Avast Free Mac Security

Вам подобається Ваш комп'ютер Mac, і на то є причини. Але це також вагома причина захистити його за допомогою найпопулярнішої захисної програми для Mac!

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ
AV-TEST - Коефіціент виявлення 100%

Комп'ютери Mac також потребують захисту

Mac OS X вважаються однією з найбільш захищених операційних систем. Але сучасні загрози часто націлені не на комп'ютер – вони намагаються викрасти Ваші особисті дані та ваші гроші.


Нові загрози націлені на Вас особисто

В наш час хакери вдаються до «фішингу» та подібних технік, щоб дістатися саме Вас. Додайте до цього інші загрози, такі як злам роутера, і Ви зрозумієте, що Вашим особистим даним може загрожувати викрадення.

400 сила мільйонів

Понад 400 людей у світі, що використовують Avast, роблять наші продукти ефективнішими завдяки зворотному зв'язку з нами.

Завжди актуальний захист

Ми не вповільнюємо роботу Вашого комп'ютера великим оновленнями: замість цього ми постійно виконуємо автоматичну передачу мікро-оновлень у потоковому режимі, завдяки чому наші системи завжди залишаються оновленими.

Захист мобільних пристроїв

SecureLine VPN для пристрою iOS або Android захищає Ваші особисті дані в загальнодоступних мережах Wi-Fi.

Чи працюватиме програма на моєму комп'ютері Mac?

Якщо у Вас комп'ютер Mac під керуванням операційної системи OSX, програма працюватиме. Вам потрібно 128 МБ оперативної пам'яті та 750 МБ місця на диску. У будь-якому разі, якщо у Вас встановлена хоч яка стабільна версія OSX (Yosemite), наше ПЗ Вас захистить.

У кількості наша сила

Продуктам Avast для захисту даних довіряє більше людей, ніж продуктам будь-якої іншої компанії. Це означає, що всі ми отримуємо ефективніший захист. І причина тут проста: ми отримуємо більше даних від більшої кількості користувачів, а тому маємо змогу зробити свій захист кращим.

400+ мільйонів користувачів

186 країн

43 мови

Avast Free Antivirus для Мас

Avast Free Antivirus для Мас

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Нагорода AV-TESTКоефіціент виявлення 100%

№1 серед програм для Mac
за кількістю завантажень