Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Представляємо Avast Business

В умовах зростання рівня загроз, націлених на малий і середній бізнес, вчорашніх способів захисту вже недостатньо. Кібербезпека повинна стати оперативнішою, дієвішою й надійнішою, ніж будь-коли.

Переглянути вебінар
Новинка! Ознайомтеся зі службою «Захищений інтернет-шлюз» Avast Business

Продукти й платформи

Вибирайте з низки надійних і легких у розгортанні продуктів для безпеки та керованих рішень, розроблених для захисту малого й середнього бізнесу від будь-яких кіберзагроз.

Докладніше
Докладніше
Докладніше
Докладніше
ПОРІВНЯТИ ВСІ ПРОДУКТИ AVAST BUSINESS

Багаторівневі служби комплексного захисту від кіберзагроз

Avast Business надає компаніям і постачальникам ІТ-послуг ефективні й комплексні рішення для захисту кінцевих точок і мережі. Захисні продукти Avast Business, що базуються на найбільшій і найрозповсюдженішій мережі виявлення загроз у світі, мають доступну ціну та з легкістю забезпечують захист і контроль корпоративних мереж, які постійно змінюються, і керування ними. Це надійний захист, на який компанії можуть покластися.

Керований антивірус Захищений веб-шлюз Керування виправленнями Новинка Резервування й відновлення Захист електронної пошти Фільтрування вмісту

Керований антивірус

Розгортайте антивірус у різних офісах, на багатьох пристроях і для великої кількості користувачів одним рухом і централізовано контролюйте його зі зручної панелі керування.

Докладніше

Резервування й відновлення

Ми пропонуємо низку простих і швидких у розгортанні автоматичних хмарних засобів резервування й відновлення.

Докладніше

Фільтрування вмісту

Підвищуйте продуктивність роботи компанії, обмежуючи або блокуючи доступ до небажаних веб-сайтів зі шкідливим і неприйнятним вмістом.

Докладніше

Захист електронної пошти

Подбайте про безпеку своєї кореспонденції за допомогою служб захисту пошти, що блокують спам, шифрують повідомлення й архівують дані листування.

Докладніше

Захищений веб-шлюз

Щоб захистити свою мережу від атак, блокуйте відомі шкідливі веб-сайти, уникайте підозрілих завантажень і контролюйте доступ.

Докладніше

Керування виправленнями Новинка

Виправлення вразливостей в операційних системах Windows і сторонніх програмах. Легке налаштування, отримання, тестування, схвалення та встановлення оновлень та виправлень системи.

Докладніше

Захищений інтернет-шлюз Новинка

Перевірка кожного байта навіть зашифрованого трафіку для комплексного захисту. Надання повного набору функцій безпеки як послуги для захисту користувачів будь-де.

Докладніше

Факти в цифрах

30 — кількість років на ринку

4000 — кількість заблокованих загроз щодня

740 000 — кількість захищених компаній

Понад 435 млн — кількість активних користувачів

Що кажуть про нас інші

<

us Matthew Husk Walgreens

Avast — одне з небагатьох антивірусних рішень, яке мої клієнти використовують на роботі та вдома, і це робить його ще зручнішим і ефективнішим. …Це чудовий інструмент для нашого бізнесу, адже він включає такі важливі функції, як VPN, брандмауер і пісочницю.

ca Dawn Michael Next Gen Mechanicals Inc

Avast легко встановлюється, працює на багатьох пристроях і виконує завдання у фоновому режимі без проблем. Чудово те, що в разі виникнення проблеми антивірус подбає про неї та захистить вас від будь-яких загроз!

gb Joe Benson

Avast — це простий, але надійний антивірус. Він захищає вас, коли ви переглядаєте веб-сторінки, повідомлення електронної пошти та платежі, і навіть нагадує вам про необхідність очищення невикористаних файлів або кешу програмного забезпечення. Я використовую його протягом багатьох років вдома й на роботі і жодного разу не стикнувся із зараженням.

us Feaster, Technology Manager LGK Computers

CloudCare гарантує захист наших клієнтів і дає нам змогу бути на крок попереду проблем. З єдиного центрального порталу ми можемо розгортати, оновлювати важливі служби захисту та керувати ними. Це допомагає нам ефективно працювати, демонструвати клієнтам якість своїх послуг і будувати сильний бізнес.

>