Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Business

Виберіть одне з найефективніших рішень для захисту кінцевих точок і керованих послуг на базі найбільшої та найдосконалішої у світі мережі виявлення загроз.

Бізнес

Захистіть свої пристрої, дані та персонал від найновіших інтернет-загроз за допомогою наших відзначених нагородами антивірусних рішень.

Торговельні партнери

Забезпечте своїм клієнтам найкращий захист кінцевих точок — локально або дистанційно — для максимального контролю, ефективності та прибутку.

Постачальники ІТ-послуг

Аналізуйте, захищайте, контролюйте ІТ-інфраструктуру своїх клієнтів і керуйте нею, щоб вони почувалися захищеними в сповненому загроз онлайн-світі.

Чому Avast Business?

Збої в ІТ-інфраструктурі бізнесу призводять до зниження обсягів продажу, втрати можливостей і шкоди для репутації. Команда Avast Business розуміє це, тому розробила комплекс рішень для забезпечення безпеки світового рівня, які надають повний захист підприємствам малого та середнього бізнесу на базі найбільшої у світі мережі виявлення загроз.

Знижка 20%

Рішення Endpoint Protection

Захист від кібератак у реальному часі

Надійний антивірусний захист пристроїв, даних і працівників від найновіших інтернет-загроз. Працюйте й користуйтесь Інтернетом безпечно будь-де, знаючи, що ваш бізнес у повній безпеці.

Докладніше

Рішення для керованих послуг

Розвиток вашого бізнесу

Надавайте покращені керовані послуги своїм клієнтам і розвивайте власний бізнес. Виберіть одне з наших хмарних рішень захисту або комплексне рішення — платформу для дистанційного моніторингу й керування.

Докладніше

Про Avast Business

Рішення Avast Business уже працюють для 700 тисяч підприємств і понад 6 мільйонів користувачів по всьому світу. Наша ефективність зумовлена використанням найбільшої у світі мережі виявлення загроз і усвідомленням цінності того, що ми захищаємо зараз і протягом останніх 30 років. Наша місія проста — своєчасно виявляти та блокувати найновіші загрози, щоб ви могли повністю зосередитися на власному бізнесі.

Маєте запитання? Ми надамо вам усю потрібну інформацію й допоможемо вам розпочати.

Контакти