Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Уявіть, що світ, у якому ми живемо, став іще надійнішим і тепер ви повністю контролюєте свій цифровий профіль. Це майбутнє, яке ми створюємо

Чи знаєте ви, де зберігається ваш цифровий профіль?
Більшість із нас навряд чи зможе перерахувати всі місця, у яких зберігаються наші особисті дані в Інтернеті. У середньому ми керуємо понад 150 обліковими записами та паролями до кожної з них — там може міститися як фінансова інформація, так і конфіденційні медичні дані, які зберігаються в численних базах даних по всьому світу. Витоки даних трапляються дедалі частіше та щоразу призводять до більших витрат, як результат — набирає обертів шахрайство з використанням персональних даних.

Цьому має прийти край.
Ваш цифровий профіль контролюєте тільки ви
У майбутньому, яке уявляє Avast, ми всі можемо контролювати власні дані та користуватися перевагами цифрового світу, ні про що не переймаючись. Це майбутнє, у якому підтвердити свою цифрову особу так само просто, як ми робимо це у фізичному світі. Майбутнє, де ми можемо перевірити, чи варто довіряти людині по той бік екрана. Це майбутнє, у якому ми знаємо, що наші дані завжди будуть захищеними та конфіденційними.

Наша відданість вашим інтересам

У сучасному цифровому світі неможливо не розкривати свою особисту інформацію безлічі сайтів, додатків і цифрових сервісів. З часом у нас з’являється все більше нових можливостей у мережі. Але щоб скористатися ними, нам часто доводиться надавати свою особисту інформацію, практично не маючи змоги контролювати її використання. Для безпечної взаємодії нам вкрай необхідний механізм, який забезпечував би довіру до цифрових технологій.

Компанія Avast вважає, що в кожного є право контролювати свої дані в Інтернеті, а також забезпечити їх захист і конфіденційність. Наші сервіси, які сприяють довірі до цифрових технологій і від початку розробляються за принципами захисту конфіденційності, гарантують, що ніхто не зможе отримати доступ до вашої особистої інформації без вашого дозволу, навіть ми. Ми надаємо людям засоби, які допомагають їм реалізувати свою цифрову свободу та самостійно вирішувати, яку інформацію вони розкриватимуть в Інтернеті та кому.

Принципи Avast, що забезпечують довіру до цифрових технологій

Ці принципи визначають наші рішення щодо створення та розробки сервісів, які зосереджені навколо користувачів. Повний контроль над своїм цифровим профілем — це ваше право. Наші рішення, від початку створені за принципами захисту конфіденційності, гарантують, що ніхто, окрім вас, не матиме доступу до ваших ідентифікаційних даних.
Націленість на користувача
Лише у вас є контроль над своїми ідентифікаційними даними. Ніхто не має жертвувати своєю конфіденційністю заради доступу до сервісів в Інтернеті.
Простота
Використання даних в Інтернеті має бути простим та інтуїтивним. Ми створюємо наші рішення, пристосовуючи їх до ваших потреб.
Універсальні рішення для різних екосистем
Наші служби універсальні та не залежать від системи. Усі створені нами рішення працюватимуть у будь-якому поєднанні пристрою, екосистеми та платформи.
Безкоштовне користування
Ми впевнені, що всі користувачі повинні мати вільний доступ до засобів, які допомагають їм контролювати свої дані та цифровий профіль.
Відсутність бар’єрів і доступність
Наші рішення — для всіх, зокрема й для 1 мільярду людей, які наразі не мають юридично визнаних документів, що підтверджують особу.
Функціональна сумісність
Рішення, які ми створюємо, мають працювати без проблем незалежно від вашого розташування та цілей їх використання.
Відкритість і відповідність стандартам
Наші партнери — передові компанії у сфері технологій. Ми спільно розробляємо прозорі галузеві стандарти для створення рішень, які можна масштабувати.
Портативність
Вам потрібна можливість ділитися даними з будь-ким будь-де — за власними правилами. Вони не мають прив’язуватися до певних сховищ або централізованих баз даних.
Можливість перевірки
Просто конфіденційності та безпеки даних недостатньо. Щоб забезпечити справжню свободу в цифровому світі, дані також мають бути надійними, перевіреними та захищеними від стороннього втручання.
Зміна способу життя, роботи та дозвілля

Уявіть, що ви зможете здійснювати покупки ще швидше й безпечніше, оплачуючи послуги за допомогою своїх ідентифікаційних даних із можливістю миттєвої перевірки. Рішення, що використовують цифрову ідентифікацію, здатні змінити наше повсякденне життя, зробивши взаємодію в Інтернеті зручнішою й безпечнішою та підвищивши її конфіденційність.

Так ви зможете здійснювати покупки, подорожувати, відкривати банківські рахунки, купувати житло, підтверджувати статус студента або пенсіонера тощо. У вас буде можливість не лише миттєво підтвердити свою особу в будь-якому сервісі, а й перевірити, чи варто йому довіряти.

Запитання та відповіді про довіру до цифрових технологій Avast

Ваш цифровий профіль — це відображення вашої реальної особистості в цифровому світі. Він дає змогу підтвердити вашу особу під час взаємодії та здійснення різних операцій — як в Інтернеті, так і особисто. Цифровий профіль може включати ваше ім’я, дату народження, адресу електронної пошти та фактичну адресу, сертифікати, кваліфікаційні документи та інші дані, пов’язані з певними характерними ознаками.

Децентралізована ідентифікація — це система ідентифікаційних даних, завдяки якій люди можуть зберігати свою особисту інформацію, а також керувати та ділитися нею, зосереджуючи на ній основну увагу в цифровому світі.

Розробка із захистом конфіденційності від початку — це підхід, який полягає у впровадженні застережних засобів для забезпечення конфіденційності на етапі розробки нових продуктів і сервісів. Цей принцип дає користувачам вищий рівень прозорості в питаннях, пов’язаних із захистом конфіденційності персональних ідентифікаційних даних.

Захист конфіденційності є однією з ключових цінностей Avast, до якої ми ставимося дуже серйозно. Дізнайтеся докладніше про наше зобов’язання захищати її.

Під час кожної взаємодії в Інтернеті ми маємо надавати підтвердження своєї особи. Після надання цих даних ми вже не в змозі контролювати свою конфіденційну інформацію, яка зберігається в централізованих системах і базах даних по всьому світу.

Згідно з баченням компанії Avast, завдяки децентралізованій моделі ми зможемо керувати своїми ідентифікаційними даними та самостійно вирішувати, якою інформацією ділитися в Інтернеті та з ким саме.

Фізичні ідентифікаційні документи, які ми всі наразі використовуємо (як-от водійські права, паспорти, свідоцтва про народження, документи на автомобіль, квитки на літак), зараз переводяться в цифровий формат. Ми можемо зберігати ці цифрові документи на смартфонах, впорядковувати, шукати їх, здійснювати резервне копіювання та за потреби створювати їх точні копії.

Цифрові записи — не нове для нас явище, але до сучасних ідентифікаційних документів застосовуються певні можливості шифрування, що робить їх надійними, перевіреними, а також захищеними від стороннього втручання. Цифровий ідентифікаційний документ із можливістю верифікації видається довіреною установою виключно для використання його власником.

Використовуючи децентралізовану ідентифікацію, організації зможуть установити ефективніші та надійніші відносини зі своїми клієнтами в цифровому середовищі. Це дасть змогу покращити рівень безпеки та конфіденційності, модернізувати механізм ідентифікації клієнтів і відкриття рахунків, дасть можливість входити в систему без пароля, здійснювати оформлення та оплату замовлень одним натисканням і полегшити взаємодію з користувачем.

Завдяки придбанню компанією Avast компанії Evernym, передового постачальника технології децентралізованої ідентифікації корпоративного класу, ця система тепер доступна організаціям. Щоб отримати докладніші відомості про те, як її можна використати для свого бізнесу, відвідайте сайт www.evernym.com або напишіть нам на пошту identity@avast.com.

Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити