Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Threat Intelligence

Переглядайте глобальні загрози безпеці вашої організації в реальному часі за допомогою Avast Threat Intelligence.

поговорити з експертом

Боротьба із загрозами безпеці, які постійно розвиваються, наразі є серйозним викликом для підприємств. Отримайте захист у реальному часі та можливість моніторингу рівня безпеки з єдиного центру для запобігання кіберзагроз і керування ними за будь-яких обсягів — завдяки рішенню Threat Intelligence від Avast. Воно побудоване на основі найбільшої та найрозвинутішої мережі виявлення загроз у світі.

Чому вам потрібне рішення Avast Threat Intelligence

Найбільша мережа виявлення загроз у світі
Маючи в шість разів більше користувачів ПК, ніж найближчий конкурент, компанія Avast забезпечує доступ до величезних масивів даних безпеки, а отже, у нас найбільша та найрозвинутіша глобальна мережа виявлення загроз.
Надсучасна інфраструктура виявлення загроз
Ми поєднуємо великі обсяги даних з удосконаленою багаторівневою архітектурою виявлення загроз і їх запобігання, що дає змогу розпізнавати загрози та сповіщати про них усю мережу за лічені секунди.
Відзначена нагородами команда, що спеціалізується на штучному інтелекті й машинному навчанні
В Avast Threat Intelligence використовується запатентована технологія, розроблена нашою відзначеною нагородами командою спеціалістів за допомогою технологій нового покоління, щоб ви були поінформованими та впевненими в неперевершеній надійності.

Доступ до надійних каналів даних про загрози та API компанії Avast

Канали даних

Канал фішингу
Отримайте перелік фішингових URL-адрес, які можна заблокувати чи використовувати для попередження користувачів або пристроїв, які намагаються перейти на вказані сайти.
Канал блокування
Переглядайте IP- чи URL-адреси, які слід заблокувати або про які потрібно попереджати. Ці IP- або URL-адреси можуть бути пов’язані з командними центрами атак, шлюзами ексфільтрації даних, шахрайськими схемами, зокрема від імені служб технічної підтримки, вебскімінгом, експлойт-комплектами та шкідливою рекламою з інверсією керування.
Поширеність CVE
Отримайте стислий огляд загальновідомих вразливостей CVE, виявлених шкідливим програмним забезпеченням, яке зібрала компанія Avast.

API на вимогу

API репутації файлів
Переглядайте репутацію файлів за надісланим гешем.
API інформації про URL-адреси
Дізнавайтеся категорії URL-адрес, зокрема відомості про наявність чи відсутність у них загроз або фішингових схем.

Збудуйте потужну систему безпеки завдяки вдосконаленій аналітиці загроз від Avast

Пом’якшення цільових атак
Розвивайте попереджувальний захист і запобігайте атакам завчасно. Дані про загрози компанії Avast проходять перевірку, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань і забезпечити високу точність, аби на них можна було покластися.
Прискорення реагування на інциденти
Швидше виявляйте загрози та реагуйте на них у реальному часі за допомогою контекстних активних даних Avast про загрози, як-от шкідливе програмне забезпечення, фішингові та шахрайські схеми тощо в конкретних файлах, доменах, IP- й URL-адресах.
Прийняття зважених рішень
Використовуйте гнучкі способи інтеграції Avast, щоб отримати максимальну користь від даних про загрози. Покращуйте стратегію захисту вашої організації, маючи повне уявлення про ризики, пов’язані з кіберзагрозами.

Налаштуйте використання даних про загрози відповідно до своїх потреб

Постачальники послуг керування захистом
Оптимізуйте пошук загроз і визначення пріоритетів вразливостей для швидшого вирішення проблем, надаючи командам Операційного центру безпеки (Security Operations Center, SOC) активні дані про загрози в реальному часі.
Платформи Threat Intelligence
Урізноманітнюйте джерела даних і надавайте своїм клієнтам найбільш якісні, точні та деталізовані відомості, щоб вони завжди могли приймати зважені рішення щодо загроз.
Державні установи
Робіть прогнози, вживайте запобіжні заходи та швидко реагуйте на кіберзагрози, як-от загальнодержавні хакерські атаки й шпигунство, щоб захистити конфіденційну інформацію та критичні об’єкти інфраструктури.
Захисне програмне забезпечення
Запропонуйте користувачам підвищити свою безпеку в Інтернеті, інтегрувавши широку базу даних компанії Avast про загрози, щоб посилити наявну захисну інфраструктуру.

Продовжмо спілкування

Зв’яжіться з нами та дізнайтеся більше про те, як сучасне рішення Threat Intelligence від Avast може підвищити рівень безпеки вашої організації.

зв’язатися з нами

Запитання й відповіді щодо бази даних про загрози

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.