We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Завантажити

Avast довіряють партнери з усього світу

Серед них: інтернет-провайдери, оператори мобільного зв’язку, виробники обладнання та інші

Комплексні пропозиції для повного захисту цифрового життя ваших клієнтів

Розширюйте свій бізнес і підвищуйте рівень обслуговування за допомогою Avast

Ми постійно вдосконалюємося на основі перевірених ринкових досліджень

Комплексний захист від перевіреного бренду

Понад десятиліття ми в співпраці з інтернет-провайдерами, мобільними операторами та виробниками обладнання постачаємо рішення на основі штучного інтелекту для кібербезпеки, конфіденційності та цифрових рішень для батьківського нагляду.

Інновація Avast в основі кожного рішення

Завдяки значним інвестиціям у дослідження, дані та технології наші сумісні рішення, готові до роботи в мережах 5G, незмінно відповідають найвищим стандартам інновацій у кібербезпеці, конфіденційності та цифрових рішеннях батьківського нагляду.

Захист Інтернету речей
Висока компетентність у великих даних і кібербезпеці дає нам змогу надавати швидкий і сучасний захист Інтернету речей і домашньої мережі.
Штучний інтелект і машинне навчання
Передова система штучного інтелекту використовує машинне навчання, щоб автоматично збирати й отримувати дані з усієї нашої бази користувачів. Потім вона навчає кожен модуль безпеки. Після виявлення нового зразка шкідливої програми наші продукти оновлюються новими моделями. Це дає змогу забезпечити необхідний захист у реальному часі.
Виявлення та блокування шкідливих програм
Перетворюючи нашу величезну мережу в датчики даних, ми можемо отримувати інформацію, необхідну для миттєвого виявлення та блокування загроз, а також захисту від них усієї мережі.
Технології визначення розташування
Наші продукти для захисту сім’ї використовують сучасні технології визначення розташування, які в реальному часі надають батькам точну інформацію про місце перебування їхніх дітей.

Деякі наші надійні партнери

Ми працюємо з інтернет-провайдерами, мобільними операторами та виробниками обладнання з усього світу, щоб постачати інноваційні рішення мільйонам користувачів.

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner

Власні рішення, які захищають клієнтів будь-де

Понад десятиліття ми в співпраці з інтернет-провайдерами, мобільними операторами та виробниками обладнання постачаємо рішення на основі штучного інтелекту для кібербезпеки, конфіденційності та цифрових рішень для батьківського нагляду.

ПІДТРИМКА МЕРЕЖІ 5G

Інтегруйте наші рішення для захисту за допомогою універсального програмного забезпечення для віртуалізації мережевих функцій (VNF) на периферії мобільних мереж.

ВДОМА

Наше рішення для домашньої мережі захищає клієнтів на рівні маршрутизатора, зберігаючи безпеку їхньої домашньої мережі Wi-Fi і всіх пристроїв, підключених до неї.

ПОЗА ДОМОМ

Одразу за межами дому мобільні пристрої з’єднуються з мобільними мережами. Ми надаємо захист на пристрої, щоб клієнти почувалися в безпеці будь-де.

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ МЕРЕЖІ

Підключайтеся до відкритих мереж без остраху завдяки нашим функціям захисту й диспетчеру паролів.

Комплексний захист завдяки нашому повному набору продуктів

Avast Smart Life — повністю сумісне рішення, що захищає всі цифрові життя клієнтів

Завдяки рішенням у мережі та на пристроях Smart Life забезпечує цілісне використання через уніфікований мобільний додаток

Smart Life пропонує повний захист домашньої мережі

Створення цифрових відбитків пристроїв
Наша технологія позначає всі пристрої, підключені до домашньої мережі, щоб лише перевірені мали до неї доступ.
Безпека пристроїв Інтернету речей
За допомогою машинного навчання ми можемо виявляти будь-яку незвичну поведінку в мережі та негайно повідомляти про це клієнта.
Цифровий добробут
Цифрові рішення для батьківського нагляду поширюються на пристрої, підключені до домашньої мережі, щоб сприяти закріпленню правил належного використання Інтернету.

Керування Avast Smart Life здійснюється клієнтом за допомогою простого інтерфейсу програми. Smart Life розгортається трьома способами.

Мікропрограма, що встановлюється безпосередньо на маршрутизатор

До маршрутизатора під’єднується маленький пристрій

Розгортання в Edge Cloud із підтримкою мережі 5G

Avast Family Protection дає батькам змогу краще керувати цифровими життями своїх дітей

Завдяки нашим функціям обмеження часу роботи екрана, фільтрації вмісту та визначення розташування мільйони батьків захищають своїх дітей у мережі та поза її межами.

Family Protection захищає дітей

Керування часом використання пристрою
Функція призупинення доступу до Інтернету дає батькам змогу контролювати користування дитини пристроєм, щоб вона мала більше часу на шкільні завдання та виробляла здорові звички поведінки в цифровому світі.
Фільтри вмісту
Батьки мають змогу вибрати один із чотирьох попередньо налаштованих фільтрів вмісту залежно від вікової групи дитини або блокувати певні сайти та програми, які можуть бути небезпечними або неприйнятними.
Функції визначення розташування
Найсучасніші технології визначення розташування дають батькам змогу завжди перевіряти розташування дитини, а також налаштовувати автоматичні сповіщення про розташування.

Щоб розробити зручний інтерфейс мобільної програми, ми тісно співпрацюємо з партнерами:

Реалізація під іншим брендом

Сумісний бренд

VPN від Avast надає клієнтам конфіденційність і доступ до більшої кількості вмісту з усього світу

Клієнти можуть користуватися конфіденційністю в Інтернеті, щоб захистити свою важливу інформацію, особливо під час підключення до відкритих мереж.

Наша служба VPN пропонує справжню свободу в Інтернеті

Конфіденційний перегляд в Інтернеті
Дає змогу клієнтам приховувати свою IP-адресу та знеособлює дані про перегляд, щоб запобігти їх відстеженню сторонніми особами.
Шифрування банківського рівня
Зашифрований VPN-тунель запобігає викраденню зловмисниками важливих даних через незахищені мережі Wi-Fi.
Доступ до вмісту
Розблокування вмісту під час подорожей завдяки нашим конфіденційним і захищеним серверам VPN, розташованим у багатьох країнах.

Щоб розробити зручний інтерфейс мобільної програми, ми тісно співпрацюємо з партнерами:

Реалізація під іншим брендом

Сумісний бренд

Комплект засобів розробки для мобільних пристроїв

Avast Mobile Security забезпечує клієнтів неперевершеним захистом від загроз в Інтернеті

Маючи за плечима десятиліття досвіду, ми захищаємо понад 435 мільйонів користувачів на планеті, тож можемо використовувати з Avast Mobile Security найбільшу у світі користувацьку мережу виявлення загроз

Захист мобільних пристроїв, що дарує відчуття безпеки

Інтелектуальний антивірус
Функція призупинення доступу до Інтернету дає батькам змогу контролювати користування дитини пристроєм, щоб вона мала більше часу на шкільні завдання та виробляла здорові звички поведінки в цифровому світі.
Аналіз поведінки
Якщо на пристрої виявлено будь-яку зловмисну діяльність, ми можемо автоматично її зупинити, скасувати дію та помістити проблемні об’єкти до карантину.
Інтелектуальне сканування
Виявлення вразливостей, які можуть дати змогу шкідливим програмам потрапити на пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм.
CyberCapture
Автоматичне блокування та надсилання потенційно шкідливих до Лабораторії аналізу загроз Avast, де експерти можуть перевірити та проаналізувати підозрілі файли.

Щоб розробити зручний інтерфейс мобільної програми, ми тісно співпрацюємо з партнерами:

Реалізація під іншим брендом

Сумісний бренд

Комплект засобів розробки для мобільних пристроїв

Avast Threat Intelligence надає вашій організації інформацію про глобальні загрози безпеці в реальному часі.

Протидія загрозам безпеці, що постійно вдосконалюються, є однією з найскладніших проблем, з якими сьогодні стикаються підприємства. Рішення Avast Threat Intelligence має найбільшу й найдосконалішу мережу виявлення загроз у світі та пропонує надійну інформацію, необхідну для запобігання кіберзагрозам і керування ними на відповідному рівні.

Удосконалена технологія аналізу загроз забезпечує ефективний захист

Стримання цільових атак
Розвивайте модель попереджувального захисту й запобігайте атакам завчасно. Дані аналізу загроз компанії Avast проходять перевірку, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань і забезпечити високу точність, аби на них можна було покластися.
Прискорене реагування на інциденти
Швидше виявляйте загрози та реагуйте на них у реальному часі завдяки контекстним даним Avast, які допомагають вжити необхідних заходів. Ці дані дають змогу ідентифікувати такі загрози, як шкідливі програми, фішингові й шахрайські схеми тощо в конкретних файлах, доменах, IP- та URL-адресах.
Прийняття зважених рішень
Скористайтеся гнучкими варіантами інтеграції Avast, щоб отримати максимальну користь від аналізу даних про загрози та поліпшити стратегію безпеки своєї організації з повним відображенням ризиків, пов’язаних із кіберзагрозами.

Доступ до надійних каналів даних про загрози та API компанії Avast

Неймовірні переваги

Підвищте лояльність і зацікавленість клієнтів, а також середній дохід на одного користувача за допомогою рішень Avast для безпеки, конфіденційності та захисту сім’ї.

Вища задоволеність клієнтів
Забезпечення клієнтів новітніми технологіями зі сфери кібербезпеки створює довіру до вашого бренду.
Збільшення доходу
Надаючи послуги за підпискою, ви постійно збільшуватимете середній дохід на одного користувача без додаткових витрат.
Зменшення витрат
Ефективне програмне забезпечення для захисту зменшує ризик інфікування шкідливими програмами, знижуючи тим самим навантаження на вашу службу технічної підтримки.
Зменшення плинності клієнтів
Завдяки посиленому захисту в Інтернеті й високопродуктивній роботі пристроїв ваші клієнти будуть у безпеці й залишатимуться з вами надовго.

Рішення, оптимальні для вас

Наша команда фахівців працюватиме спільно з вами, щоб забезпечити просте впровадження наших рішень, зберігаючи цілісність вашого бренду.

Доставка світового рівня

У нас понад 15 років досвіду тісної співпраці з партнерами на світовому рику. Наша гнучка розробка методом спринту в міжнародних командах дає змогу поєднувати швидкість, якість і глобальну перспективу.

Маркетингова підтримка

Ми маємо підтверджений досвід успішного запуску продуктів із партнерами, коли ми допомагали їм досягти максимального зростання, максимально задіявши залучення клієнтів через цифрові, роздрібні й платні канали, а також через канали підтримки клієнтів.

Маркетинг Avast залучає понад 10 мільйонів встановлень користувачами щомісяця.

Гнучкі стратегії виходу на ринок

Ми працюємо спільно з партнерами, щоб відшукати найкращу стратегію для виведення їхніх продуктів на ринок. Ми пропонуємо три можливості.

Реалізація під іншим брендом

Ми змінюємо свої продукти, надаючи їм індивідуальності вашого бренду

Сумісний бренд

Ми змінюємо свої продукти, надаючи їм індивідуальності вашого бренду

Комплект засобів розробки

Створіть власне рішення у вигляді власного продукту за допомогою нашої технології

Цілодобовий контроль і підтримка

Ми надаємо партнерам докладну документацію, щоб забезпечити їх високим рівнем підготовки до технічної підтримки клієнтів. У разі виникнення будь-якої проблеми ми завжди готові допомогти або відповісти на всі питання.

Будьте інформовані

Наша технічна документація містить детальний дослідницький аналіз найголовніших тем, пов’язаних із безпекою в Інтернеті, і можливостей, які вони пропонують телекомунікаційним і страховим компаніям, банкам, постачальникам служб захисту, виробникам пристроїв тощо.

Можливості глобального ринку, що допоможуть операторам захистити сім’ї, які використовують цифрові технології
Ми досліджуємо проблеми, з якими стикається сучасна сім’я, що користується ІТ, а також розглядаємо переваги для постачальників у разі надання додаткових послуг, орієнтованих на такі сім’ї.
Avast Smart Life: повністю сумісне рішення для безпеки й конфіденційності в мережах 5G
Ми досліджуємо зміни в середовищі 5G, виклики, які створить нова екосистема, і можливості для постачальників мережевих послуг надавати клієнтам привабливі послуги.
Майбутнє безпечних розумних будинків: співпраця постачальників мережевих послуг із виробниками систем безпеки
Завдяки посиленому захисту в Інтернеті й високопродуктивній роботі пристроїв ваші клієнти будуть у безпеці й залишатимуться з вами надовго.
Зважаючи на все: аналіз пристроїв Інтернету речей у домашніх мережах
Масштабний емпіричний аналіз пристроїв Інтернету речей у реальних домах на основі даних, які ми зібрали під час запущених користувачами сканувань мереж 83 мільйонів пристроїв у 16 мільйонах домогосподарств.
Технологічний звіт компанії IDC: комплексне рішення для захисту цифрового життя
Компанія IDC обговорює дедалі більшу потребу користувачів у захисті цифрового життя та способи обрання належних партнерів операторами мережі для надання такої додаткової послуги.

Відвідати наш блог

Дізнайтеся більше про останні новини, поради й тенденції світу кібербезпеки від наших спеціалістів.