We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

alt text
Avast Mobile Security для iOS

Не обмежуйтеся лише антивірусом для захисту iPhone і iPad.

Доступно також для ПК, Mac та Android.
Our users love Avast Mobile Security for iOS
4.5

173 people scored us 4.7 / 5

textString.security-title

iPhone не оснащено автоматичним захистом від усіх загроз

textString.security-title
Avast Mobile Security для iOS — це не просто захист від вірусів і шкідливих програм. Це інноваційне рішення зі спеціально розробленими безкоштовними інструментами для захисту ваших пристроїв iPhone і iPad щоразу, коли ви користуєтесь Інтернетом.

Хочете отримати більше? Версія Pro надає доступ до швидкої та надійної служби VPN для безпечного й конфіденційного користування Інтернетом. Цей антивірус забезпечить вам повний захист, не сповільнюючи роботу пристрою.
textString.privacy-tabs_title1

Легко перевіряйте безпеку мережі Wi-Fi

textString.privacy-tabs_title1
Незахищені загальнодоступні мережі Wi-Fi — це справжня золота жила для хакерів, які хочуть викрасти вашу особисту інформацію.

Функція «Безпека Wi-Fi» використовує передову технологію виявлення загроз для автоматичного аналізу безпеки мережі Wi-Fi, до якої ви підключені. Вона перевіряє наявність ненадійних паролів, вразливостей до злому та багато іншого.
textString.privacy-tabs_title2

Переконайтеся, що ваші паролі в безпеці

textString.privacy-tabs_title2
Зламаний пароль ставить під загрозу ваші особисті дані, які можуть вкрасти хакери, отримавши доступ до ваших облікових записів в Інтернеті.

За допомогою вашої адреси електронної пошти функція «Захист облікових даних» перевіряє мережеві бази даних, відстежуючи можливий витік ваших паролів. У разі виявлення витоку ви отримаєте сповіщення.
textString.privacy-tabs_title3

Захистіть свої фотографії від сторонніх очей

textString.privacy-tabs_title3
Якщо у вас занадто допитливі друзі або ваш телефон може випадково опинитися в чужих руках, особисті фотографії варто приховати від сторонніх очей.

Функція «Сховище фотографій» використовує шифрування, щоб захистити конфіденційність до 40 фотографій. Лише ви можете отримати доступ до своїх фотографій за допомогою PIN-коду або функцій ідентифікації Touch ID та Face ID.
textString.protection-tabs_title1

Захистіть свою конфіденційність за допомогою VPN

textString.protection-tabs_title1
Подбайте про те, щоб ніхто не міг стежити за вашими діями в Інтернеті, за допомогою служби VPN «Безпека в Інтернеті», яка гарантує безпечний і конфіденційний перегляд веб-сторінок.

Забезпечуючи підключення до найближчого зашифрованого сервера, функція «Безпека в Інтернеті» гарантує вам повну безпеку й конфіденційність в Інтернеті.
textString.protection-tabs_title2

Необмежений захист облікових даних

textString.protection-tabs_title2
Маєте кілька адрес електронної пошти, пов’язаних із вашими обліковими записами в Інтернеті? Функція «Захист облікових даних» дає змогу відстежувати необмежену кількість адрес електронної пошти.

Ця функція постійно відстежує витік паролів, пов’язаних із будь-якою вашою адресою електронної пошти, забезпечуючи необмежений захист ваших особистих даних в Інтернеті.
textString.protection-tabs_title3

Необмежене сховище фотографій

textString.protection-tabs_title3
Робіть скільки завгодно знімків — вони будуть у повній безпеці. Функція «Сховище фотографій» зберігає необмежену кількість фотографій у зашифрованому сховищі, забезпечуючи їх захист і конфіденційність.

Тільки ви можете отримати до них доступ за допомогою PIN-коду або функцій ідентифікації Touch ID та Face ID. Захистіть свої фотографії від будь-яких сторонніх очей.

Відгуки наших користувачів

Avast Free iOS Security

Дуже корисна річ. Працює ідеально.

5
Avast Free iOS Security

У цієї програми високий рейтинг, і не безпідставно.

5
Avast Free iOS Security

Надзвичайно корисна програма для захисту й підтримки продуктивності.

5
Mobile Security для iOSMobile Security для iOS

Тепер доступний комплексний захист для iPhone та iPad.

Перейдіть на версію Avast Mobile Security Pro прямо з програми й отримайте доступ до додаткових функцій, як-от безпечний перегляд веб-сайтів.

Дізнавайтесь останні новини й отримуйте поради щодо безпеки пристроїв з ОС iOS