компанії. Це означає, що всі ми отримуємо ефективніший захист. І причина тут проста: ми отримуємо більше даних від більшої кількості користувачів, а тому маємо змогу зробити свій захист кращим.

230+ мільйонів користувачів

186 країн

43 мови

Аvast Internet Security

Avast Free Mobile Security

Завантажити

cNet

PC mag

Google Play