Найпопулярніший антивірус у світі,
у версії для бізнесу

Захистіть свої ділові та особисті дані за допомогою найпопулярнішого антивірусного рішення у світі – нашої комплексної системи захисту окремих вузлів з централізованим керуванням.

ПОРІВНЯТИ ВСІ

Надійні рішення для Вашого бізнесу

Малий або домашній офіс

1-10 працівників

ДОКЛАДНІШЕ

Навіть якщо Ви не можете дозволити собі найняти ІТ-спеціалістів, вам потрібна система комп'ютерної безпеки, проста в керуванні та така, що забезпечує повний захист ділових та особистих даних.

Підприємства малого
та великого бізнесу

10 і більше

ДОКЛАДНІШЕ

Тому, хто керує ІТ-інфраструктурою для бізнесу, потрібно ефективно захищати комп'ютери, мережі та сервери. Окрім того, компаніям потрібна консоль адміністрування для дистанційного керування системою захисту бізнесу.

Сервери

Необмежена кількість підключень

ДОКЛАДНІШЕ

Коли компанія зростає, захист окремих вузлів вже не є єдиною річчю, що потребує захисту. Скористайтеся нашою відзначеною нагородами системою захисту для файлових та поштових серверів, захистивши й убезпечивши дані своєї компанії.

Наближається переворот у сфері захисту інформації малих підприємств.

Станьте першопроходцем! Ознайомтеся з новою хмарною системою захисту від Avast уже сьогодні. Тепер можна забезпечити захист усіх пристроїв, що використовуються у Вашому бізнесі, незалежно від того, де Ви знаходитеся. До того ж ціна нашого продукту дуже приваблива. На базовому рівні він є безкоштовним!

ДОКЛАДНІШЕ

Порівняння усіх продуктів

Endpoint
Protection
Endpoint
Protection Plus
Endpoint
Protection
Suite
Endpoint
Protection
Suite Plus
File Server
Security
Email Server
Security
Endpoint Protection
«Розумний» антивірус так так так так
Брандмауер для ПК так так
Антиспам так так
Віддалене керування
Small Office Administration так так так так
Enterprise Administration так так так так
Server Protection
File Server так так так
Sharepoint так так так
SBS Server так так так так
Exchange Server так так
Антиспам так так
Річна підписка від $39,99 $49,99 $174,95 $224,95 $399,99 $249,99
ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ ДОКЛАДНІШЕ

Потрібна допомога?

Подайте заявку на отримання індивідуальної допомоги по електронній пошті або зверніться до місцевого дистриб'ютора Avast.

Не можете прийняти рішення?

Завантажте 30-денну пробну версію

Найпопулярніший антивірус у світі

Антивірусне ПЗ Avast захищає понад 200 мільйонів пристроїв – це більше, ніж у будь-якого іншого антивіруса. Фактично рішенням Avast довірений захист майже чверті усіх захищених спеціальними програмами комп'ютерів у світі

Швидкий, ефективний і непомітний

Наш відзначений нагородами антивірусний модуль захищає Вас від вірусів та шпигунських програм, майже не впливаючи на роботу комп'ютера.

Найактуальніший захист

Avast виконує понад 250 антивірусних оновлень у потоковому режимі впродовж доби, у реальному часі ефективно захищаючи Вас від усіх останніх загроз, з якими зіткнувся бодай хто із десятків мільйонів користувачів у нашій спільноті.