Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Secure Browser

Безпечний, швидкий і конфіденційний

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Доступно для ОС Windows

Розроблений експертами з безпеки

Зображення екрана програми

Ще один браузер? Так. Бо вам потрібен браузер, розроблений з урахуванням ваших інтересів. Який не відстежує кожен ваш крок під час пошуку, купівлі або переходу за посиланнями в мережі Інтернет. Який поєднує в собі всі необхідні засоби забезпечення конфіденційності й захисту.

Отже, створивши найкращий антивірус світу, наші експерти розробили браузер мрії — безпечний, швидкий і конфіденційний.

Збереження анонімності

Інтегровані функції забезпечення конфіденційності приховують вашу особистість і ваші цифрові відбитки.

Ваш браузер — ваші справи

Ми вважаємо, що ваші дії в Інтернеті — це ваша особиста справа. Наш браузер подбає про те, щоб саме так усе й залишалось.

Швидший перегляд сайтів

Під час перегляду веб-сторінок ми автоматично блокуємо набридливу рекламу. Адже що менше інформації завантажується, то швидше це відбувається.

Швидкий перегляд без переривання

Вам набридла реклама, що відображається щоразу під час перегляду статті або відео? Ми автоматично заблокуємо її, що не тільки дасть змогу уникнути захаращеності вікна перегляду, а й полегшить і пришвидшить роботу.

Захист особистих даних

Усі функції безпеки, які потрібні, щоб уникнути шкідливих програм, фішингових атак і викрадення особистих даних.

Захист, якому довіряють мільйони

Безпека — це те, що ми робимо найкраще, тому ми перетворили наш браузер на передову лінію захисту від шкідливих програм. Переглядайте веб-сайти, здійснюйте покупки й банківські операції безпечно, адже всі корисні функції, створені Avast, уже інтегровані в програму для збереження конфіденційності вашої особистої інформації та захисту від загроз.

Контролюйте ситуацію!

Усі засоби зібрано у вашому власному Центрі безпеки та конфіденційності, тому браузер можна легко налаштувати відповідно до своїх потреб. Крім того, браузер виглядатиме так, як ви звикли, щоб вам не довелося змінювати свої звички під час перегляду веб-сторінок.

Спробуйте.

 • Режим банківських операцій

  Захищає дані, які ви вводите, від хакерів, щоб вони не могли викрасти ваші паролі, номери кредитних карток та інші особисті дані.

 • SecureLine VPN

  Захищає від шпигунів і перехоплення даних, а також дає змогу змінювати своє розташування, щоб отримати доступ до вмісту, який недоступний у вашій країні.

 • Anti-Fingerprinting

  Приховуючи унікальний профіль браузера (версія браузера, мова, часовий пояс, додаткові компоненти тощо), не дає змогу веб-сайтам ідентифікувати вас.

 • Adblock

  Блокує рекламу, забезпечуючи швидше завантаження веб-сторінок, одночасно даючи змогу вибрати, чи блокувати всю рекламу, чи тільки агресивну й нав’язливу.

 • Anti-Phishing

  Блокує шкідливі веб-сайти та завантаження, щоб захистити комп’ютер від вірусів, шпигунських програм і програм-вимагачів.

 • Anti-Tracking

  Захищає вашу конфіденційність, не даючи змогу веб-сайтам, рекламним компаніям та іншим веб-службам відстежувати ваші дії в мережі.

 • Режим невидимості

  Запобігає зберіганню журналу браузера та видаляє всі відстежувальні файли cookie й кеш, що накопичуються під час перегляду сайтів.

 • HTTPS Encryption

  Змушує підтримувані веб-сайти використовувати шифрування, приховуючи всі дані, що надсилаються в браузер і з нього, щоб ніхто не зміг отримати до них доступ.

 • Диспетчер паролів

  Безпечно зберігайте, створюйте й автоматично заповнюйте дані для входу на свої улюблені сайти.

 • Extension Guard

  Захищає вас, блокуючи небажані додаткові компоненти або плагіни, одночасно дозволяючи встановлювати ті, які ви знаєте і яким довіряєте.

 • Privacy Cleaner

  Видаляє історію браузера, кешовані зображення, файли cookie й інші непотрібні файли за одним клацанням мишею, щоб забезпечити конфіденційність ваших дій і звільнити місце на диску.

 • Блокування Flash

  Автоматично блокує запуск флеш-вмісту (крім випадків, коли ви даєте на це дозвіл), таким чином захищаючи від перевантаження ресурси комп’ютера.

Принцип роботи програми

Secure Browser — неймовірно ефективний і функціональний. Щоб зрозуміти наскільки, перегляньте відео.

Вимоги до системи

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ