Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Звільніть місце і підвищте швидкість роботи за допомогою нашого засобу очищення ПК

Спробуйте Avast Cleanup Premium безкоштовно — кредитна картка не потрібна. Очистьте пристрій та оптимізуйте його продуктивність за допомогою нашого засобу очищення ПК, щоб звільнити місця в пам’яті та покращити якість роботи комп’ютера протягом тривалого часу.
Поверніть початкову швидкість роботи свого комп’ютера
Видалення системного сміття, щоб звільнити місце на диску
Підвищте продуктивність комп’ютера.
Можливість автоматичного обслуговування
Переглянути всі функції
Гарантія повернення грошей протягом 30 днів
Зробіть свій комп'ютер із Windows чистішим і швидшим
Згодом комп’ютер починає працювати повільніше. Позбавтеся проблем, що уповільнюють його роботу, за допомогою запатентованої інноваційної технології Avast Cleanup Premium.
Переводить програми в режим сну.
Видаляє ресурсоємні та давно забуті програми.
Дефрагментує та оптимізує жорсткий диск
Що сповільнює роботу мого пристрою?
Що більше програм ви встановлюєте та використовуєте, то повільніше працює ваш комп’ютер. Це може бути викликано трьома основними причинами.
Програми автозапуску
Багато програм запускаються автоматично під час увімкнення комп’ютера, що значно уповільнює час його завантаження.
Фонові процеси
Програми можуть працювати у фоновому режимі, навіть якщо ви їх не використовуєте, займаючи значний об’єм пам’яті ПК та знижуючи ресурси процесора.
Заплановані завдання
Ваше програмне забезпечення часто встановлює власний розклад запуску та може раптово активуватися, витрачаючи ресурси й у такий спосіб уповільнюючи роботу ПК.
Покращення роботи комп’ютера за допомогою режиму сну
Під час налаштування ПК наше ПЗ визначає причини зниження продуктивності та усуває їх, тому вам не потрібно видаляти програми або втручатися в роботу ПК.
Перехід у режим сну
Увімкніть режим сну, щоб призупинити активність програм, які знижують швидкість роботи вашого ПК. У режимі сну вони не будуть використовувати ресурси ПК.
Вихід із режиму сну
Запустіть програму, яку ви перевели в режим сну, а наш інтелектуальний алгоритм автоматично активує всю її фонову діяльність.
І повернення в режим сну
Щойно ви закінчите використовувати програму, її автоматично буде переведено в режим сну, щоб запобігти уповільненню роботи вашого ПК.
Що більше програм перебуватимуть у режимі сну, то менша їх кількість працюватиме у фоновому режимі, тому швидкість ПК буде вищою.
Видалення непотрібного та ресурсомісткого ПЗ
Виявлення ресурсоємних та непотрібних програм
Роботу вашого ПК можуть уповільнювати програми, якими ви давно не користувались або зовсім вам непотрібні, як-от пробні версії, небажані панелі інструментів або попередньо встановлене програмне забезпечення. Вони даремно займають місце, сповільнюють роботу ПК та можуть навіть становити загрозу для безпеки. Нова функція видалення програм допоможе позбавитися їх раз і назавжди.
Генеральне прибирання
Наша хмарна система оцінювання репутації та виявлення непотрібного ПЗ допоможе вам вирішити, які програми вам більше не потрібні. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто видаляти певну програму, ми можемо тимчасово помістити її файли в карантин, поки ви не приймете рішення.
Дефрагментація жорсткого диска та догляд за ним
Ефективне прискорення роботи вашого жорсткого диска
Запорукою високої продуктивності комп’ютера є дефрагментація. Це процес перегрупування файлів на жорсткому диску для оптимізації отримання доступу до них. Ваш пристрій запускатиметься швидше, витрачатиме менше часу на завантаження та в цілому працюватиме ефективніше.
Догляд за твердотілими накопичувачами
У новіших комп’ютерах використовуються твердотілі накопичувачі (SSD) — надшвидкі запам’ятовувальні пристрої на основі флеш-пам’яті, яким не потрібна дефрагментація. Наша функція дефрагментації виявляє такі накопичувачі й оптимізує їх стан.
Докладніше про дефрагментацію можна дізнатися тут
Якісне очищення системи комп’ютера
Бракує місця на диску? Забудьте про цю проблему. Avast Cleanup повністю сканує ваш комп’ютер, щоб видалити непотрібні файли понад 200 програм, браузерів і навіть системи Windows.
Очищує браузер
Видаляє небажані плагіни та панелі інструментів
Звільняє місце на диску
Як позбутися непотрібних файлів?
Щодня ви використовуєте свій комп’ютер і в ньому накопичуються непотрібні файли з ОС Windows, ваших програм або просто з Інтернету. Але в нас є рішення.
Очищення браузера
Видаляйте сліди своїх дій і тимчасові дані з понад 25 браузерів, як-от Internet Explorer, Chrome і Firefox. Позбудьтеся даних, які браузери не можуть видалити самостійно, наприклад файлів cookie Adobe Flash, а також оптимізуйте базу даних браузера для усунення неполадок і прискорення його роботи.
Ефективно видаляйте шкідливі роздуті програми
Роздута програма — це все попередньо встановлене програмне забезпечення, яке вам насправді не потрібне і, ймовірно, є небажаним: програми, якими ви не користуєтеся, панелі інструментів, які відволікають увагу, прострочені пробні версії програмного забезпечення та рекламне ПЗ, яке дошкуляє вам спливаючими вікнами або навіть шпигує за вами. Avast Cleanup проведе глибоке сканування вашого комп'ютера, щоб видалити всі сліди від роздутих програм на вашому комп'ютері.
Очищення диска
Запустіть глибоке сканування на наявність залишкових файлів програм, які займають місце на диску.
Файли установки
Після установки різних програм на комп’ютері залишаються тимчасові файли, які засмічують жорсткий диск.
Кеш
Тимчасові файли, залишені на диску програмами та системою Windows.
Тимчасові системні файли
Ваша операційна система та програми створюють тимчасові файли, записуючи в кеш-пам’ять свої поточні дії.
Старі резервні копії
Точки відновлення, які створюються операційною системою для повернення в попередні стани.
Усунення різних проблем ПК
Швидке рішення проблем вашого ПК — Avast Cleanup постачається з інструментами, за допомогою яких можна виправити деякі з найпоширеніших проблем, усунути неполадки та зависання. Такі інструменти підійдуть як для новачків, так і для досвідчених користувачів.
Автоматичне обслуговування
Очищення реєстрів
Очищення браузерів
Виправлення помилок жорсткого диску
Що таке автоматичне обслуговування?
Ваш комп’ютер щодня накопичує масу непотрібних даних, але ми вам допоможемо. Функція автоматичного обслуговування регулярно видаляє непотрібні файли за вас.
Очищення браузера та жорсткого диска
Ми видаляємо залишкові файли кешу, браузера, програм і ОС Windows.
Видаляє неробочі ярлики
Наведіть порядок на робочому столі за лічені секунди, видаливши всі непотрібні ярлики, які ви ніколи не використовуєте.
Очищує реєстр
Реєстр виконує важливу роль у будь-якій операційній системі Windows, тому проблеми в ньому можуть призвести до неполадок у роботі програм і появи повідомлень про помилки. Автоматичне усунення проблем, пов’язаних із вашим реєстром, є частиною регулярного обслуговування Avast Cleanup.
Ремонт дисків
З часом структура файлів і папок жорсткого диска може пошкодитися, що загрожує втратою даних і збоями. Наша функція «Ремонт дисків» попереджає виникнення помилок і цілодобово стежить за станом диска. Розповімо, що ми перевіряємо та виправляємо.
Помилки файлових систем
Структура жорсткого диска нагадує книгу: він містить покажчик із розділами та сторінками. Якщо з цим покажчиком щось станеться, ваш комп’ютер раптово не зможе знаходити файли або папки. Через це можуть загубитися файли, не працювати програми, це може навіть спричинити відмови ОС Windows. Наша функція «Ремонт дисків» перевіряє наявність таких структурних помилок і відразу виправляє їх.
Цілісність даних
Файли на вашому диску можуть пошкодитися з різних причин, як-от через неочікувану втрату живлення. Наша функція «Ремонт дисків» виявляє такі помилки та допомагає їх виправити.
Права доступу
Якщо ви отримуєте повідомлення на кшталт «У вас немає права доступу до цього файлу», то з правами доступу до файлів і папок щось не так. Це може статися після оновлення, встановлення програми або навіть вірусної атаки. Функція «Ремонт дисків» перевіряє наявність таких помилок і намагається виправити їх.
Автоматичне оновлення програм
Застарілі програми можуть зробити ваш ПК вразливим до помилок, збоїв і загроз для безпеки. Нова функція «Оновлення програм» регулярно оновлює найважливіші програми.
Запобігає ризикам безпеки
Усуває помилки
Надає доступ до останніх функцій
Навіщо потрібні оновлення програм?
Оновлення програм можуть грати вирішальну роль для безпечної та надійної роботи вашого ПК. Ось чому не варто їх ігнорувати.
Щоб уникнути ризиків
Згідно з нашими даними, понад 55 % встановлених у світі програм застаріли, що веде до потенційних критичних проблем із безпекою. Функція «Оновлення програм» непомітно виправляє проблеми з безпекою, позбавляючи вас клопоту з самостійним пошуком, завантаженням і встановленням оновлень.
Щоб виправити помилки
Багато оновлень містять виправлення помилок, тому функція «Оновлення програм» дає вам можливість ефективно використовувати програми, скорочуючи кількість надокучливих неполадок і повідомлень про помилки. Ми підтримуємо найпопулярніші програми, зокрема Adobe Reader, Skype, VLC Player і WinRAR.
Щоб мати останні функції
Оновлення часто додають нові функції. Наприклад, у VLC Player 3 додано підтримку відео 8K і HDR, про що ви б не дізналися, якби ніколи не оновлювали програму. «Оновлення програм» встановлює оновлення автоматично, щоб, наступного разу відкривши улюблену програму, ви могли відразу користуватися новими функціями.

Приємного користування нашим комплексним засобом очищення та оптимізатором ПК

Avast Cleanup містить усе необхідне для настройки вашого ПК:
Режим сну
Переведення всіх ресурсомістких програм у режим сну для прискорення роботи комп’ютера.
Shortcut Cleaner
Видаляє непотрібні ярлики з робочого столу та журнали в ОС Windows та інших програмах.
Автоматичне обслуговування
Регулярно очищує та налаштовує ваш ПК без жодних зусиль із вашого боку.
Очищення диска
Безпечне видалення залишкових файлів з ОС Windows і понад 200 найпопулярніших програм для ПК.
Registry Cleaner
Видалення прихованих непотрібних файлів із реєстру ОС Windows та усунення проблем.
Очищення браузера
Видалення залишкових файлів після перегляду й файлів cookie з більш як 20 браузерів, зокрема Avast Secure Browser, MS Edge, Opera та Yandex.
Автоматичні оновлення
Автоматично шукає та встановлює останні оновлення для найважливіших програм.
Панель настройки та центр підтримки
Дає змогу швидко проаналізувати стан вашого ПК.
Дефрагментація та оптимізація диска
Змінює структуру жорсткого диска, щоб забезпечити швидший доступ до файлів.
Ремонт дисків
Перевіряє, виправляє та попереджає помилки на жорсткому диску.

Поговорімо про числа!

Випуск Avast Cleanup 2019 року перевершив наші сподівання під час внутрішнього тестування. Ось дані в цифрах:
79 %
Скорочення часу запуску*
89 с
18 с
До
Після
Час завантаження виміряно в секундах за допомогою Microsoft Performance Toolkit.
(Surface Book)
23%
Підвищення продуктивності
7,990 балів
10,421 балів
До
Після
Результати в балах на підставі даних програми PCMark, яка оцінює багатозадачність і можливості мультимедіа. Що оцінка вища, то краще.
(Настільний ПК Alienware)
71 ГБ
Очищено
80 ГБ
151 ГБ
До
Після
71 ГБ місця очищено видаленням тимчасових файлів за допомогою функції «Очищення диска» програми Avast Cleanup.
(Ультрабук 2012 року)
* Результати тестування, проведеного в нашій лабораторії, є орієнтовними. Результати для вашого пристрою можуть відрізнятися.
Підвищення продуктивності пристроїв Mac і Android
Avast Cleanup для Mac
Ви вважаєте, що ваш Mac чистий? Це не так. Наш засіб очищення для Mac допомагає виявити приховані непотрібні й об’ємні файли, а також розмиті або повторювані фото. Наш засіб для видалення програм за лічені секунди видалить програми та їхні залишки.
Avast Cleanup для Android
Виявлення залишкових даних і прихованих процесів, які споживають забагато заряду акумулятора, а також допомога з підтриманням порядку у вашому телефоні. Ми також виявляємо розмиті знімки та фото поганої якості, щоб ви могли їх видалити. Швидкість, вільне місце та організованість усього за кілька натискань.
Avast Cleanup Premium
Очищення та прискорення роботи ПК нового покоління
Поверніть початкову швидкість роботи свого комп’ютера
Видалення системного сміття, щоб звільнити місце на диску
Підвищте продуктивність комп’ютера.
Можливість автоматичного обслуговування
Переглянути всі функції
Гарантія повернення грошей протягом 30 днів

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Розсилка
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити