We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

hero-headline
Avast Cleanup Premium

Повна оптимізація ПК. Прискорення й очищення ПК, оновлення програм і усунення надокучливих проблем.

Laptop image

Настройка, збільшення швидкості та відновлення продуктивності ПК

Laptop image
З часом комп’ютер починає працювати повільніше. Позбавтеся проблем, що уповільнюють його роботу, за допомогою запатентованої інноваційної технології Avast Cleanup.
Переводить програми в режим сну.
Видаляє ресурсоємні та давно забуті програми.
Дефрагментує та оптимізує жорсткий диск.

Що уповільнює роботу ПК?

Що більше програм ви встановлюєте та використовуєте, то повільніше працює ваш комп’ютер. Це може бути викликано трьома основними причинами.

Програми автозапуску

Багато програм запускаються автоматично під час увімкнення комп’ютера, що значно уповільнює час його завантаження.

Фонові процеси

Ваші програми можуть працювати у фоновому режимі, навіть якщо ви їх не використовуєте, займаючи значний об’єм пам’яті ПК та знижуючи ресурси процесора.

Заплановані завдання

Ваше програмне забезпечення часто встановлює власний розклад запуску та може раптово активуватися, тим самим уповільнивши роботу ПК.

Прискорення роботи за допомогою режиму сну

Під час настройки наша програма визначає причини зниження продуктивності та усуває їх, тому вам не потрібно видаляти програми або втручатися в роботу ПК

Перехід у режим сну
Увімкніть режим сну, щоб призупинити активність програм, які знижують швидкість роботи вашого ПК. У режимі сну вони не будуть використовувати ресурси ПК.
Вихід із режиму сну
Запустіть програму, яку ви перевели в режим сну, а наш інтелектуальний алгоритм автоматично активує всю її фонову діяльність.
І повернення в режим сну
Щойно ви закінчите використовувати програму, її автоматично буде переведено в режим сну, щоб запобігти уповільненню роботи вашого ПК.

Що більше програм перебуватимуть у режимі сну, то менша їх кількість працюватиме у фоновому режимі й тим вищою буде швидкість ПК.

Видалення непотрібних програм і ресурсоємного програмного забезпечення

Видалення непотрібних програм і ресурсоємного програмного забезпечення
Виявлення ресурсоємних та непотрібних програм

Роботу вашого ПК можуть уповільнювати програми, якими ви давно не користувались або зовсім вам непотрібні, як-от пробні версії, небажані панелі інструментів або попередньо встановлене програмне забезпечення. Вони даремно займають місце, сповільнюють роботу ПК та можуть навіть становити загрозу для безпеки. Нова функція видалення програм допоможе позбавитися їх раз і назавжди.

Генеральне прибирання

Наша хмарна система оцінювання репутації та виявлення непотрібного ПЗ допоможе вам вирішити, які програми вам більше не потрібні. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто видаляти певну програму, ми можемо тимчасово помістити її файли в карантин, поки ви не приймете рішення.

Дефрагментація жорсткого диска та догляд за ним

Дефрагментація жорсткого диска та догляд за ним
Ефективне прискорення роботи вашого жорсткого диска

Запорукою високої продуктивності комп’ютера є дефрагментація. Це процес перегрупування файлів на жорсткому диску для оптимізації отримання доступу до них. Ваш пристрій запускатиметься швидше, витрачатиме менше часу на завантаження та в цілому працюватиме ефективніше.

Догляд за твердотілими накопичувачами

У новіших комп’ютерах використовуються твердотілі накопичувачі (SSD) — надшвидкі запам’ятовувальні пристрої на основі флеш-пам’яті, яким не потрібна дефрагментація. Наша функція дефрагментації виявляє такі накопичувачі й оптимізує їх стан.

Laptop image

Якісне очищення системи комп’ютера

Laptop image
Бракує місця на диску? Забудьте про цю проблему. Avast Cleanup повністю сканує ваш комп’ютер, щоб видалити непотрібні файли понад 200 програм, браузерів і навіть системи Windows.
Очищує браузер
Видаляє небажані плагіни та панелі інструментів
Звільняє місце на диску

Позбавтеся від небажаних файлів, які щодня накопичуються у вашому комп’ютері

Щодня ви використовуєте свій комп’ютер і в ньому накопичуються непотрібні файли з ОС Windows, ваших програм або просто з Інтернету. Але в нас є рішення.

Очищення браузера

Очистьте комп’ютер від непотрібних файлів і тимчасових даних із понад 25 браузерів, як-от Internet Explorer, Chrome і Firefox. Позбавтеся від даних, які браузери не можуть видалити самостійно, як-от файлів cookie Adobe Flash, і оптимізуйте базу даних браузера для усунення неполадок і прискорення роботи вашого браузера.

Очищення історії пошуку, видалення плагінів і панелей інструментів

Очищення історії пошуку, видалення плагінів і панелей інструментів

Вибрана вами пошукова система постійно змінюється на іншу? У вашому браузері постійно з’являються невідомі панелі інструментів? Наша хмарна система оцінювання репутації з рейтингами мільйонів користувачів допоможе вам вирішити, які розширення пошукової системи, плагіни й панелі інструментів вам дійсно потрібні.

Очищення диска

Запустіть глибоке сканування на наявність залишкових файлів програм, які займають місце на диску.

Файли установки
Після установки різних програм на комп’ютері залишаються тимчасові файли, які засмічують жорсткий диск.
Кеш
Тимчасові файли, залишені на диску програмами та системою Windows.
Тимчасові системні файли
Ваша операційна система та програми створюють тимчасові файли, записуючи в кеш-пам’ять свої поточні дії.
Старі резервні копії
Точки відновлення, які створюються операційною системою для повернення в попередні стани.
Laptop image

Усунення різних проблем ПК

Laptop image
Швидке рішення проблем вашого ПК: Avast Cleanup постачається з інструментами, за допомогою яких можна виправити деякі з найпоширеніших проблем, усунути неполадки та зависання. Такі інструменти підійдуть як для новачків, так і для досвідчених користувачів.
Автоматичне обслуговування
Очищення реєстрів
Очищення браузерів
Виправлення помилок жорсткого диска

Автоматичне обслуговування

Щодня у вашому комп’ютері накопичується безліч непотрібних даних. Але ми вам допоможемо. Автоматичне обслуговування регулярно видаляє непотрібні файли за вас. Автомагічно.

Очищує ваш браузер і жорсткий диск

Ми видаляємо залишкові файли кешу, браузера, програм і ОС Windows.

Видаляє неробочі ярлики

Очистьте робочий стіл від непотрібних ярликів, які ви ніколи не використовуєте.

Очищує реєстр

Реєстр виконує важливу роль у будь-якій операційній системі Windows, тому проблеми в ньому можуть призвести до неполадок у роботі програм і появи повідомлень про помилки. Автоматичне усунення проблем, пов’язаних із вашим реєстром, є частиною регулярного обслуговування Avast Cleanup.

Ремонт дисків

З часом структура файлів і папок жорсткого диска може пошкодитися, що загрожує втратою даних і збоями. Наша функція «Ремонт дисків» попереджає виникнення помилок і цілодобово стежить за станом диска. Розповімо, що ми перевіряємо та виправляємо.

Помилки файлових систем

Структура жорсткого диска нагадує книгу: він містить покажчик із розділами та сторінками. Якщо з цим покажчиком щось станеться, ваш комп’ютер раптово не зможе знаходити файли або папки. Через це можуть загубитися файли, не працювати програми, це може навіть спричинити відмови ОС Windows. Наша функція «Ремонт дисків» перевіряє наявність таких структурних помилок і відразу виправляє їх.

Цілісність даних

Файли на вашому диску можуть пошкодитися з різних причин, як-от через неочікувану втрату живлення. Наша функція «Ремонт дисків» виявляє такі помилки та намагається належним чином їх виправити.

Права доступу

Якщо ви отримуєте повідомлення на кшталт «У вас немає права доступу до цього файлу», то з правами доступу до файлів і папок щось не так. Це може статися після оновлення, встановлення програми або навіть вірусної атаки. Функція «Ремонт дисків» перевіряє наявність таких помилок і намагається виправити їх.

Laptop image

Автоматичне оновлення програм

Laptop image
Застарілі програми можуть зробити ваш ПК вразливим до помилок, збоїв і загроз для безпеки. Нова функція Оновлення програм регулярно автоматично оновлює найважливіші програми.
Щоб уникнути ризиків
Щоб виправити помилки
Щоб мати останні функції

Навіщо потрібні оновлення програм?

Оновлення програм можуть грати вирішальну роль для безпечної та надійної роботи вашого ПК. Ось чому не варто їх ігнорувати.

Щоб уникнути ризиків

Згідно з нашими даними, понад 55 % встановлених у світі програм застаріли, що веде до потенційних критичних проблем із безпекою. Функція «Оновлення програм» непомітно виправляє проблеми з безпекою, позбавляючи вас клопоту з самостійним пошуком, завантаженням і встановленням оновлень.

Щоб виправити помилки

Багато оновлень містять виправлення помилок, тому функція «Оновлення програм» дає вам можливість ефективно використовувати програми, скорочуючи кількість надокучливих збоїв і повідомлень про помилки. Ми підтримуємо найпопулярніші програми, зокрема Adobe Reader, Skype, VLC Player і WinRAR.

Щоб мати останні функції

Оновлення часто додають нові функції. Наприклад, у VLC Player 3 додано підтримку відео 8K і HDR, про що ви б не дізналися, якби ніколи не оновлювали програму. «Оновлення програм» встановлює оновлення автоматично, щоб, наступного разу відкривши улюблену програму, ви могли відразу користуватися новими функціями.

Найповніший набір інструментів для оптимізації та настройки ПК

Avast Cleanup містить усе необхідне для настройки вашого ПК:

Режим сну
Запатентований метод настройки переводить усі ресурсоємні програми в режим сну, щоб ваш ПК працював швидше.
Shortcut Cleaner
Видаляє непотрібні ярлики з робочого столу та журнали в ОС Windows та інших програмах.
Автоматичне обслуговування
Регулярно очищує та налаштовує ваш ПК без жодних зусиль із вашого боку.
Очищення диска
Безпечне видалення залишкових файлів з ОС Windows і понад 200 найпопулярніших програм для ПК.
Registry Cleaner
Видалення прихованих непотрібних файлів із реєстру ОС Windows та усунення проблем.
Очищення браузера
Видаляє непотрібні файли та файли cookie з понад 25 браузерів, як-от Edge, Chrome, Firefox та IE.
Панель настройки та центр підтримки
Дає змогу швидко проаналізувати стан вашого ПК.
Видалення непотрібного та ресурсоємного програмного забезпечення
Виявляє та видаляє сторонні пробні версії, рекламу й панелі інструментів, які вам не потрібні.
Автоматичні оновлення
Автоматично шукає та встановлює останні оновлення для найважливіших програм.
Дефрагментація та оптимізація диска
Змінює структуру жорсткого диска, щоб забезпечити швидший доступ до файлів.
Ремонт дисків
Перевіряє, виправляє та попереджає помилки на жорсткому диску.

Поговорімо про числа!

Випуск Avast Cleanup 2019 року перевершив наші сподівання під час внутрішнього тестування. Ось ці вражаючі офіційні показники для вас, фанати точних даних. (Повний звіт вийде вже скоро!)

89 с До

18 с Після

Час завантаження виміряно в секундах за допомогою Microsoft Performance Toolkit.

7990 балів До

10 421 бал Після

Результати в балах на підставі даних програми PCMark, яка оцінює багатозадачність і можливості мультимедіа. Що оцінка вища, то краще.

80 ГБ До

151 ГБ Після

Звільнено 71 ГБ місця в пам’яті після видалення тимчасових файлів за допомогою функції «Очищення диска» програми Avast Cleanup.

* Результати тестування, проведеного в нашій лабораторії, є орієнтовними. Результати для вашого пристрою можуть відрізнятися.

Тепер з інструментами для оптимізації Mac і Android

Avast Cleanup для Mac

Avast Cleanup для Mac

Гадаєте, комп’ютери Mac чисті? Це не так. Наша програма Cleanup для Mac допомагає виявити приховані непотрібні й об’ємні файли, а також розмиті або повторювані фото. НОВИНКА 2020 року! Лише кілька натискань, і наш засіб для видалення програм позбудеться ПЗ та його залишків.

Avast Cleanup для Mac

Avast Cleanup для Android

Виявлення залишкових даних і прихованих процесів, які споживають забагато заряду акумулятора, а також допомога з підтриманням порядку у вашому телефоні. Ми також виявляємо розмиті знімки та фото поганої якості, щоб ви могли їх видалити. Швидкість, вільне місце та порядок — усього за кілька натискань.