Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Уявіть, що світ, у якому ми живемо, став іще надійнішим і тепер ви повністю контролюєте свій цифровий профіль. Це майбутнє, яке ми створюємо

~ Чарльз Волтон
Старший віцепрезидент і генеральний директор

Чарльз Волтон

Чи знаєте ви, де зберігається ваш цифровий профіль?

Більшість із нас навряд чи зможе перерахувати всі місця, у яких зберігаються наші особисті дані в Інтернеті. У середньому ми керуємо понад 150 обліковими записами та паролями до кожної з них — там може міститися як фінансова інформація, так і конфіденційні медичні дані, які зберігаються в численних базах даних по всьому світу. Витоки даних трапляються дедалі частіше та щоразу призводять до більших витрат, як результат — набирає обертів шахрайство з використанням персональних даних.

Цьому має прийти край.

Ваш цифровий профіль контролюєте тільки ви

У майбутньому, яке уявляє Avast, ми всі можемо контролювати власні дані та користуватися перевагами цифрового світу, ні про що не переймаючись. Це майбутнє, у якому підтвердити свою цифрову особу так само просто, як ми робимо це у фізичному світі. Майбутнє, де ми можемо перевірити, чи варто довіряти людині по той бік екрана. Це майбутнє, у якому ми знаємо, що наші дані завжди будуть захищеними та конфіденційними.

Наша відданість вашим інтересам

У сучасному цифровому світі неможливо не розкривати свою особисту інформацію безлічі сайтів, додатків і цифрових сервісів. З часом у нас з’являється все більше нових можливостей у мережі. Але щоб скористатися ними, нам часто доводиться надавати свою особисту інформацію, практично не маючи змоги контролювати її використання. Для безпечної взаємодії нам вкрай необхідний механізм, який забезпечував би довіру до цифрових технологій.

Компанія Avast вважає, що в кожного є право контролювати свої дані в Інтернеті, а також забезпечити їх захист і конфіденційність. Наші сервіси, які сприяють довірі до цифрових технологій і від початку розробляються за принципами захисту конфіденційності, гарантують, що ніхто не зможе отримати доступ до вашої особистої інформації без вашого дозволу, навіть ми. Ми надаємо людям засоби, які допомагають їм реалізувати свою цифрову свободу та самостійно вирішувати, яку інформацію вони розкриватимуть в Інтернеті та кому.

Принципи Avast, що забезпечують довіру до цифрових технологій

Ці принципи визначають наші рішення щодо створення та розробки сервісів, які зосереджені навколо користувачів. Повний контроль над своїм цифровим профілем — це ваше право. Наші рішення, від початку створені за принципами захисту конфіденційності, гарантують, що ніхто, окрім вас, не матиме доступу до ваших ідентифікаційних даних.
Націленість на користувача
Лише у вас є контроль над своїми ідентифікаційними даними. Ніхто не має жертвувати своєю конфіденційністю заради доступу до сервісів в Інтернеті.
Простота
Використання даних в Інтернеті має бути простим та інтуїтивним. Ми створюємо наші рішення, пристосовуючи їх до ваших потреб.
Універсальні рішення для різних екосистем
Наші служби універсальні та не залежать від системи. Усі створені нами рішення працюватимуть у будь-якому поєднанні пристрою, екосистеми та платформи.
Безкоштовне користування
Ми впевнені, що всі користувачі повинні мати вільний доступ до засобів, які допомагають їм контролювати свої дані та цифровий профіль.
Відсутність бар’єрів і доступність
Наші рішення — для всіх, зокрема й для 1 мільярду людей, які наразі не мають юридично визнаних документів, що підтверджують особу.
Функціональна сумісність
Рішення, які ми створюємо, мають працювати без проблем незалежно від вашого розташування та цілей їх використання.
Відкритість і відповідність стандартам
Наші партнери — передові компанії у сфері технологій. Ми спільно розробляємо прозорі галузеві стандарти для створення рішень, які можна масштабувати.
Портативність
Вам потрібна можливість ділитися даними з будь-ким будь-де — за власними правилами. Вони не мають прив’язуватися до певних сховищ або централізованих баз даних.
Можливість перевірки
Просто конфіденційності та безпеки даних недостатньо. Щоб забезпечити справжню свободу в цифровому світі, дані також мають бути надійними, перевіреними та захищеними від стороннього втручання.

Зміна способу життя, роботи та дозвілля

Уявіть, що ви зможете здійснювати покупки ще швидше й безпечніше, оплачуючи послуги за допомогою своїх ідентифікаційних даних із можливістю миттєвої перевірки. Рішення, що використовують цифрову ідентифікацію, здатні змінити наше повсякденне життя, зробивши взаємодію в Інтернеті зручнішою й безпечнішою та підвищивши її конфіденційність.

Так ви зможете здійснювати покупки, подорожувати, відкривати банківські рахунки, купувати житло, підтверджувати статус студента або пенсіонера тощо. У вас буде можливість не лише миттєво підтвердити свою особу в будь-якому сервісі, а й перевірити, чи варто йому довіряти.

Поговорімо про те, як рішення, що використовують цифрову ідентифікацію, можуть змінити ваш бізнес

Заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з вами електронною поштою якомога швидше.

Запитання та відповіді про довіру до цифрових технологій Avast

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.