Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Завантажити

Avast Smart Life

Засоби захисту на основі штучного інтелекту й інструменти цифрової безпеки для сучасної родини, що завжди на зв’язку.

Почесний член організації prpl Foundation

Захищайте своїх користувачів, де б вони не підключалися до Інтернету, за допомогою нашого першокласного засобу

Smart Life — це продукт, створений на основі десятиліть досвіду розробки відзначених нагородами засобів захисту й інновацій у сфері штучного інтелекту, який дає вам змогу захищати своїх користувачів і їхні пристрої (зокрема, пристрої Інтернету речей), де та як вони б не підключалися до Інтернету.

Створення цифрових відбитків пристроїв
Smart Life використовує великі об’єми даних, зібраних нашою глобальною мережею, щоб точно моделювати топології домашніх мереж.
Виявлення відхилень у роботі
Smart Life виявляє будь-які незвичайні дії мережі або пристрою та ізолює їх, щоб жоден ненадійний пристрій не поставив під загрозу роботу всієї мережі.
Аналіз поведінки пристрою та мережі
Smart Life аналізує роботу пристрою та мережі за наявними зразками й глобальною базою даних про загрози, щоб виявити шкідливу діяльність.
Захист від усіх загроз
Smart Life захищає як від відомих, так і від найновіших загроз завдяки нашій великій базі даних загроз і можливостям їхнього виявлення.

Заохочуйте використання цифрового захисту та розумне батьківство

Підключення до Інтернету стає невід’ємною частиною нашого життя, тому батьки звертаються до технологій, щоб ті керували їхніми цифровими звичками та захищали членів їхніх сімей як у мережі, так і в реальному житті за допомогою інструментів допомоги батькам.

Керуйте екранним часом
Виховуйте корисні цифрові звички з функціями припинення доступу до Інтернету та планування перерв у підключенні від Smart Life.
Перевіряйте розташування в реальному часі
Запропонуйте членам сімей можливість будь-коли перевіряти, де перебувають їхні близькі, за допомогою функцій перевірки розташування в реальному часі, як-от сповіщень про геозони, планових перевірок розташування й інтеграції GPS-маячка.
Отримуйте аналізи та звіти про активність
Допоможіть своїм користувачам краще розуміти їхні цифрові звички за допомогою щоденних звітів, що визначають, які сфери слід вдосконалити, і спрощує спілкування з дітьми.
Керуйте доступом до контенту
Допоможіть батькам захистити своїх дітей від небезпечного та недоречного контенту за допомогою сучасних функцій батьківського контролю від Smart Life.

Чому слід вибрати Smart Life?

Уже більше 30 років компанія Avast є лідером у сфері кібербезпеки, тому знає, як захистити користувачів від цифрових загроз, зберегти конфіденційність їхніх даних і забезпечити спокій у мережі. Smart Life передає ці знання та досвід вашим користувачам.

Безпека, що не залежить від DNS
Smart Life використовує штучний інтелект, щоб зрозуміти поведінку мережі, навіть якщо трафік DNS зашифрований. Традиційним системам безпеки це не до снаги.
Розроблено для масштабування
Smart Life оцінює моделі поведінки мережі, а не здійснює глибокий аналіз (DPI), що дає змогу масштабувати процес.
Працює в мережах 5G
Smart Life можна застосовувати в найновіших мережах, підтримуючи безпеку користувачів і їхніх пристроїв, де б вони не були.

Гнучка архітектура, що працює в 5G

Smart Life можна застосовувати як через маршрутизатор, так і в найновішій мережі 5G, даючи змогу надавати комплексний захист користувачів як постачальникам широкосмугового зв’язку, так і мобільним операторам.

Мікропрограма для маршрутизатора

Smart Life можна інтегрувати як невеликий блок із мікропрограмою безпосередньо в партнерський маршрутизатор. Після цього користувачі зможуть активувати послугу за допомогою свого постачальника мережі та керувати своєю цифровою безпекою через мобільний додаток.

Функція віртуальної мережі 5G

Smart Life можна інтегрувати в передову мережу як VNF, даючи змогу мобільним операторам мережі 5G пропонувати захист мобільних пристроїв, мобільних підключень до Інтернету речей, точок підключення 5G тощо.

Використання Smart Life як через маршрутизатор, так і в мережі 5G відбувається за допомогою тієї самої технології, що й у наших традиційних рішеннях для захисту пристроїв і цифрової безпеки. Оператори можуть працювати в різних середовищах, захищаючи користувачів.

Інновації від Smart Life

Напівсинхронний канал передачі даних

Потік даних розгалужується, коли потрапляє в середовище Smart Life (у маршрутизаторі або мережі 5G), створюючи можливість для напівсинхронного аналізу трафіку. Не застосовуючи традиційний лінійний захист, Smart Life майже не впливає на передачу даних користувача.

Аналіз мережі на основі штучного інтелекту

Smart Life виявляє, аналізує та контролює кожне індивідуальне підключення. На відміну від рішень глибокої фільтрації наші алгоритми штучного інтелекту навчені використовувати телеметричні дані мережі, щоб ефективно та точно аналізувати трафік мережі, навіть якщо він частково зашифрований.

Імовірнісні моделі та розпізнавання шаблонів

Спочатку Smart Life визначає тип пристрою та типові нього моделі поведінки. Далі програма виявляє потенційні загрози, визначаючи відхилення, щоб заблокувати можливі атаки й обмежити доступ до решти мережі.

Гнучка архітектура, що працює в 5G

Гнучка архітектура, що працює в 5G

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.