We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Технології Avast

Людський геній об’єднується зі штучним інтелектом, щоб зробити світ безпечнішим.

Для захисту по всьому світу потрібні найпередовіші технології

Щодня кіберзагрози вдосконалюються. Це становить небезпеку для життя та добробуту мільйонів людей в усьому світі. Єдиний спосіб боротьби з кіберзлочинністю в такому масштабі — це використання передових алгоритмів на основі великого об’єму даних.

Виявлення та блокування шкідливих програм

Як ми захищаємо сотні мільйонів людей щодня? Передова технологія об’єднує наших користувачів у всесвітню мережу датчиків, що взаємодіють між собою. Якщо один із них виявляє шкідливу програму, Avast використовує 6 шарів захисту, щоб ідентифікувати та блокувати загрозу, а також інформувати всю мережу за лічені секунди.

Дізнатися більше про 6 шарів
AI & machine Learning

Штучний інтелект і машинне навчання

Наша передова система штучного інтелекту використовує машинне навчання, щоб автоматично збирати й отримувати дані з усієї нашої бази користувачів. Потім вона навчає кожен модуль безпеки. Після виявлення нового зразка шкідливої програми наші продукти автоматично оновлюються, отримуючи відповідні ідентифікатори. Це дає змогу за лічені секунди забезпечити необхідний захист.

Докладніше про ШІ

 

 +
атак програм-вимагачів блокується щомісяця

 

атак блокується щомісяця

Технології визначення розташування

Наша компанія, провідний постачальник рішень для безпеки споживачів, знає, що захист в Інтернеті не обмежується запобіганням фішинговим атакам і блокуванням шкідливих програм.
Ми вже понад 15 років створюємо програми в співробітництві з нашими партнерами: провідними операторами та постачальниками інтернет-послуг. У наших продуктах для захисту всієї родини використовуються технології визначення розташування, інтегровані з рішеннями операторів, разом із передовими галузевими технологіями штучного інтелекту. Така унікальна комбінація дає змогу в разі необхідності надавати батькам відомості в режимі реального часу.

Докладніше

Захист Інтернету речей

Міцність ланцюга визначається міцністю його найслабкішої ланки. Це правило не втрачає актуальності, коли ми говоримо про «розумний дім». Більшість компонентів «розумного дому» мають слабкий захист, що робить їхніх користувачів уразливими до атак. Зараз ми вкладаємо кошти в нові хмарні технології, які нададуть змогу захистити світ Інтернету речей, що розвивається.

ДОКЛАДНІШЕ

 

домів отримали захист

Найкращі експерти працюють для вас

До нашої команди спеціалістів з обробки даних, вивчення загроз і машинного навчання входять висококваліфіковані експерти з провідних світових установ, серед яких Стенфордський університет, Каліфорнійський університет у Берклі, Массачусетський технологічний інститут і Карлов університет. Їхня безумовна відданість справі, а також доступ до великих об’ємів даних і унікальна хмарна інфраструктура надають нам безперечну конкурентну перевагу.

Обізнаність — це гарантія захисту

Ми постійно відстежуємо проблеми, пов’язані з безпекою, щоб захистити сотні мільйонів користувачів від нових загроз. Щоб одними з перших дізнаватися про можливості найновіших продуктів і отримувати актуальні відомості про загрози від лабораторій аналізу загроз Avast, стежте за блогом Avast.