Прокрутити донизу

Завжди найбезпечніший спосіб користуватися Інтернетом

SafeZone − це найбезпечніший у світі браузер, яким ви можете користуватися щодня. Він захищає вашу конфіденційну інформацію від бажаючих відстежувати ваші дії, а також дає захист від шкідливого ПЗ і хакерів.

Чому варто користуватися браузером SafeZone замість Chrome або Firefox?

SafeZone − це браузер, схожий на будь-який інший, тобто програма, яка дає доступ до Інтернету. Але його відрізняють від інших вбудовані функції безпеки, призначені для захисту вашої конфіденційної інформації, попереджання атак хакерів і, як наслідок, більш якісне користування Інтернетом.

SafeZone − це:

  • відфільтровування веб-сторінок з поганою репутацією;
  • блокування нав'язливої реклами;
  • можливість завантажувати відеозаписи прямо з сайтів, на яких викладають відео, та переглядати їх у будь-який час;
  • захист від додавання шкідливих розширень до вашого браузера;
  • захист ваших банківських операцій шляхом ізоляції веб-сеансу й унеможливлення відстеження ваших дій;

безпечніше користування Інтернетом у порівнянні зі звичайними браузерами.

Коли ви використовуєте браузер SafeZone для доступ до Інтернету, він автоматично відкриває банківські сайти у «Режимі банікінга». «Режим банкінга» ізолює веб-сесію, захищаючи вас від людей і програм, які можуть записувати натискання вами клавіш, перехоплювати дані у вашій мережі та викрадати паролі чи інші особисті дані. Також можна вручну відкрити «Режим банкінга» на будь-якому сайті, один раз клацнувши мишею.

Браузер SafeZone взяв перерву.

Невдовзі буде випущено оновлену версію. Поки ви не отримаєте оновлений браузер з новим центром керування безпекою й конфіденційністю, ви можете й надалі використовувати свій браузер SafeZone, як завжди.