Avast SecureLine VPN

Забезпечте собі конфіденційність в Інтернеті.

Зашифруйте своє підключення, захистивши його від шпигунів. Захистіть свою конфіденційність за допомогою SecureLine, дуже простої віртуальної приватної мережі.

Почувайтеся в безпеці в будь-якій мережі.

Коли Ви користуєтеся загальнодоступними мережами Wi-Fi, хакерам дуже легко перехоплювати Ваші дані. Але навіть якщо Ви використовуєте більш захищену мережу, SecureLine VPN дозволяє робити Ваше користування Інтернетом анонімним, закриваючи Ваші облікові дані, електронні листи, повідомлення в чаті та дані кредитних карток від чужих очей.

Відтворення контенту з будь-яких країн світу.

«Цей контент недоступний у Вашій країні» – зіткалися з таким? Підстав для хвилювання немає! SecureLine VPN створює для всього зовнішнього світу враження. що Ви під'єдналися з іншого місця, і надає Вам змогу переглядати «локальний» контент будь-де.

Тунель VPN дозволяє використовувати сервери в США, Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Чеській Республіці та Сингапурі.

Увімкнути/вимкнути. Все дуже просто.

Часи, коли для використання віртуальної приватної мережі потрібно було мати глибокі знання у сфері ІТ, минули. Увімкніть програму SecureLine одним натисканням на кнопку. Або налаштуйте програму на автоматичний запуск при виході в загальнодоступну/відкриту мережу Wi-Fi...

Додатковий модуль у складі Вашої програми Avast або окрема програма

Ви можете встановити SecureLine VPN для Windows як окрему програму або в якості додаткового модуля до будь-якого антивірусного продукту Avast для комп'ютера – як Вам більше подобається.

Avast SecureLine для Windows

1 рік

429 грн.

429 грн.

Придбати

2 роки

Звичайна ціна 819 грн.

639 грн.

Придбати

Зверніть увагу на те, що ліцензії на версії Avast SecureLine VPN для операційних систем Windows, Android та iOS пропонуються окремо.

На придбання програми поширюється 30-денна гарантія повернення грошей.

Не можете прийняти рішення?

Завантажити пробну версію